0

@Majczel97 89 procent ataku miał

2

Jeszcze 5 punktów i polski finał ligi mistrzów siatkarzy stanie się faktem

1

@Emhyr po prostu jest zbyt mało medialnym sportem i zbyt małe pieniądze są w siatkówce

0

@Encore 3 bloki na nim w 2 secie juz

0

Leon w 2 secie trzykrotnie zablokowany. ZAKSA gasi go dziś konkretnie dawno tyle bloków nie dostał

0

@Encore ale w przyjęciu dziś kaleczy konkretnie

1

@Ojciec5tkidzieci jak dla mnie to był idiotyczny pomysl z przyjęciem barkoma do PlusLigi bo jak chcieli to zrobić to powinni zacząć od zaplecza i awansować wykazać się klasą sportową. Powiększenie PlusLigi to kolejny idiotyczny pomysł czekam jeszcze na zwiększenie ilości obcokrajowców jako 3 punkt niszczenia plis ligi

1

@osa91 być może to też jest tym podyktowane. W sumie aluron może wyjść na plus na tym odejściu bo przychodzi clevenot i środkowy Bieniek także siła ofensywna będzie podobna a defensywnie zyskają

1

@Ojciec5tkidzieci wcale mnie to nie dziwi , sezon igrzysk a u nas liga długa jak zawsze można powiedzieć raptem kilka spotkań mniej niż w tym roku. PlusLiga przez swoje zwiększanie drużyn traci na atrakcyjności

1

@FcPortoFan1999 liczę w obu spotkaniach na zacięte widowiska oby z korzyścią dla aluronu i zaksy

0

@AmigoBlancos mecz ? Modric w pierwszej połowie nie wyszedł na boisko miał dobrze 45 minut bo pierwsze zdecydowanie do zapomnienia

0

Ktoś wytłumaczy czemu Garcia dostał kartkę skoro był przywilej korzyści. W którymś z ostatnich spotkań Barcy faulowany był ostro balde i komentator canal + powiedział że kartki nie będzie bo był przywilej i wtedy nie może dać kartki . Nie śledzę przepisów ale chyba nie miał racji w takim razie

1

A sędzia rożnego nie zauważył

1

Nie wierzę w to ......

0

@Peciak jedyny plus raphy to jego gra w defensywie

4

Genialny dziś ten Messi ..... Przepraszam kessi

1

@qbuteq był faulowany

1

@Kitek1640 z jego straty poszła groźna sytuacja dla Barcy

0

Po co Roberto faulował.....

1

@J4no 2:1 Barca

0

@culer_5306751 jak dla mnie jeśli chodzi o TVP to dziś jest najlepszy zestaw komentatorów ale kazdy ma swoje zdanie

1

@Kuba_1 być może nikt

0

@culer_5306751 Orłowski w ostatnim meczu Barcy był lepszy ?

1

Podolinski i Laskowski wreszcie jakiś sensowny komentarz będzie

0

Kiedyś mniej więcej 10 lat temu to było studio przed meczami ( szczególnie ligi mistrzów )analiza gry drużyn , mocne słabe strony i przede wszystkim bezstronność poświęcanie czasu oby drużynom a nie jednemu zawodnikowi

8

W studiu TVP brakuje jeszcze tylko zbiorowego walenia k.... Do zdjęcia vinicjusa bo podnieceni już są konkretnie na jego punkcie

0

@Faro nieeee tam by przynajmniej ciekawe przerywniki w postaci reklam były

6

Studio TVP sport to chyba najgorsze co mogło się przytrafić przed el classico.

1

@FCB24 dwa sety to obowiązek Jastrzębskiego tym bardziej u siebie , najlepiej żeby to były 2 pierwsze sety i potem można czekać na finał

1

@mekston oj na pewno lepiej by się słuchało niż orłowskiego z canal + . Dodatkowo wlecialyby jakieś ciekawe anegdotki a nie ciągłe wychwalanie realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?