Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majczel97 89 procent ataku miał
2
Jeszcze 5 punktów i polski finał ligi mistrzów siatkarzy stanie się faktem
1
@Emhyr po prostu jest zbyt mało medialnym sportem i zbyt małe pieniądze są w siatkówce
0
@Encore 3 bloki na nim w 2 secie juz
0
Leon w 2 secie trzykrotnie zablokowany. ZAKSA gasi go dziś konkretnie dawno tyle bloków nie dostał
0
@Encore ale w przyjęciu dziś kaleczy konkretnie
1
@Ojciec5tkidzieci jak dla mnie to był idiotyczny pomysl z przyjęciem barkoma do PlusLigi bo jak chcieli to zrobić to powinni zacząć od zaplecza i awansować wykazać się klasą sportową. Powiększenie PlusLigi to kolejny idiotyczny pomysł czekam jeszcze na zwiększenie ilości obcokrajowców jako 3 punkt niszczenia plis ligi
1
@osa91 być może to też jest tym podyktowane. W sumie aluron może wyjść na plus na tym odejściu bo przychodzi clevenot i środkowy Bieniek także siła ofensywna będzie podobna a defensywnie zyskają
1
@Ojciec5tkidzieci wcale mnie to nie dziwi , sezon igrzysk a u nas liga długa jak zawsze można powiedzieć raptem kilka spotkań mniej niż w tym roku. PlusLiga przez swoje zwiększanie drużyn traci na atrakcyjności
1
@FcPortoFan1999 liczę w obu spotkaniach na zacięte widowiska oby z korzyścią dla aluronu i zaksy
0
@AmigoBlancos mecz ? Modric w pierwszej połowie nie wyszedł na boisko miał dobrze 45 minut bo pierwsze zdecydowanie do zapomnienia
0
Ktoś wytłumaczy czemu Garcia dostał kartkę skoro był przywilej korzyści. W którymś z ostatnich spotkań Barcy faulowany był ostro balde i komentator canal + powiedział że kartki nie będzie bo był przywilej i wtedy nie może dać kartki . Nie śledzę przepisów ale chyba nie miał racji w takim razie
1
A sędzia rożnego nie zauważył
1
Nie wierzę w to ......
0
@Peciak jedyny plus raphy to jego gra w defensywie
4
Genialny dziś ten Messi ..... Przepraszam kessi
1
@qbuteq był faulowany
1
@Kitek1640 z jego straty poszła groźna sytuacja dla Barcy
0
Po co Roberto faulował.....
1
@J4no 2:1 Barca
0
@culer_5306751 jak dla mnie jeśli chodzi o TVP to dziś jest najlepszy zestaw komentatorów ale kazdy ma swoje zdanie
1
@Kuba_1 być może nikt
0
@culer_5306751 Orłowski w ostatnim meczu Barcy był lepszy ?
1
Podolinski i Laskowski wreszcie jakiś sensowny komentarz będzie
0
Kiedyś mniej więcej 10 lat temu to było studio przed meczami ( szczególnie ligi mistrzów )analiza gry drużyn , mocne słabe strony i przede wszystkim bezstronność poświęcanie czasu oby drużynom a nie jednemu zawodnikowi
8
W studiu TVP brakuje jeszcze tylko zbiorowego walenia k.... Do zdjęcia vinicjusa bo podnieceni już są konkretnie na jego punkcie
0
@Faro nieeee tam by przynajmniej ciekawe przerywniki w postaci reklam były
6
Studio TVP sport to chyba najgorsze co mogło się przytrafić przed el classico.
1
@FCB24 dwa sety to obowiązek Jastrzębskiego tym bardziej u siebie , najlepiej żeby to były 2 pierwsze sety i potem można czekać na finał
1
@mekston oj na pewno lepiej by się słuchało niż orłowskiego z canal + . Dodatkowo wlecialyby jakieś ciekawe anegdotki a nie ciągłe wychwalanie realu.