Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 jeśli jest militao a nie ma araujo i christensena to jest to nie uczciwe. 11 Bramek w 30 spotkaniach to jest wynik kosmos
15
Jak patrzę na te nominacje do drużyny sezonu to wychodzi na to że nasze stracone 11 Bramek jest gorsze niż 35 Innego zespołu. Militao pau Torres kosztem araujo i Duńczyka to jakieś jaja.
1
@arsenallondyn0 auba z Gabonu
1
@arsenallondyn0 Lewandowski Polska
1
@Comfortable_ Demir to gdyby nie głupie wprowadzanie na ratowanie wyniki przez koemana to być może dalej graljy w Barcy . A on go wpuszaczal jak xavi torrego na ratowanie wyniku
1
Nie trafił więc na trybuny na cały sezon nie to co taki Lewandowski co wszystko trafia
4
A mógł poczekać z tą zmianą do 90 minuty bo wynik nie pewny.
0
Ciekawe czy xavi ma psyche żeby wpuścić yamala. Jak dla mnie przynajmniej taki Torre powinien dostać z 30 minut jak nie teraz to kiedy?
1
@LM10GOAT uwielbiam ich . Kiedyś Francuzów nie lubiłem q od kiedy oglądałem kilka spotkań to są super
0
@kylo12 czyli madryciak xd
8
Chłop z metr przed gavim a ten idiota z eleven mówi że nasz był na spalonym. Madryciaki
1
@AmigoBlancos i enciso dwie asysty tak żeby nie był gorszy
1
Real wygrał z nami 4:0 później dostał od villarealu, Rayo nas ograło teraz dostaje od elche alemeria to samo. Wychodzi na to że kto nas pokonuje następny mecz dostaje w cymbał
8
Brighton sadza na ławce 3 najlepszych zawodników na mecz (mac allister, caicedo i mitoma) i leje Wilki 6:0. Trener robi konkretną robotę tam , chciałbym zobaczyć w końcu podobny mecz Barcy
2
@masq jak dla mnie najlepsza opcja obecnie to gra na 3 obrońców z Dembele ewentualnie raphinha na prawym wahadle/skrzydle i balde na lewym tylko do tego ustawienia potrzebne jest posadzenie busquetsa na ławce kosztem wybieganego pomocnika który będzie latał dziury z tyłu ale i pomoże z przodu. Co nie zmienia faktu że na miejscu Barcy bralnym martineza póki kosztuje 20 milionów a nie 60. W miarę dobrze broni do przodu też sobie radzi i jest szybki
0
@Rust_Cohle 1. Crystal Palace - West ham X/+2,5
2. Brentford - Nottingham 1/+2,5
3. Brighton - Wolves 1/+2,5
4. Bournemouth - Leeds X/+2,5
5. Fulham - Manchester City 2/+2,5
6. Manchester United - Aston Villa 2/+2,5
7. Newcastle - Southampton 1/+2,5
8. Liverpool - Spurs 1/+2,5
9. Lester - Everton 1/-2,5
10. Arsenal - Chelsea 1/+2,5
1
@Borry ale jednak jest w kadrze więc nie jest ona kompletna
0
@Borry sergi Roberto kontuzjowany
1
@Kidd ver
Leclerc
Russell
Alonso
Ogon
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Norris
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Perez
3. RedBull
4. Verstappen
5. Verstappen, Perez, Russell
6. Verstappen
2
@takisobiektos real nie umie przegrywać jak zawsze. Boli ich to że s roli faworyta prawdopodobnie odpadną po 3 spotkaniach i to pierwszej rundy. A faul llula to mega chamstwo które zapoczątkowało całą sytuację
0
@qbuteq masz na myśli Śląsk,miedź i Lechię oczywiście
0
@Cule1234 wystarczyłoby wywalić busquetsa , Roberto i albę którzy zarabiają o wiele za dużo to nie trzeba by było zamykać kanału
1
@Pedri16Future najlepszy sposób na idiote to ignorowanie. Komentując tylko go zachęcasz do dalszego działania i dajesz satysfakcję jak i robisz mu zasięgi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ciekawe czy nagrodę dla zawodnika miesiąca zgarnie w końcu ter Stegen który puścił jedynie 9 bramek w 30 spotkaniach. Nie wiem czym się kierują odpowiedzialni za wybieranie propozycji zawodników ale jeśli on dalej będzie tak grał a nie wygra ani razu tej nagrody to będzie kompromitacja La ligi.
1
@Cule1234 jedynie czego szkoda to braku Kubickiego na rozegraniu
0
Wie ktoś go abde zrobił że z czerwoną kartką wyleciał?
0
To jakie teraz usprawiedliwienie na porażkę realu? Odpuścili już ligę czy po prostu nie chciało im się ?
29
@Cule1234 jeśli to zrobią to dramat. Torres jeszcze jest młody i na takim samym poziomie jak ten cały carrasco