Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rapha ciekawy strzelał taki .....na rzut z autu dla przeciwnika
1
Roberto zmienił chip jak mówił xavi. Teraz pomaga przeciwnikom nie tylko przeszkadza naszym
1
Barca tak słaba z przodu że Girona sama chce nam dać gola
2
To kogo nam dziś lahoz wykluczy na następny mecz z getafe?
1
@Ojciec5tkidzieci Perugia dramatycznie zaczęła grać od pewnego momentu i Anastasi chyba przesadził z początkiem sezonu bo ewidentnie są w dołku w kluczowym momencie sezonu
0
@jeyx77x z napastnikow to mają baloguna na wypożyczeniu. Świetny zawodnik 18 bramek w lidze francuskiej w tym sezonie w niezbyt mocnym reims
23
@barcelonaLM jaka masz pewność że coś takiego powiedział
0
@Khajio tak był xavi i i iniesta czyli jedni z najlepszych w historii także to marne porównanie
1
@Jagr ta kostka brukowa to genialna część tego wyścigu ilu kozaków tam wypadło to głowa mała . Wyścig dla prawdziwych mężczyzn
18
@misteriosoVEB gavi nie wali po ryju na parkingu taki szczegół
9
@Comentateiro a to Messi się nie skończył?
0
@misteriosoVEB dostanie albo i nie ......sąd sądem ale sprawiedliwość....
0
@DonMatteo901 czyli postawił krzyżyk na baenie nie dając mu szans na obronę? Nawet najgorszy sprawca dostaje szansę obrony a tu nie pozwala się poszkodowanemu na wyjaśnienia bo z góry zakłada się jego winę
0
@misteriosoVEB z tym że Messi dostał karę za to w postaci czerwa
1
@Kinginiesta najważniejsze że czujesz umiar bo jakbyś nie napisał max 7 to wziąłbym cię za alkoholika a takowym nie mogę cię nazwać bo napisałeś max czyli znasz umiar xd xd
0
@misteriosoVEB jednemu na tylu prowokatorów i rzeźników to anioł nie człowiek
3
@Kinginiesta zawsze jest po dwunastej jakby nie patrzył mordo xd
0
@El Madridista. Xd zasady to Messi musiałby zabić Pepe i ramosa za te wasze wszystkie zasady
0
@Encore no dobra a jakie masz dowody skoro Bronisz? Może i ja się mylę ale podaj dowody na niewinność
1
@Encore nie patrzę póki co na to że go uderzył a żadnych powtarzan żadnych bezstronnych dowodów na winę baeny nie ma także to ty jesteś stronniczy więc się bujaj
1
@TheNekro94 no nekro często się z tobą nie zgadzałem ale teraz to muszę ci przyznać rację xd
0
@Tomo1989przepisuje receptę: opera + blokada reklam działa na rok minimum
7
Skoro Valverde tak zareagował na rzekome słowa baeny to pomyślcie ilu zawodnikom Messi w swojej karierze musiałby dać w łeb?
1
@Encore nic nie czaisz
1
@Encore a znasz go osobiście? Reczysz za niego .... No właśnie to chyba tyle w temacie
2
@Deviler porównanie może głupie ale przestawia trochę obraz sytuacji że nie zawsze agresja jest spowodowana 1:1 drugim człowiekiem
10
@Encore a po co kiedyś Turan rzucił butem sędziego? Bo mu coś odwaliło takze nie skreślaj baeny w tej sytuacji
2
Valverde dobry a baena zły bo.....fede powiedział.... Póki co jedynym faktem jest to że Valverde go uderzył. Trzeba poczekać aż baena się odniesie do tego i czy w toku wyjdzie czy rzeczywiście cokolwiek powiedział , nie można bronić nikogo w tej sytuacji nie znając faktów a opieranie swocih dowodów na tym że ....bo on powiedział jest trochę nie fair w stosunku do baeny. Niech odpowiednie służby to rozstrzygną także wesołych świąt cała La Bambo!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Ptasior skoro w tym cudownym kraju kibicie PSG wygwizduja nawet najlepszego zawodnika w historii który ciągnie grę PSG to tu nie ma co oczekiwać nic dobrego po nich. Dramat jeszcze gorszy niż kiedyś w naszej ekstraklapie