0

To jakie teraz usprawiedliwienie na porażkę realu? Odpuścili już ligę czy po prostu nie chciało im się ?

29

@Cule1234 jeśli to zrobią to dramat. Torres jeszcze jest młody i na takim samym poziomie jak ten cały carrasco

2

@Tridente2015 raczej Arnau martineza z vinicjusem

0

@Cule1234 ja słyszałem że ktoś dziś podpisał kontrakt. Tylko Nie wiem kto i z kim

1

@AmigoBlancos czytanie ze zrozumieniem jednak sprawia problemy

2

@AmigoBlancos w spuszczeniu sobie wpier****

2

@AmigoBlancos idź lekcje odrob na jutro a nie głupoty na La bambie ci w głowie

0

@takisobiektos kazdy kto grał w piłkę wie że z boiska schodzi się dopiero wtedy gdy sędzia tak zdecyduje także sami są sobie winni. Nieznajomość prawa szkodzi kiedyś takie powiedzenie było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kuba_1 zdecydowanie tak. Chukwueze umie w drybling a strzela niewiele mniej

0

@Encore on tryb Modeny już przebił. To co on wyprawia w ataku i zagrywce to głowa mała . Mógłby trochę popracować badsisej nad przyjęciem ale i tak jak na niego nie ma tragedii w tym elemencie

0

@MesQueUnClub_87 niestety zbyt dużo łyka to głupie gadanie

0

W Polsce propaganda przedwyborcza idzie na całego. W radiu RMF w ciągu 2minut 2 razy puszczona reklama o obniżonych podatkach oczywiście dzięki rządowi. Dramat

0

@Gaucho alba z niższą pensja to idealny zmiennik dla Barcy

2

@Mario96w max 3 gemy i krecz

0

@Rust_Cohle w meczu rakowa+2.5 gola i Bilbao over 5.5 rożnego

1

@FcPortoFan1999 jak nic mi kupon uwali a dałem 1.30 na podbicie

1

Chciałbym zobaczyć jak któryś z naszych pomocników zagrywa tak piłkę między liniami jak przed chwilą zagrał pomocnik city do haalanda

0

@AmigoBlancos już zaczynasz szukać ewentualnego usprawiedliwienia. Dla was zawsze to przeciwnik był faworytem a wy (jak przegrywacie)to dlatego że nie musicie wygrywać

2

@kylian7 nie bo to Ukrainiec a u nich wojna więc dlatego gra słabo najgorszy to Dembele i Coutinho bo z Barcelony

1

@SteuerFreiMoney w obecnych czasach by się pozabijali w pit lane przy okazji zrobiliby krzywdę swoim mechanikom.

2

@tomek8756 przecież to Tusk masowo ściągał zboże z Ukrainy wszyscy to wiedzą a PiS w porę dostrzegł ten przekręt i naprawia to wszystko żeby rolnikom żyło się godnie i żeby zostali odpowiednio docenieni. Tak było nie kłamie

1

@koziar mistrz taktyki z ciebie jak ustawilbys Roberto na skrzydle i zapewne balde na PO. To kessie pewnie w ataku?

0

@tbas w przeciwieństwie do połowy naszej kadry umie dośrodkować ze stojącej piłki

1

@Cule1234 liczę że znajdzie się na nich miejsce dla młodych typu rozgrywający Kubicki który jest obowiązkiem według mnie, Dulski, gierzot,Urbanowicz i być może hawryluk też powinni się znaleźć przy tak dużej kadrze.

1

@Kessie 1. Aston Villa - Newcastle 2/+2,5
2. Chelsea - Brighton x/+2,5
3. Everton - Fulham 2/-2,5
4. Southampton - Crystal Palace 1/+2,5
5. Tottenham - Bournemouth 1/+2,5
6. Wolves - Brentford 2/+2,5
7. Manchester City - Leicester 1/+2,5
8. West ham - Arsenal 2/+2,5
9. Nottingham Forest - Manchester United X/+2,5
10. Leeds - Liverpool 2/+2,5

0

@zenoowity Bayern też się cieszył z jego przyjścia a okazało się że tak kolorowo nie jest z nim .

1

@Esteban_ ta cieszynka z odbioru piłki prosto w twarz to nic innego jak prowokacja

2

Theo może z Madrytu wyjechał ale Madryt z niego zdecydowanie nie

5

Brahim Diaz co odwalił. Nasi skrzydłowi by 4 razy się zatrzymali i odegrali do tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?