Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jakie teraz usprawiedliwienie na porażkę realu? Odpuścili już ligę czy po prostu nie chciało im się ?
29
@Cule1234 jeśli to zrobią to dramat. Torres jeszcze jest młody i na takim samym poziomie jak ten cały carrasco
2
@Tridente2015 raczej Arnau martineza z vinicjusem
0
@Cule1234 ja słyszałem że ktoś dziś podpisał kontrakt. Tylko Nie wiem kto i z kim
1
@AmigoBlancos czytanie ze zrozumieniem jednak sprawia problemy
2
@AmigoBlancos w spuszczeniu sobie wpier****
2
@AmigoBlancos idź lekcje odrob na jutro a nie głupoty na La bambie ci w głowie
0
@takisobiektos kazdy kto grał w piłkę wie że z boiska schodzi się dopiero wtedy gdy sędzia tak zdecyduje także sami są sobie winni. Nieznajomość prawa szkodzi kiedyś takie powiedzenie było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Kuba_1 zdecydowanie tak. Chukwueze umie w drybling a strzela niewiele mniej
0
@Encore on tryb Modeny już przebił. To co on wyprawia w ataku i zagrywce to głowa mała . Mógłby trochę popracować badsisej nad przyjęciem ale i tak jak na niego nie ma tragedii w tym elemencie
0
@MesQueUnClub_87 niestety zbyt dużo łyka to głupie gadanie
0
W Polsce propaganda przedwyborcza idzie na całego. W radiu RMF w ciągu 2minut 2 razy puszczona reklama o obniżonych podatkach oczywiście dzięki rządowi. Dramat
0
@Gaucho alba z niższą pensja to idealny zmiennik dla Barcy
2
@Mario96w max 3 gemy i krecz
0
@Rust_Cohle w meczu rakowa+2.5 gola i Bilbao over 5.5 rożnego
1
@FcPortoFan1999 jak nic mi kupon uwali a dałem 1.30 na podbicie
1
Chciałbym zobaczyć jak któryś z naszych pomocników zagrywa tak piłkę między liniami jak przed chwilą zagrał pomocnik city do haalanda
0
@AmigoBlancos już zaczynasz szukać ewentualnego usprawiedliwienia. Dla was zawsze to przeciwnik był faworytem a wy (jak przegrywacie)to dlatego że nie musicie wygrywać
2
@kylian7 nie bo to Ukrainiec a u nich wojna więc dlatego gra słabo najgorszy to Dembele i Coutinho bo z Barcelony
1
@SteuerFreiMoney w obecnych czasach by się pozabijali w pit lane przy okazji zrobiliby krzywdę swoim mechanikom.
2
@tomek8756 przecież to Tusk masowo ściągał zboże z Ukrainy wszyscy to wiedzą a PiS w porę dostrzegł ten przekręt i naprawia to wszystko żeby rolnikom żyło się godnie i żeby zostali odpowiednio docenieni. Tak było nie kłamie
1
@koziar mistrz taktyki z ciebie jak ustawilbys Roberto na skrzydle i zapewne balde na PO. To kessie pewnie w ataku?
0
@tbas w przeciwieństwie do połowy naszej kadry umie dośrodkować ze stojącej piłki
1
@Cule1234 liczę że znajdzie się na nich miejsce dla młodych typu rozgrywający Kubicki który jest obowiązkiem według mnie, Dulski, gierzot,Urbanowicz i być może hawryluk też powinni się znaleźć przy tak dużej kadrze.
1
@Kessie 1. Aston Villa - Newcastle 2/+2,5
2. Chelsea - Brighton x/+2,5
3. Everton - Fulham 2/-2,5
4. Southampton - Crystal Palace 1/+2,5
5. Tottenham - Bournemouth 1/+2,5
6. Wolves - Brentford 2/+2,5
7. Manchester City - Leicester 1/+2,5
8. West ham - Arsenal 2/+2,5
9. Nottingham Forest - Manchester United X/+2,5
10. Leeds - Liverpool 2/+2,5
0
@zenoowity Bayern też się cieszył z jego przyjścia a okazało się że tak kolorowo nie jest z nim .
1
@Esteban_ ta cieszynka z odbioru piłki prosto w twarz to nic innego jak prowokacja
2
Theo może z Madrytu wyjechał ale Madryt z niego zdecydowanie nie
5
Brahim Diaz co odwalił. Nasi skrzydłowi by 4 razy się zatrzymali i odegrali do tyłu