2

@tom9001 to kim ty jesteś skoro krytykujesz i wyzywasz od "znafcow" .

1

@michal26 to samo chciałem. Napisać. Żadnych wniosków z poprzedniego sezonu nie wyciągnęli póki co . Pierwszy mecz i już męczarnie ze słaba zawodniczką. Im mocniej Iga uderza na trawie tym ta piłka szybciej wraca i ma większe problemy. Tu trzeba grać kątowo rozrzucać a nie siłowo

2

@BordowyPtak zidane się nie wpieprza bo nawet nie ma w co skoro jego synowie reprezentują poziom lekko mówiąc średni to nie ma czym szaleć

2

@Firestone Roberto jak przystało na prawdziwego kapitana ...... Kur jak to brzmi Roberto kapitan

1

@Zoker trochę średnio w to wierzę bo zarabiałby więcej od lewego

2

@klopx numery zazwyczaj są prezentowane na pucharze gampera przed samym startem ligi

3

@Rust_Cohle sergi Roberto idealnie wpisze się w linie pomocny fabinho - Henderson, genialnie zastąpi milnera

0

@SteuerFreiMoney ja mam podobne podejście. Gdy mogę i mam pije bimber

0

@SteuerFreiMoney bimber tylko musi być z dobrej jakości maszyny żeby nie zajeżdżał. Drugiego dnia wstajesz nic nie czujesz a po czystej łeb boli jak cholera

0

@against_modern_football poczekaj aż Janusz wróci.....

0

@priest9999 większym problemem niż fornal w ataku z lewego jest ogółem przyjęcie naszych przyjmujących przez które nie da się grać środkiem

0

@priest9999 poza tym na lewym gra tylko w 2 ustawieniach bo gra przyjmującego tzw dalszego od rozgrywającego

0

@priest9999 skoro skończył w z lewego to mógł dostać w 2 secie max 4 piłki z lewego to jak miał zdobyć dużo więcej pkt?

0

@priest9999 w 2 secie miał 6/8 w ataku za to w 1 0/6wiec zaktualizuj info. Ale jest do zamiany ogólnie

0

@against_modern_football sędzia asystent ma to metr od siebie musi to wyłapać

1

@michal26 sędzia asystent powinien to wypalać bo główny był s drugiej strony siatki

0

@Fenelon Nico to nie jest defensywny pomocnik. To ta sama pozycja co fdj

0

@Encore śliwkę za 0/6 by powiesili już dawno tutaj a że fornal to no coz zdaza się

1

@michal26 ten system challengu ma takie działanie że równie dobrze mogło być boisko , niestety nie chcą przeznaczyć kasy na hawk aye jak w tenisie tylko typek siedzi i na tablecie zaznacza kropkę gdzie spadła piłka

0

@michal26 co osiągnęła Serbia i Niemcy w ostatnich 5 latach? O ile kojarzę to jedno i drudzy na igrzyska nawet nie pojechali. Monolit a nie indywidualności robią robotę patrz ZAKSA w klubowej siatkówce. Włosi z romano na ataku wygrali mistrzostwa świata to wiele mówi..... Franzuci z patrym wygrali igrzyska

3

@FcPortoFan1999 brak Janusza mózgu drużyny

0

@kulek22 wiadomo że nie współgra z spekerem holenderskim jak kibice w Polsce z Magierą ale i tak dosyć dobrze ich słuchać i fajnie reagują

1

Mecz Polska USA w siatkówkę rozgrywany w Holandii a trybuny niemal zapełnione do ostatnich miejsc przez Naszych kibiców. Piękny widok

3

@barcelonaLM reforma kwalifikacji już ogłoszona od następnych po Paryżu igrzysk

0

@PIWOSZ89fo masz na myśli mówiąc rezerwy. Dla mnie rezerwy to zawodnicy który nie łapią się do 14 turniejowej w żadnym wypadku. My nie wyszliśmy rezerwa tylko była rotacja w składzie bo gramy 4 mecze w miniturnieju więc nie da się zagrać ich wszystkich w takim samym ustawieniu

1

@adi7adi8 z drugiej strony będzie grany turniej który coś znaczy w. Miejsce turnieju który z natury jest głupi bo kwalifikacje olimpijskie powinny dawać a) mistrzostwa kontynentalne
B) ranking światowy

0

@PIWOSZ89 co do grania rezerwami wskaż reprezentację która gra rezerwami przynajmniej na 2 z 3 mini turniejów ligi Narodów w tym roku. Podpowiem ci każda ale to każda kadra gra na 2 turniejach najlepszym lub możliwie silnym składem i nie ma mowy o odpuszczaniu. Po to weszła reforma rankingu fivb żeby nie opłacało się grać rezerwami bo porażka 1 z 15 drużyną rankingu kosztuje masę punktów

3

@adi7adi8 masz niepełne informacje. Mistrzostw świata będzie więcej ale za to odchodzą bezsensowne kwalifikacje olimpijskie które są turniejem podobnym pod względem ilości grania jak nie trudniejszym niż mistrzostwa także wyjesie jeszcze mniej grania

1

@matt121 koszt roczny to też pensja nie zapominaj

0

@damianex10 OMG w dodatku grali w osłabieniu i to był gol na remis . Samo podjęcie indywidualnej akcji to już szacun a s takim skutkiem to cudo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?