Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@a6willow umiejętność wklejania linków też mogłaby dać tobie jakaś przewagę a przynajmniej wyrównać szanse na zaistnienie
3
@JarekS a to już wyrok sądu był czy ty taki wyrok wydałeś?
11
Komentarz usunięty
0
@Cule1234 Francja tą porażka zagwarantowała sobie wybór rywala w 1/4 . Jakby Słowenia chciała zrobić psikusa i nie wybrać grupy wtedy Francuzi sobie zajmą 2 miejsce i ich unikną ot cwaniactwo Francuzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 niestety sztab igi jest chyba serio nieudolny taktycznie, ciągle te same błędy na Wimbledonie też zero gry taktycznie tutaj jednowymiarowa gra , być może się mylę ale w sztabie igi potrzebne są zmiany
0
Nie no jakieś jaja
1
Duet komentatorow wniebowzięty
0
Więcej miejsca mu zostawić na strzał
2
@LionelM95 ani wolnego
0
Lewandowski i Roberto to ten sam poziom dziś , zdecydowanie nwjforrsi na boisku
2
Zaraz var cofnie xd
0
9 i 20 do zmiany i to najlepiej w przerwie
0
OMG xavi weź tego z 20 zdejmij bo to wstyd
0
@Firestone chwilę wcześniej się cofnął i stracił klasyka
0
Mamy 4 pomocników a Lewandowski na siłę chce być 5
7
Gundo urywa się na zagranie za plecy obrońców ale nikt nie gra mu piłki zamiast tego znów zabawa po obwodzie i strata piłki .
1
Ale romeu to jest szef w defensywie
2
Roberto to niech połowy własnej nie przekracza bo demon szybkości nie zdąży znów wrócić za akcją
1
Lewandowski król pola karnego
0
@FcPortoFan1999 ty popatrz na tych z Hiszpanii są jeszcze lepsi xd
4
Jak widzę Roberto z opaska i to w 1 składzie to mi się na wymioty zbiera.
1
@Kidd max
Max
Red Bull
Max
Max Norris Leclerc
Mniej
Max Leclerc Russell Alonso gasly Hulk guanyu tsunoda albon norris
0
@Encore już sobie nie pokiwa i dobrze bo był najsłabszy zdecydowanie, do tego 2 błędy w zagrywce
0
@Encore fornal 0%w ataku to wiele mówi gdzie mamy największy problem
1
@Encore Leon miał 138
0
Fajna grupa w b
0
Super się układa póki co
2
To dostaniemy Milan i Newcastle w zamian za łatwe Porto
0
No to real benfica wiadomix