Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci imo to nie jest rzucona. W takim razie połowie rozgrywających powinni gwizdać rzucona. Fakt to nie jest odbicie Ala Zagumny ale siatkówka ewoluowała i czepianie się śliwki jest śmieszne bo kovacevic w poprzednim sezonie robił to samo i był chwalony pod niebiosa także traktujmy wszystkich równo.
0
@wlodek54 zobacz skład Resovii "gwiazda" USA , podstawowy środkowy reprezentacji Polski, 3/4 środkowy reprezentacji, pierwszy libero reprezentacji Polski, reprezentant Francji (szostkowy) + 2 krotny mistrz świata Fabian. Porównaj to z ZAKSA dziś i gdzie tu widzisz moje argumenty ma pseudo obronę. Resovia ten mecz musiała wygrać żeby nie być jeszcze większym memem niż jest bo hajs jaki tam pompują ma się nijak do wyników. A twój komentarz to dla mnie pseudo obrona Rzeszowa ale cóż jak się ma pieniądze które nie dają szczęścia to trzeba się czepiać tych którzy bez pieniędzy osiągają mistrzostwa .
0
@wlodek54 w zaksie nowy rozgrywający zakontraktowany na kilka spotkań, na przyjęciu atakujący Kaczmarek na ataku środkowy takvam także nic dziwnego że nie ugrali nawet seta z drużyną "gwiazd" z Rzeszowa
7
@tomek8756 i ten brejtlejt na 9 z dwiema bramkami xd kiedyś to było
1
Im dłużej nowy zawodnik gra w Barcy tym gra gorzej pytanie dlaczego? Xavi na treningach rzuca im piłkę i robta co chceta? Cancelo w pierwszych spotkaniach grał w pomocy obronie i ataku, zabierał piłkę pomocnikom i sam rozgrywał,. Felix też był bardziej bezpośredni i efektywny. Gundogan oprócz przebłysków jest cieniem zawodnika z city. Yamal z meczu na mecz nie robi postępów wręcz przeciwnie, romeu z początku nawet wyglądał dobrze w Barcy a teraz ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może zainteresuje się nim everton ha ha ha ha nieźle
0
Araujo uraz jakiś
0
Jeszcze z 5 niech się położy w tym polu karnym. Oby ta gra na czas im wyszła bokiem
1
Miałem nadzieję że parodysta z 9 zejdzie....
0
@A4ron jakoś jak szachrar przejął na chwilę piłkę to nie myślał o tym żeby ją wybić bo kolega leży.....
2
Mam nadzieję że Lewandowski nie wyjdzie na drugą połowę. Z resztą na pierwszą też jakby nie wyszedł. W ofensywie go nie ma , w pressingu gavi biega na jego pozycji bo on musi sobie pospacerować. dramatyczny zjazd
3
Mam nadzieję że najgorszy mecz w tym sezonie mamy już za sobą. A tak serio to sociedad postawił dużo trudniejsze warunki do gry niż real tydzień temu takie są Fakty
0
@cules100pro zacząłem go doceniać od kiedy gra regularnie.... Świetny jest , charakter twardy, nie ustępuje
6
Z tych pozytywów to kolejny dobry mecz inigo. Nie wiązałem z nim wielkich nadziei ale to grajek z wielkimi umiejętnościami i charakterem....
0
@Kluivert_P może nie aż tak ale zalążki tego są . Iniesta był po prostu inny niż wszyscy potrafik dryblować,podawać strzelać wszystko.....
25
Co jak co ale pedri z piłką przy nodze robi genialna przewagę Barcelonie
1
Laboga ma żałobę aż zaniemówił przez chwilę
0
Nie ma spalonego
0
@Kaamilos87 rzeczywiście szczególnie wynik to odzwierciedla . Real tak gra co mecz i problemów nie ma
0
Mam nadzieję że ferran w rozgrywce oznacza zdjęcie lewego a nie Felixa......
0
Pedri się szykuje, wreszcie na boisku go zobaczymy
1
Kolejny karny nie gwizdnięty .... Nowe nie znałem
20
Po co oficjalne statystyki zawodników skoro laboga ma swoje xd odklejony człowiek
0
@karci0 ty chyba casermiro z lat "świetności" nie widziałeś albo ramosa
3
Co ten laboga pierdzieli o varze. Chciał czerwo dla araujo za to dać ?
0
@Encore semen zaczyna wyglądać dobrze w Perugii wiem to dopiero początek ale widać że dobrze przepracował sezon kadrowy i wraca ta pewność w ataku u niego co strasznie szwankowało pod koniec poprzedniego sezonu i na początku kadry. Mecz bardzo ciekawy godny finału
0
@Sawik_10 przy city , Arsenalu czy nawet Liverpoolu ta kadra wygląda trochę ubogo. Na top 4 może wystarczy ale cięższy terminarz się niebawem trafi i Spurs zaczną gasnąć bo oprócz sona , maddisona zawodników najwyższej klasy tam brak
1
@MichuZ44 Red Bull nie weźmie Alonso mało prawdopodobne. Prędzej poszedłby do mclarena jeśli ktoś podkupilby Norrisa np Red Bull czy Ferrari
4
Najgorsze jest to że zagraliśmy w obronie bardzo dobrze vini wyłączony z gry , przez większość meczu bellingham również i tracimy 2 bramki . Przy pierwszej mats mógł zrobić więcej ale ta druga..... fatalne przyjęcie modricia z którego wyszła asysta. Scyzoryk się otwiera w kieszeni widząc po jakiej bramce i ile mieliśmy sytuacji a przegrywamy