2

@Culer9002 który to jego dobry mecz w tym sezonie? Pierwszy drugi? Co robił w pozostałych? No właśnie nic , grizz w tamtym momencie był w topce piłkarzy i jego ściągnięcie nie było wtedy głupia opcją tylko jego wykorzystanie.

0

Dziś festiwal pięknych bramek Malinowski, sadiq, teraz garnacho

5

To nie ferran tylko lewy powinien zejść z boiska. Ciężko się patrzy na stopniowy upadek tego zawodnika

8

Lewandowski spieprzył zagranie jakąś piętką i macha łapa do Felixa że go tam nie było. Te łapy to mu związać powinni

0

@rayqi w jego przypadku znajomość go chyba obowiązek , gra w Anglii to przez ten czas musi podstawy rozumieć..... Dla mnie to kompromitacja nie zrozumieć tak prostego zdania

0

@kewin Resovia zrobiła klasyczną Resovie. Wtedy kiedy trzeba wygrać przegrywają

1

@bari_94 masę biletów zostało rozdane za darmo. Ciężko mówić o jakiejś sprzedaży w porównaniu do czasów świetności reprezentacji

1

Dzieci na narodowy zaprosili żeby wstydu nie było że trybuny puste. A i dzieci może gwizdać nie będą na gwiazdy

0

@Emhyr niepoprawny optymista..... Czekam do jutro jak mu zrobią badania

0

@tbas trzeba patrzeć też na tych co wrócili po takich kontuzjach: wirtz na przykład

0

@Emhyr mimo wszystko oficjalne wiadomości po badaniach dadzą nam pełen obraz sytuacji...... Tutaj jeden powie że zerwał drugi że naderwał a trzeci że udawał .....

0

@Emhyr ja bym się wstrzymał do oficjalnych informacji. Zerwanie to chyba najgorsza możliwa kontuzja a gavi stawał na kontuzjowana nogę co napawa pewnym optymizmem.......Mimo wszystko

0

@Emhyr trener wolał zdjąć(wprowadzając obrońcę )Mario który w ostatnim meczu zagrał 4 minuty niż cancelo grającego ciągle 90 także .......

1

@Encore dziś statystyki tego nie pokazują ale co zrobił w zagrywce to występ imienia Leona. Bił zagrywka piacenze że przyjmowali nad siebie albo na drugą stronę z regularnością wielką. W ataku statystyki zakłamują trochę obraz dobrej gry Kamila który 4/5 piłek dostał na "zabicie" że ratował sytuację Perugii mając piłkę ostro grana w siatkę. Genialny występ forma rośnie lider zespołu

1

@ProMILs spójrz na Portugalię i minuty cancelo. Typek wprowadza guerreiro i zamiast zdjąć cancelo który jest eksploatowany na maxa zdejmuje Mario.

0

@tristan87 słabo jak patrzę na ten filmik to niestety mam wrażenie że to mogą być zerwane więzadła( oby nie )......niestety znam taką sytuację z własnego doświadczenia

1

@Kinginiesta z jednej strony ok ale z drugiej masz pewny awans widzisz że chłopak ma dużo minut w nogach dodatkowo zagrał w ostatnim meczu 90 to ja wolałbym zagrać kimś nowym może akurat zaskoczy zagra fajnie bo gavi nie oszukujmy się to już był pewniak w składzie.

0

@Emhyr xd czemu ja go z de La fuente pomyliłem? Xd . W każdym razie strasznie szkoda chłopaka niezależnie jak to się skończy smutny widok

0

@Emhyr jak widzę tego chłopaka niemalże wyjącego z bólu to mi się serce kraja.

1

W Barcy zawsze ktoś musi być kontuzjowany wrócił pedri wraca freknie to wypadnie gavi ( oby ten walczak nic poważnego nie doznał).

1

@Joe_Barbaro - Wlazły, Nowakowski, śliwka, kadziewicz
- Stoch, lanisek, Kasai
- Kubica, raikkonen, Barrichello
- Jureccy, siódmiak, Jaszka, jiha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To co wygrana z Łotwa i zapominamy o kompromitacji w eliminacjach

1

@Comentateiro idealna kontra na kontrę

0

@barcanawieki ja bym im premie dał ....

3

Peda dostał wędkę w zamian za świetną grę na poprzednim zgrupowaniu.... Szymański lepe na twarz za formę w klubie .....

1

@bari_94 Guardiola lubi eksperymentować składem zapomniałeś?

1

@Emhyr ale to mecz o nic ..... Po co mają ryzykować jakieś kontuzje w środku sezonu i forsować niepotrzebnie tempo

0

@Emhyr przypomnij jaki jest wynik a już wiem 1:0 o co gra Anglia.... O nic dziękuję

1

@bari_94 za dobrą na obecną kadrę dlatego nie pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?