2

Yamal i romeu fatalne wejście z ławki

1

Asysta złym przyjęciem......pakt z diabłem

0

O nie romeu.....

1

Chyba mats miał ją na rękawicy.....

1

I co ręka nie przyją?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 przeczytaj co napisałeś

0

@michal26 przecież to camavinga gra na lo

4

Ale fermin świetna wrzutka na inigo

5

2 słupki.......

2

@Romario87 to jest zdecydowanie karny. Realowi za dużo mniejsze przewinienia dawali.....

0

@Zdobywca carvajala już powinien mieć żółta to by taki agresywny i zdecydowany nie był

20

Araujo trzymany za szyję przy rożnym ale sędzia nic ......

1

@Borneo 4 ...........

1

4 faul carvajala i dalej nic ......

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Ale inigo w wyprowadzeniu piłki jest kotem

1

Ale rudiger to jest placek

2

Carvajal 3 faul i nawet upomnienia nie dostał...... Gavi za pierwszy faul żółtko ujrzy

0

Dać Realowi piłkę to sami się wykończą......

2

Fermin.......ale co gavi powalczył

3

@BulaKG bardziej wahadłowy w obronie i ps w ataku

5

Brazol i jego cudowne ozdrowienie

1

Jazda z nimi . Ale obsrany real jest

0

12477585289816 bez tego mecz Barcy to nie mecz

15

I jak tu lubić tego brazola? Ha tfu prowokator

0

Canal + czy eleven gdzie będzie bardziej obiektywny komentarz ?

2

Jak dla mnie to jest czerwona kartka, wychdoizl na czystą pozycję a obrońcę nie interesowała piłka

0

Jaki spalony kogoś chyba głowa boli

0

@FutbolFan cwiąkała -pie******

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?