0

@kanver_ był blisko bramki przy dośrodkowaniu cancelo plus strzał blisko słupka

1

Co ishak zrobił w polu karnym xd załatwił chyba karnego ...... Piastowi

0

@Stinger_ ja oglądam biathlon kiedy tylko mogę szczególnie kobiecy ze względu na nasze reprezentantki ale męski też zdaża mi się oglądać szczególnie sztafety i masówki.

0

@Krzysztof1987 tak to też spoko miejsce

1

@Uukasz_93 ciekawe jakby sobie poradził w 1 składzie reprezentacji na który jest za słaby wg naszej ubogiej wersji Guardioli, jak złapie formę jak Piotrowski to może coś z niego będzie...... A tak serio to genialny sezon notuje i z chęcią zobaczyłbym go w następnym sezonie w takim Lipsku, Newcastle, Napoli, czy Leverkusen

4

Oglądam skrót meczu betisu z realem i niezła stypa się zrobiła w eleven po bramce ruibala na 1:1 . Widać obiektywne jak zawsze środowisko eleven mocno zasmucone że komentator aż zaniemówił

9

Na miejscu kibiców tego tfu klubu byłoby mi wstyd jakby tv mojego klubu wypuściła takie coś . Przecież to jeszcze większą propaganda niż u nas TVP . Odklejenie najwyższych lotów ale czego się nie robi zeby w końcu wygrać ligę........

1

Patrzę na rozpiskę sędziów na najbliższa kolejkę La Liga i przypadkiem widzę Soto Grado na mecz realu na wyjeździe z betisem który zapowiada się na ciężki dla klubu z Madrytu...... Przypadek oczywiście a i Liga Negreiry

34

Jakbym tydzień w tydzień patrzył jak sędziowie robią mnie w ..... I to na oczach kibiców podejmują absurdalne decyzje to z pewnością miałbym jeszcze więcej tych żółtych kartek niż xavi i pewnie jeszcze więcej mówił. Wcale nie dziwię się xaviemu bo to co się dzieje w hiszpańskim futbolu przechodzi granicę ludzkiego pojęcia

0

@Emhyr apropo astralagi to taki donnaruma to od razu miał 20 lat i doświadczenie jak zaczął bronić w Milanie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Niedługo zaczniemy chwalić Sergiego Roberto za to że dobrze siedzi na ławce i genialnie ogrzewa miejsce........ Oczekujmy od lewego tego samego co np od ferrana, jednego najeżdżają a tutaj jak lewy nie trafi no cóż bywa.

2

@draxidox @ViDuusPL jak to było zagrał niezły mecz bo dochodził do sytuacji? Xd

18

@!34RC3!_0N4 tak i potem pięknie skończył akcje nie trafiając z kilku metrów w bramkę xd

0

@ViDuusPL xd to będziemy teraz chwalić zawodników za to że nie uciekli z boiska? Ten człowiek zarabia ogromne pieniądze w Barcelonie i to od niego wymagać musimy najwięcej a nie bycia.

3

@ViDuusPL wymień co on dobrego dziś zrobił? Spieprzył 3 sytuację do zdobycia bramki, ecx już dawno powinien być zamknięty. Chyba zapomniałeś czego się wymaga od napastnika

5

Ja nie wierzę że to widzę. Co ten człowiek robi na 9 w Barcelonie

1

Azpiliqueta to jeszcze długo ma faulować na drugie żółtko?

0

Stempla na felixie nawet nie raczył zobaczyć a tutaj od razu sygnał poszedł od varu

3

Hahaha oni chcą za to rękę?

0

@LukaszFan a ten rozpędzony miał się zatezymac w miejscu? To jest faul ewident i tyle

0

Przecież to jest drugą żółta- przerwanie kontry

3

@Messibestplayerintheworld tak nawet komentator przed chwilą to potwierdził

0

@abram3k zrobił nam pierwszą bramkę napędzając akcje. Do wyczynów lewego to mu dużo brakuje

0

Riquelme to nie ten co mówił że wygrają 2:0 a on zaliczy asystę bo właśnie widzę jak nie wychodzi na drugą połowę po fatalnej pierwszej xd

1

Reklamowanie La ligi w eleven jedyne co dziś wyszło dobrze lewemu

0

@Swistus172 można nawet nie sprawdzić tego na varze

13

Obiektywnie to Lewandowski po raz kolejny najgorszy na boisku i konsekwentny trener nie wypuściły by go na 2 połowę

3

Ten sędzia to 12 zawodnik atletico czy co kur.......

7

Po strzale to już można stempla robić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?