- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
0
A ja jestem zwolennikiem Probierza. Według mnie to jedyny polski trener który będzie potrafił zdjąć presję z piłkarzy, dzięki swojemu charakterowi i nastawieniu gównianyc* polskich mediów.
8
@Criss18Barca Ten chłop jako selekcjoner to właśnie symbol tego polskiego dziadostwa ekstraklasowego, zgrywania kozaka na konferencjach i łomotów w europejskich pucharach i chlania na bankietach. Jak naszych piłkarzyków za mordy nie złapali doświadczeni Portugalczycy, nie pasował im Czesio i Jerzyk, to z Probierzem nie będzie inaczej. Chłop, który namiętnie sprowadzał Słowaków do swoich drużyn, bo nie ma zdolnych Polaków, teraz będzie odpowiadał za kadre narodową - ja pierdolę.
1
@Criss18Barca to zdjęcie presji może się okazać kluczowe w starciach z Mołdawia i wyspami owczymi. Nie no kurna nie przesadzaj jaka presją to są profesjonalni piłkarze. Jak ja w robocie zacznę nawalać w podstawowych sprawach to mam powiedzieć szefowi że musi zdjąć że mnie presję?my nie mamy w grupie Hiszpanii Francji czy innych potentatów tylko dostajemy oklep od Albanii i Mołdawii.