La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

6

Murray będzie chciał zagrac na igrzyskach.Piękne mogą to być igrzyska w tenisie.Ostatni taniec weteranów na tej imprezie czyli Novaka,Rafy i Murraya. @mekston @barcelonaLM


0

@Encore Serb to może i pograć do kolejnych igrzysk - to jest bestia fizyczna

0

@Encore nole coś wspominał że chce zagrać w 2028 na igrzyskach jeśli zdorwie pozwoli

1

@mekston @mekston Teoretycznie jest szansa ale czy Novak bd na dobrym poziomie w tenisa w wieku 40/41 lat to nie wiem,w tym wieku w kazdym momencie mozna nadejść znizka poziomu.Jakas kontuzja albo cokolwiek i jest ciezko

0

@Encore wiesz, teraz w wieku 36 lat ciśnie i robi 3 wygrane WS i 1 finał WS, więc może za jakiś czas będzie robił po prostu 1 wygranego szlema.

Przewaga jakości takich graczy jak Fed, Nadal, Djoko a powoli i Carlitos nad resztą też jest duża, więc może wcale tak wiele nie będzie potrzebował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?