0

Sroto Grado doliczył 8 bo umówił się że karnego da w doliczonym i boi się że nie zdąży w 4 minuty

21

Może i za łokieć rodrygo kartki nie dał ale za to za łokieć Gulera też nie

3

Kolejny łokieć na twarz bez konsekwencji

1

Dobra odwołuje to nic nie będziemy doliczać,

13

Zastanawiam się czy przy obecnym wyniku zdąży się skończyć mecz realu przed meczem Barcy...... W końcu tylko 15 minut różnicy a tyle możliwości doliczenia

1

@zadafcb pena się za głowę łapie co on robi

0

@Aragorn33 taktyka miliona wrzutek lepsza? Zobacz jakich ma wykonawców i jaka robotę robi

0

Sroto Grado pokazuje ręką że ma wszystko pod kontrolą 1:2 pewne

8

@TR3YWAY wygląda jak kamuflaż w dżungli.... Podobnie kamufluje się jego forma

1

@QQL5 zablokowali możliwość obstawiania ....za niski kurs

2

@Peciak nie rozmawiamy o sędziach....

0

Nasz by już wyleciał z boiska za to co zrobił rodrygo......

0

Camavinga dalej bez żółtej? Łapie zawodnika w pół

0

@Ibarbo69 a bo wtedy się mnoży przez dzielenie..... Wzór skróconego doliczania

2

2 minuty przerwy pomnożone przez przegrywający real = 11 doliczonych minut .....mam nadzieję że objasnilem wzór?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wg wytycznych sędziego nie powinno być faulu bo zostawił nogę.......

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Peciak sroto Grado wystarczy ale mam nadzieję że się mylę

1

Sroto Grado nic nie sprawdzał? Aż nie wierzę

1

Oj Sandro po co próbowałeś przyjmować......ale fajna akcja las Palmas

8

Święcicki wyjaśnił: rodrygo machnął koło głowy bramkarza a cardona specjalnie zostawił nogę także La Bambo dyskusje rozwiane

1

@MesQueUnClub96 oj i to jaki .

1

No to zajca puścili w niezłych warunkach +16 za wiatr

0

@tadzik447 ale to nie na mamuciej chyba tylko na normalnej skoczni. Na mamucie zawsze konkursy były o 9-10

0

@tadzik447 z tym że konkursy w planicy odbywają się z samego rana ...... I jakoś da się pominąć problem ze światłem

7

@MESSIah16 w Niemczech na skoczniach niektórych dalej nie ma siatek przeciw wietrznych i mrożonych torów nie wspominając o oświetleniu ale podwójne standardy to nic nowego zawsze można się przywalić do Szczyrku rasnova czy usa.

6

@FcPortoFan1999 myślisz że wszystkie te rozwody są z tego powodu? Znam kilka par które po 20 latach małżeństwa się rozwiodly i co tu można mówić o złym zapoznaniu?

1

@HarveySpecter genialna postawa i takifh ludzi trzeba doceniać i brać za przykład tylko ja zmierzam do czegoś innego :...... Kto oprócz Polaków wspomina ich ...czy żydzi postawili jakiś pomnik chociażby na ich cześć? Wspominają ich zachowanie?

38

@HarveySpecter i właśnie to jest problem Polaków wszyscy mówią o tym że spalili 300 a niekt nie powie na świecie tego ile milionów uratowali...... Opluwa się nas na każdym kroku nie wspominając już o "polskich obozach zagłady" a my się tylko przyglądamy i obrywamy. I nie mówię że Polacy są krystaliczni jak w każdym narodzie trafia się te złe jednostki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?