Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sroto Grado doliczył 8 bo umówił się że karnego da w doliczonym i boi się że nie zdąży w 4 minuty
21
Może i za łokieć rodrygo kartki nie dał ale za to za łokieć Gulera też nie
3
Kolejny łokieć na twarz bez konsekwencji
1
Dobra odwołuje to nic nie będziemy doliczać,
13
Zastanawiam się czy przy obecnym wyniku zdąży się skończyć mecz realu przed meczem Barcy...... W końcu tylko 15 minut różnicy a tyle możliwości doliczenia
1
@zadafcb pena się za głowę łapie co on robi
0
@Aragorn33 taktyka miliona wrzutek lepsza? Zobacz jakich ma wykonawców i jaka robotę robi
0
Sroto Grado pokazuje ręką że ma wszystko pod kontrolą 1:2 pewne
8
@TR3YWAY wygląda jak kamuflaż w dżungli.... Podobnie kamufluje się jego forma
1
@QQL5 zablokowali możliwość obstawiania ....za niski kurs
2
@Peciak nie rozmawiamy o sędziach....
0
Nasz by już wyleciał z boiska za to co zrobił rodrygo......
0
Camavinga dalej bez żółtej? Łapie zawodnika w pół
0
@Ibarbo69 a bo wtedy się mnoży przez dzielenie..... Wzór skróconego doliczania
2
2 minuty przerwy pomnożone przez przegrywający real = 11 doliczonych minut .....mam nadzieję że objasnilem wzór?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wg wytycznych sędziego nie powinno być faulu bo zostawił nogę.......
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Peciak sroto Grado wystarczy ale mam nadzieję że się mylę
1
Sroto Grado nic nie sprawdzał? Aż nie wierzę
1
Oj Sandro po co próbowałeś przyjmować......ale fajna akcja las Palmas
8
Święcicki wyjaśnił: rodrygo machnął koło głowy bramkarza a cardona specjalnie zostawił nogę także La Bambo dyskusje rozwiane
1
@MesQueUnClub96 oj i to jaki .
1
No to zajca puścili w niezłych warunkach +16 za wiatr
0
@tadzik447 ale to nie na mamuciej chyba tylko na normalnej skoczni. Na mamucie zawsze konkursy były o 9-10
0
@tadzik447 z tym że konkursy w planicy odbywają się z samego rana ...... I jakoś da się pominąć problem ze światłem
7
@MESSIah16 w Niemczech na skoczniach niektórych dalej nie ma siatek przeciw wietrznych i mrożonych torów nie wspominając o oświetleniu ale podwójne standardy to nic nowego zawsze można się przywalić do Szczyrku rasnova czy usa.
6
@FcPortoFan1999 myślisz że wszystkie te rozwody są z tego powodu? Znam kilka par które po 20 latach małżeństwa się rozwiodly i co tu można mówić o złym zapoznaniu?
1
@HarveySpecter genialna postawa i takifh ludzi trzeba doceniać i brać za przykład tylko ja zmierzam do czegoś innego :...... Kto oprócz Polaków wspomina ich ...czy żydzi postawili jakiś pomnik chociażby na ich cześć? Wspominają ich zachowanie?
38
@HarveySpecter i właśnie to jest problem Polaków wszyscy mówią o tym że spalili 300 a niekt nie powie na świecie tego ile milionów uratowali...... Opluwa się nas na każdym kroku nie wspominając już o "polskich obozach zagłady" a my się tylko przyglądamy i obrywamy. I nie mówię że Polacy są krystaliczni jak w każdym narodzie trafia się te złe jednostki...