La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

0

Nikola Grbic, nieźle nawija po Polsku w Hejt Parku.

2

@FcPortoFan1999 trochę czasu spędził w naszym kraju. Ja szanuje każdego takiego człowieka

0

@Pnog37 Był taki trener piłkarski w Polsce-Kosta Runjaic i On pomimo ponad 7 lat ani słówka po polsku nie wymówił :(

2

@FcPortoFan1999 Nikola genialnie już mówi po Polsku, wiadomo wcześniej w zaksie miał kontakt z naszym językiem ale mimo wszystko szacun za to że nie olewa tematu nauki języka jak na przykład masz były trener fefe de Giorgi który nawet dzień dobry do tej pory nie ptprafi powiedzieć

1

@Pnog37 i teraz weź takiego matiego casha postaw przy nim ..... Który z nich jest Polakiem jakby ktoś nie znał to 90% powie że grbic

0

@Xxxbarca4ever De Giorgi to kolejny taki gość który pomimo tylu lat w Polsce, nie liznął nawet słowa w naszym języku.

0

@FcPortoFan1999 no dlatego mówię od razu widać jak kto przykłada się do swojej pracy.... Jeden zrobi tylko to co musi a drugi chce coś więcej , lepiej ..... De Giorgi to człowiek do którego nie mam najmniejszego szacunku a temat języka doskonale pokazuje jak bardzo zależało mu na naszej kadrze - dla mnie to najgorszy trener 21 wieku naszej kadry

0

@Xxxbarca4ever De Giorgi to kompletnie zawalił sprawę z reprezentacją.Klubowo nawet nieźle wyglądał.

1

@Xxxbarca4ever dlatego tak bardzo szanuję ludzi takich jak Grbic

1

@Pnog37 Nauczenie się tak trudnego języka obcokrajowcowi to nic prostego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?