La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

42

Ale szczerze mówiąc statystyka, że w lidze po 12 kolejkach mamy więcej bramek strzelonych niż Real i Atletico razem wzięci (!) jest totalnie odjechana, szczególnie patrząc co mówiło się przed sezonem.

Nie oglądałem drugiej połowy, ale jeśli była słabsza, to oczywiście trzeba im wybaczyć. Logiczne, że w całym sezonie będą momenty gorsze - ważne natomiast i tak wygrywać i ogólnie trzymać się styli i założeń, a w tym meczu pierwsza połowa to był naprawdę Disneyland jak to powiedział Święcicki, więc tym bardziej wybaczam.

Następna do golenia Crvena Zvezda - oby tam się nie zatrzymywali, bo bramki na koniec mogą być kluczowe.

0

@macio_944 real kupił mbappe , atletico Alvareza o serlotha (czy jakoś tak ) a my nikogo nie kupiliśmy do ataku i stąd więcej bramek od atletico i realu ..... . Swoją drogą niezłe te transfery porobili skoro olmo w 4 spotkaniach ma podobną liczbę bramek .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?