La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 728 Culés

1

Kuba Nowak i Maksymilian Granieczny, a także Kewin Sasak, to jest objawienie tego sezonu. Fenomenalni są.

0

@michal26 Sasak nie jest graczem że światowego topu ale niestety brakuje nam wybitnego atakujacego i widać to w decyzjach Grbicia gdy w miejesce atakujacego wprowadza przyjmujacego (wczoraj i dziś Leona w poprzednim turnieju był to Śliwka) nie w celu poprawy przyjęcia a w celu poprawy ataku na drugim skrzydle

0

@KierownikLucas To prawda. Niemniej jest najlepszym polskim atakującym aktualnie.
Mamy wybitnych środkowych, przyjmujących. Libero też naprawdę spoko.
No, ale rozgrywający i atakujący to nasza pięta achillesowa.

0

@michal26 graniczny i Nowak top ale sasak ...... Jednowymiarowy. My mamy ogromny potencjał na grę na 3 przyjmujących... Tylko Nikola musi się przekonać

0

@Xxxbarca4ever ja w ogóle to widzę tak, że możemy grać z wahadłowymi, czyli przyjmujący, jak Sasak jest w pierwszej linii. On jest bardzo dobry w ataku z drugiej linii.

0

@michal26 sasak jest zero jedynkowy surowy techniczne i dramatyczny w obronie..... Jak dla mnie to nie jest opcja na jedynkę . Mając Leona semena w formie imo 3 przyjmujących to obowiązek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?