0

Scorpionie, ty mówisz tylko że wyraziles opinię na temat postawy Masche w meczu, masz do tego prawo. Jednak epitety którym starales się zbulwersowac cules, na dobra sprawę udało ci się, są tu nie namiejscu. Masz jakisc kompleks wielkości, brak Ci cm, że nazywasz kogoś karlem?
Ogólnie to oglądam wszystkie mecze i Barcy i Realu, zgadnij kto wygląda gorzej i więcej farci? He? No więc właśnie, jak real nie trafi w ciągu 1 minut bramki, to nawet podbeskidzie bielko biała by ich cislo. Taka prawda, dac wam piłkę to sami ją gubią. Co do bramek samobójczych, Ramos jest nie gorszy od Javiera, a nawet więcej kartek łapie. Poziom realu jest tak dobry jak postawa Lopeza, a i nawet Marcelo ostatnio był najlepszy na boisku.

0

Scorpion cyniczny jak zawsze, masakra. To nie Masche, a trener desygnuje go na ta pozycję. Żałosne jest to, że ktos moze uważać, że Masche chwyta się każdej pozycji. Ale co tam, hejt to hejt. Hala dziecko płacze, że Barca wraca i to w pięknym stylu, bez pomocy sędziów, którzy tak ładnie ostatnio sedziuja i są sprawiedliwisi dla Madrytu, czerwień dla Naniego, czy karny z Celta.

0

Powiem tak, sędzie drukował pod Real, bo niby czemu Lopez zakończył mecz po wypiąstkowaniu głowy Vidicia? Tyle w temacie.

0

WybitnyMessi - haha jesteś prze komiczny, naprawdę - słowa Mou to pointa dla całej sprawy. Nic dodać, nic ująć.

0

Dobra idę spać, dzięki za wymianę zdań dla MadridistaForEver i Puciak. Nie widzę sensu dalej siedzieć już tu, bo dzieci się zbirają.
Dobranoc.
Jeszcze raz gratki dla Madrytu, Viva Espania. ;)
Veb.

0

Powiem tak, nie ma się co przekrzykiwać kartka kontrowersyjna, sędzia pomógł Realowi - powtarzam raz jeszcze taki jest sport. :)

0

MadridistaForEver oczywiście że mu się ona nie należała, co to za pytanie? Sędziów powinno się albo wesprzeć techniką, albo zmotywować karami.

0

KACPER9786 no jednak nikt na siłę nie będzie tłumaczył innym co i jak. :)

Peciak - dokładnie.

0

MadridistaForEver piłkę wybili obrońcy MU, Nani biegł patrząc na piłkę, z drugiej strony biegł Arbeloa, masz racje Nani, ma kąt widzenia 360^. Trochę realizmu, kartka żółta za niebezpieczne zagranie, żadnej korzyści Madryt z tej piłki by nie miał. Samo starcie nie było spowodowane chęcią uszkodzenia rywala, trzeba się z tym pogodzić - zero agresji ze strony Naniego, czysta walka o piłkę.

0

kamil7xx7
Oglądałem, ku twej uciesze oba. :)
Sam doskonale wiesz, jak oglądałeś mecz jak ten faul wyglądał bez powtórki.
Dziś ewidentna żółta kartka, nawet komentator Teylor, określił ją mianem kontrowersyjna czerwona kartka, cóż. Sport, jednak przewinienie na żółtą kartkę, sędzia zdecydował inaczej, nie jest temu winien Real, a brak powtórek.
Druga sprawa, że Mou dziś chciał chyba przegrać, Ozila zmienił Pepe, dając rezultat taki, jakby Real grał bez dwóch zawodników, coś mi śmierdzi wazeliną i ugniataniem gruntu pod zmianę barw z Białych na Czerwone. Dodatkowo, nie został do końca na płycie a wyszedł 2 minuty przed. Dla mnie to brak szacunku dla swoich graczy i klubu.

0

Cali kibice Realu, pycha, pycha po 2 lepszych meczach z Barcą i słabym meczu z Mu, heh słomiane nadzieje, w maju będą jęki i jak zwykle powieść "przeminęło z wiatrem" :)

0

kamil7xx7 atak na nogi świadomie, bo Pepe doskonale widział Alvesa. Nani patrzył na piłkę, był odwrócony do Arbeloi i ten wbiegł mu na nogę, gdy ten chciał przyjmować. Aby komentować, trzeba oglądać mecz. :)
Jak mam zacząć wymieniać przewinienia za które uszło na sucho Madrytowi, to bym się zasiedział. taka prawda. :)

0

Co do finału to i tak mam przeczucie, że będzie Niemiecko - Włoski, nie wiem czemu.

0

Powiem tak, to jest sport. Więcej nic dodać nie muszę, dzieci będę hejtować. Takie same dzieci intelektualnie piszą i płaczą o kartce dziś, jak i płakali dawniej o tym że Barcelonie pomaga UEFA. Teraz jak ktoś będzie dzieckiem napisze Real UEFA. Komu to na co? ja z swojej strony gratuluje Blancos, życzę spotkania sobie Madrytu z Barcą w finale. Ot co.

0

CristianoRonaldo7, proste - blokuje miejsce Adriano.

0

Tak, nic dodać nic ująć... Ciągle mówię, brak rotacji w składzie, na zajechanie wszystkich biorą, jak w Auschwitz.

0

Kaka, to tylko nazwisko, tak samo Modric, Benzema w formie naszego Alexisa, Morata za mało gra, przynajmniej ją go mało widzę, więc nie oceniam.Według mnie nasza ławka ma większy potencjał, ktorego nasze mózgi trenerskie nie ogarniaja.

0

Nie ma co skreslac Sancheza, jednak większą różnice by zrobił wchodząc na podmeczonych przeciwników, nabralby pewności siebie tak sądzę. Jednak, Tello i Villia prezentuje pewniejsza grę.

0

A kogo oni tam takiego mają? U nas, Thiago, Tello, Villa, Adriano, Mascherano, Song, Fabregas.

0

Mówienie, a rok temu La Liga była lepsza dla Madrytu niż LM? Hah, kurcze co wiatr zawieje, to inna polemika. Każdy mecz jest ważny, każdy puchar jest ważny, każdy klub chciałby zgarnąć wszystko, jednak tak się nie da. Jedynie dla Madrytu może być to bardzo ważne, jeśli chodzi o LM, gdyż mają szansę na 10 puchar, jednak to są rozgrywki pucharowe.
Jednak umniejszanie czegoś, ze względu na własny pkt siedzenia zakrawa o hipokryzję. Puchar króla, też jest ważny, żaden szanujący się kibic nie powie inaczej, chyba że hejter lub troll. Real zaprzepaścił szanse na La Ligę, bo wcześniej dostał zadyszki, teraz ma ją Barca, gdyż Madrycie jak i w Barcelonie, widoczny jest brak rotacji. Zresztą, Real ma zmienników bardzo odbiegających poziomem od podstawowej jedenastki, gdyby zamienić ławki rezerwowych, dopiero widzielibyśmy poczynania Mou, bo to świetny taktyk. Chyba każdy się zgodzi, widząc co czynił w poprzednich klubach.

0

Jednak wolałbym Albę niż Alvesa, jeśli chodzi o defensywę.
Jeśli o pomoc chodzi, czemu nie Thiago - Iniesta, a za plecami to już Sergio nr. 1, Masche/Song. Fabsa bym posadził na ławce, wpusciłbym w 55 minucie za Thiago.
Tello, Messi, Villia bez zmian. Przemienność pozycji i jest ok. :)

0

Jak narazie to bilansik bramkowy mamy lepszy od śnieżniej stolicy Hiszpanii. Brrry :) Przeliczysz różnicę? ;>

0

No wreszcie ktoś dostrzega to co ja.
Pozdrawiam Adamski!

0

Ja pierdziu, ludzie wy to krótkowzroczni jesteście, chcecie Masche za Puyola, widać jacy z Was kibice, he, a tak nie dawno grał on na stoperze, więc kompromitujcie się dalej, zaczniecie oglądać uważnie mecze, to pogadamy. ;/
Puyol gra słabo, tak ale w ataku, Pique robi więcej zamieszania niż Pedro, Messi i spółka sorry. Jednak krytykujecie grę naszego walczaka, a nie zobaczycie jak naprawdę wygląda sytuacja. Zresztą po co z niektórymi mam gadać, jak i Xaviego chcą sprzedać czy odsunąć od składu, heh... odsunąć do wyleczenia tak. Jednak kto go zastąpi? Iniesta i Thiago świetny wariant, za plecami Sergio, byłoby świetnie.
Męczą mnie ostatnio mecze, gdzie taktycznie faszerują nam środek pole pomocnikami, Iniesta skrzydłowym nie jest, on jest kolesiem od czarnej roboty, minąć 2-3 rywali w środku pola, wypracować komuś sytuacje jednym podaniem. Ostatnio nie ma komu, jak wszyscy grają w środku pola, a najwyżej na szpicy to Pique. Żal, naprawdę patrzeć, że 4 zawodników spokojnie kryje naszą kreatywną elitę. ;/

0

Bredzisz, cule80 - Xavi grał z dyskomfortem, Puyol dobrze gra tylko cały zespół ostatnio odpuszcza, nie ma już takiego pressiungu po stracie piłki. Najlepiej zwalać na obrońców, najłatwiej, uważam że z racji wieku nie powinni grać co mecz, bo ich się zdziera fizycznie, zresztą w tym roku o jakiejkolwiek rotacji sława być nie może, chwile przerwy podstawowi gracze mają jak są kontuzjowani, gdzie tu sens? Ławka świetna, a w wygranych meczach już po 30 minutach gry, kluczowych zawodników trzymaliśmy do końca, no czasem zmiany się zdarzały kwadrans przed końcem, czy 10 minut przed.

0

Villia i Tello od początku, o nic więcej nie proszę. Może o Adriano.

0

Creativeopinion mylisz się, co niektórzy narzekają, łącznie że mną już od dłuższego czasu. Co mnie obchodzi wiek zawodnika, moze mieć i te 32 lata, ale jesli gra lepiej i jest w lepszej dyspozycji, to jego powinno się desygnowac na płac gry. Tak samo odwrotnie, za Fabsa powinien grać Villia, a za Pedro dynamiczny Tello! Tak samo za Alvesa, powinien grać Adriano, tylko zalapal kontuzję. :/ Obecny skład który Roura walkuje jest beznadziejny, naprawdę. Nie kwestia wieku a indywidualna dyspozycja piłkarza winna byc powodem do wystawiania go do gry. Murinho ma jaj i wystawił Adana, który w formie jest gorszy od Casillasa, jednak Iker się po tym zmotywowal i zaczął lepiej bronić.
Mam nadzieję, że sezon nie będzie stracony, przed tym jak Tito zdąży wrócić, choć i on jak i Roura są winni, bo podobno się kontaktują nawet podczas treningów.

0

No i za to kocham Barce, pogratulowanie - Real na to nie stać. :D To nas wyróżnia. :)

0

zidaunbpe, teraz bredzisz, po zmianach zaczęliśmy grać lepiej - ciesz się do soboty. ;)

0

Środkowy obrońca gra na skrzydle i jak zwykle pokazuje jak grać formacji ofensywnej. Pięknie, widok nie mocy. Cóż, ludzie nie ma co dramatyzować.
Alba bramka honorowa. ;) Kto strzela, obrońca. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?