Yamakashi156
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rawicz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Wy chcecie od zidaunbpe? Napisał co widzi, a widzi dobrze. Jesteśmy bez formy. ;/
0
Po przegranych zwycięstwa cieszą bardziej. Szkoda tylko, że nie gramy takim składem od początku. :F Czekać na koniec złej serii. :)
0
Manita, jak nic - może po tym meczu nastąpi oczyszczenie.
0
Złoże się że jakby Villia strzelił Hattrica, to i tak na Milan wyszedłby Fabs. :F
0
Gratulacje dla sztabu szkoleniowego, kurde. Jak całe Camp Nou widzi co trzeba Barcelonie, tylko oni nie. Już niech nie wchodzi Villia, bo po co? Sprzedajmy, go, a później płaczmy za nim jak za Eto'o!
Na tą zmianę już za późno. ;F
0
A i wiem że Sancheza nie ma na ławie, to tylko takie porównanie, że kurde nie trzeba nam tylu pomocników. :F
0
Dobra, teraz na Milan z takim składem, cieszmy się tylko z La Liga. :F Wolałbym już Sancheza za Fabsa, kurde nie chodzi mi o ich formę, ale nie ma kto się przepchnąć i wbiec w pole karne, chciałbym Ville, ale jak już go skreślili to i tak lepiej jakiegoś skrzydłowego. ;/
0
Alba123, mówisz że ktos patrzy na nazwiska, a sam podajesz nazwiska graczy takich jak Alexis, Pedro czy Fabregas, którzy grają bardzo słabo, dla mnie Twój komentarz jest zabawny, Pedro, jaki drybling? Jaką szybkosc? Ostatnio na boisku to tylko mecz ogląda, Alexis totalnie bez formy, nie strzela u nas, jak również w reprezentacji. Fabs przeplata dobre spotkanie z 4 fatalnymi. Villia przynajmniej wykonczy akcje, utrzyma się przy piłce, na dzień dzisiejszy daje więcej możliwości niż młodsi koledzy. Ogarnij się ludku, bo jak mówisz, nazwiska nie grają.
0
Zdaje mi się, że ludzie wypisujacy te głupie komentarze, typu, najgorszy mecz w sezonie, to oglądali pierwszy mecz w sezonie. Barca tak gra już jakiś czas, więc co wy pieprzycie? Najsłabszy wynik, tak, jednak nie mecz - to że gra na stojaka pozwala gromic Getafe, to nie liczmy na cud, że na Real czy Milan to styknie, a co do autobusow, to chcielibscie żeby przeciwnicy nie bronili dostępu do bramki, haha. Milan po bramce, nie cofnął się, lecz ruszył odważnie do gry, zaś my graliśmy bardzie autobusowo, tyle.
Ktos tam krytykował zmianę w końcówce Puyola na Mascherano, no szlak - nie widzieliście jak wyglądała buzia kapitana? Jak po walce bokserskiej, całą od krwi.
Wątpię, aby ktos docenił świetna grę Milanu, prócz nie licznych. Zachowujecie się jak bufony, ignoranci i ujmujecie swojemu klubowi, dzieciaki chyba nie wiedzą co to sport, a mecz według słów klasyka mozna wygrać, przegrać bądź zremisować, my przegraliśmy, tyle. Nie ma tłumaczeń takich jak autobus, Milan grał w obronie jak my, wysokim presingiem, dodatkowo formacje blisko siebie.
Nie ma co tu gdybac za wiele. Tito nie ma i się wszystko sypie.
0
Znowu lamenty w komentarzach, autobusy itd. nie zachowujcie się jak kibice rm.pl Pierwsza bramka po ręce, cóż trudno, jednak gra się do gwizdka sędziego. Druga bramka po ładnej akcji, mi osobiście gra Milanu się podobała, dobra gra w obronie i zabójcze kontry. To jest piłka, wybaczcie, tu wychodzi się grać, a nie wymieniać piłkę znowu na stojąco, brak dynamiki w naszej grze, po co od początku grał Fabs? Tu widziałbym Tello, Pedro jak znowu nie widoczny, ilka dobrych powrotów, a tak to nie widziałem go zbyt wiele, druga sprawa co robi Alves? Kurde, uważam że Adriano obecnie bije go o głowę, odda strzał, zagra i pewny w obronie. Alves tylko te wrzutki, nawet go nie musieli kryć, bo jak nie ma do kogo podać obok to wrzuca nawet z 25 metra, to byłoby logiczne, gdyby grał u nas jeszcze Ibra, a komu on centruje? Uważam że Milan sluznie wygrał, a to moze będzie i mam nadzieję że tak, dobra lekcja pokory i zimny prysznic lub motywacyjny kop w dupe.
Oprócz strzału jednego Iniesty nic ciekawego, no moze główką Puyola.
Gracz meczu? Puyol, ocena za grę? 6/6 pewny pkt drużyny, cieszy kapitalny mecz kapitana.
0
Dobry mecz, bo dobry wynik, cieszy przełamanie i dobra gra Alexisa, jak i dobra gra i bramka Villi, cieszy 90 minut gry Villi. Zawodnik meczu, niewątpliwie Iniesta - mamy odpowiedz gdzie powinien grać, podania mierzone co do milimetrów, pięknie to się oglądało. :)
Jednak mimo dobrego wyniku, gra nadal na stojaka, dobrze że na Getafe starczyło, choć jak widać, mimo powolnie rozgrywanej piłki, był pomysł gry. Villa ładnie przyspieszał grę, ładnie klepał czy z Iniestą czy z Messim.
Cieszy skuteczność.
Co do artykułu, dobry tylko ostatnie opisy sytuacji po których strzelono bramki trochę na odwal. Messi nie podał Iniescie, tylko obrońca wybił Messiemu piłkę z nogi, a do niej dopadł Iniesta, nie dając szans bramkarzowi. Natomiast, brak wspomnienia, że Thiago będąc sam na sam z bramkarzem, oddał piłkę będącemu lekko za linią piłki Pique, który pewnie dołożył nogę wbijając piłkę z najbliższej odległości do pustej bramki. :)
0
Zawsze lubiłem Figo, nadal go lubię - mimo że odszedł nie fajnie. Szkoda mi go było, jak miał wykonywać rzut rożny na Camp Nou. Mimo że od zawsze Barcelonę lubiłem, to nie złamał mi Figo serca, może dlatego że jako dziecku liczyła się dla mnie piłka. Figo to niewątpliwie wielki gracz, a zarazem wielki człowiek, dżentelmen dla mnie nic złego nie zrobił - każdy decyduje o swoim życiu, on też miał prawo do tego. Co do wytłumaczeń o które prosi gilbert3 to jest błazenada, pragnął grać w Madrycie, przeszedł, tyle. Zresztą tamten Real to elektryzował, a dziś to odgrzewany kotlet w których grają gwiazdeczki, wirtuozi odeszli. Też zabawne, że Real od zawsze kupuje już graczy którzy są już spełnieni i powoli się wypalają, stąd też miano według mnie że Real marnuje piłkarzy. Wracając do tematu, Figo to człowiek o którym można powiedzieć "Pan swojego życia", kimś takim jest dla mnie Luis Figo.
0
FC Barcelona - Sevilla FC
25. kolejka - Primera Division 24.02.2013
0
Ja mam jednak obawę, Ibra też jest wirtuozem, tylko Neymar jest lepszy technicznie, tzn - bardziej zwinny, nie wiem jak to powiedzieć hmm... bardziej akrobatyczny? Ibra to wielki zawodnik, typowa 9 napastnik kompletny.
Powiem ta, obawiam się że kupimy za drogo go, bo 40 baniek, dla mnie to dużo - ktoś powie że nie moje pieniądze, cóż. Szkoda.
Problem że Neymar już jest gwiazdą, a tego się obawiam. :/ Jednak, przy mądrej rotacji można kupić, ale przy mądrej - byłby to zmiennik według mnie dla Massiego, również dla naszych skrzydłowych.
Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, narazie potrzeba nam 2 bramkarzy, naprawdę, Pinto ma już duży przebieg na liczniku. :)
0
llysy89 Neymar dla mnie jest zbyteczny, a te cuda co robi w Brazylii, to i Pedro, Tello czy inny nasz skrzydłowy by czynił, stary Ronaldo z brzuszkiem jak tam dobrze grał, to świadczy o tym, że liga tam silna nie jest. Neymar jest młody, jak teraz nie odejdzie z Brazylii, będzie mu trudniej przyzwyczaić się do Europejskiego poziomu.
Drużynę zawsze buduje się od tyłu, więc trzeba kupić 2 portero i obrońce. Neymar jak przyjdzie, to znowu problem, wystawiać na siłę czy dać grać naszym wychowankom.. :)
0
Tak, ale na dzień dzisiejszy jest całkowicie bez formy, tak samo Pedro czy Fabregas. Może z przemęczenia, ale wciskanie na siłę kogoś w wyjściowym, bo to Pedro czy Fabregas jest bez sensu. Mamy długą ławkę, żebyśmy na życzenie własne się jej nie pozbyli - bo jak dobrzy zawodnicy będą siędzieć non stop na ławce, to w końcu się zdecydują na zmianę klubu, a Jordi Alba też wygląda na wyczerpanego, a Adriano siedzi na ławie, Xavi gra non stop - Thiago też siedzi i wchodzi na doliczony czas gry. Barca nawet sił nie ma, aby przycisnąć kwadrans przed końcem meczu. ;/ Rotacji brak - zawodnicy na ławce są zapewne zawiedzeni, że jednym każe się płuca wypluwać co mecz, a innym każe się siedzieć na ławce. ;/
0
Formę niech nabiera do przyzwoitego poziomu na treningu, może potrzeba mu trochę odpoczynku? Bo gra naprawdę słabo, tylko drybling mu został - a i tak czasem przesadza i się wywraca z natłoku tych dryblingów. Chłopak się zagubił gdzieś, ale na siłę go nie można wystawiać, jak dla mnie możemy pozwolić sobie na rotacje składem, jednak sytuacja Villi jest masakryczna, a przecież nie gra wcale źle, a jak na tą ilość czasu spędzonego na boisku i po kontuzji, to nie wymagajmy cudów. Widzieliście Marcelo? Masakra jakaś, a bałem się jak wróci to Real będzie znowu na fali, a tu z nadwagą, a na boisku gra jak amator. ;/
Villa jest nie doceniany, a nie możemy patrzeć na wiek, bo Xavi czy Puyol, powinni już na stałe zasiąść na ławce. Młodzi są po to, aby wygryzać starych, a nie dostawać miejsce w składzie ze względu na wiek. :)
0
KingLeonidas, no proszę Cię - nikt i tak nie chce Cię słuchać.
HogoFCB, jak nie widzisz tego że Villa źle nie zagrał na tle kolegów to wybacz, a jesteś tak wielkim ignorantem, jakby Valencia była jakąś Grenadą czy Cordobą, wybacz w Valencii jeszcze na Mestalla jest do ciężki przeciwnik, a w tym meczy grali bardzo dobrze, a my proporcjonalnie słabo.
Ja powiem tylko tyle, Villa nam potrzebny, tylko dać mu pograć 2-3 mecze i wówczas można go ocenić. Brakuje mi Thierry Henry, a wczoraj przez tę krótką chwilę Villia grał podobnie, a taki gracz nam potrzebny która potrafi zejść do środka i uderzyć z przed pola karnego. Będziemy płakać jak odejdzie, będziemy mówić żeby Neymara kupili - a tu środek obrony potrzeba wzmocnić. Villa jak gra to gra dobrze, a nie powinno się go oceniać po tym, że zmarnował jedną szanse, ważne że oddał strzał, jakby nie miał go oddać. Nie mamy w tym momencie lepszego skrzydłowego, wybacz taka prawda. :F
0
Ludzie, jak niżej remis i cenny pkt wywieziony z gorącego terenu. Nie ma co ubolewać.
Nie rozumiem tylko krytyki w kierunku Davida, według mnie brak rytmu meczowego, nie czuł piłki - ogólnie cała 11 grała piach, a porównujecie go z Alexisem, który marnuje wszystko co ma, nawet będąc mętr przed pustą bramką, wywraca się, totalnie bez formy, a wy zakochani w nim, dla mnie powinien grać Villa od 1 minuty, zaś Alexis w drugiej powinien wejść za Pedro. Tylko że to moje zdanie, znowu Villa wchodzi na 20 minut - ostatnio nawet nie regularnie, lepiej według Was trzymać Alexisa, cóż ok.
Villa oddał strzał, który nie był tragiczny, ale kluczowy w meczu - ale nie spudłował Bóg wie jak, żeby wieszać na nim psy. Zobaczycie, przejdzie do Arsenalu lub Bayernu, zacznie grać i będzie nam żal dupę ściskać jak z Eto'o. Dla mnie David jest jedyny który schodząc w prawo potrafi oddać strzał, zza pola karnego jak Thiery Henry i taki ktoś nam potrzebny.
0
Lepiej że oddał strzał, niż Sanchez który sam na sam przewraca się przed piłką. -_-
0
Villa gdyby grał częściej wykorzystałby, a tak lipa - znowu 20 minut, a wszyscy będą gadać głupoty jakby grał nie wiadomo ile. Cenny pkt z gorącego terenu. :)
0
Komentarze typu jak na stronie realu, masakra -_-. Ludzie ogarnijcie się, bo przez te wasze komenty to srac się chce.
I jeszcze jedno, ktos mówił, że mecze Barcy są bez emocji, kto to taki :D
0
Zdf - widzisz? Mówiłem to jakiś czas temu, ale nie zamierzam cię tu jakoś przekonywać do mojego zdania, bo głową ściany nie przebije, ale też szanuje twoje zdanie. Choć ty uważasz się za jedyne źródło wiedzy, co jest irytujace, bo posługując się wikipedia każdy umie. Co do twojego komentu, że gra Barcy jest nudna, moze masz rację, moze nie - o gustach się nie dyskutuje, nudzi cię gra, nie oglądaj. Tyle.
Pozdro
0
No nie wiem czy Adriano, Dani Alves czy przedewszystkim Jordi Alba nie oskrzydlaja naszych ataków. Tak samo często wychodzi Lahm czy Boateng do ataków Bayernu. Masz rację nie mają Messiego, ale mają Riberiego i Robbena. Bayern jest zespołem zbliżonym stylem gry do Barcy - ciekawe, że na siłę spierasz się o to co jest faktem. Nie mówię przecież że to dwa identyczne kluby i podań mniej wymieniają, to jasne Xaviego czy Iniesty nikt nie zastąpi.
Widzę że czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci problem. Powtarzam specjalnie, mają zbliżoną filozofię gry.
I na tym zakoncze bez produktywna debatę, acz miłą mamy różne poglądy na temat decyzji wyboru Pepa, uważam że Bayern został przez niego wybrany, gdyż prezentuje zbliżony styl gry. Nie tak jak mi zarzucasz wierne odwzorowanie istnie lustrzane odbicie gry Barcy przez Bawarczykow. Bawarczycy szybciej przeprowadzają akcje, bo brakuje im tego co ma Barca, a przedewszystkim to żelazne płuca każdego piłkarza, nie łatwo jest utrzymywać piłkę tak długo jak to Barca robi, a robi to w każdym meczu wielkim nakładem sił i pracy na boisku i samodyscypliny. To na dzień dzisiejszy najwyższą jakość gry, więc dlatego smieszą mnie komenty typu klepią w obronie czy z bramkarzem. Taka gra wymaga naprwde nakładu wlozonej pracy, a należy pamiętać, że to tylko ludzie - genialni w tym co robią.
Tylko tyle z mojej strony, ja nie przyznam ci racji bo mam inny, odmienny pogląd, ale każdy ma do tego prawo - mogę przyznać Ci rację, ale jak uzasadnisz mi to, bo jak narazie gra Bayernu pokazuje co innego, nie grają z kontry czy na hurra, grają szkrzydlami, ale czy Barca nie? Przemysl, bo sama formacja drużyny 4-3-3 wymaga tego od Barcy.
Pozdrawiam.
0
Zdf - jak Bayern nie gra pozycyjne piłki to ja już chyba coś na oczy dostaje, a filozofia gry jest zbliżona do gry barcy, chociażby atakuje caly zespół i broni również. Ale co my tam wiemy - ty ogólnie znasz wszystkie ligi świata. Ale po co ta dyskuta? Masz ferie i zapewne to powód nagłego wzrostu twej aktywności - zamiast na deskę i po zjeżdżać to lepiej udawać znawcę wszystkiego. Poprzegladaj posiadanie piłki bawarczykow zdziwisz się, że bardzo dobrze grają pozycyjną piłkę, tylko przewaz Robben jak dostnie pile schodzi na lewą stronę i strzela (flagowe akcje jego) Ribery pięknie klepie z Boatengiem. Jak nie widzisz podobienst, trudno ale nie wpieraj innym swoich ideologii. Tylko trzeba zaznaczyć, że barca klepie długo - i to kibice wierni w niej uwielbiają, Bawarczycy rowadza szybsza grę, ale zawsze mają posiadanie piłki w okolicach 66% czasu gry.
0
Moim zdaniem Pep wybrał Bawarczyków nie ze strachu jak co niektórzy sądzą, a wyłącznie z powodu prezentowanej przez ten klub styl gry - o dziwo zbliżony do stylu Barcy.
Pozdro.
VeB.
0
Powie mi kto strzelił dla nas? Bo ciekawi mnie to. Właściwie, macie racje Alexis dziś słabo, ale dobrze że w takim meczu!
0
Kto strzelił dla nas? Dopiero co odpaliłem meczyk. :F
0
Szczerze, komentarze u dołu są zabawne, jak na tak zdziesiątkowaną formację obronną to w tym sezonie mało tracimy. Przypomnę że w tym sezonie kontuzje złapali Puyol, Pieque, Adriano - a oni stanowią trzon obrony, a nawet rezerwowy Muniesa. Nie mówię że dobrze gramy w obronie, ale nie możemy dramatyzować, a należy poszukać jakiś obrońców, a potem można marzyć o Neymarze.
0
Ludzie posrało Was, jeden mecz, pierwsza porażka i już lamenty. Taka prawda, że Celtic zagrał dziś wielkie zawody i należy im się szacunek. To jest piłka, należy do sportu, a w nim wliczone jest szczęście i pech.
Jako przedstawiciel lepszej i większej części kibiców Barcy gratuluje Celticowi zwycięstwa i czystej gry fair play. Brawo!
Na tym zakończę i dobranoc.
VeB ;*