4

@Faro gra siadła po przyjściu Lewego

0

Komentarz usunięty

0

@ShawnC może Oriol?

0

@mekston jak oceniasz mecz?

1

@Edoss ooo zapomniałem o nim faktycznie

0

@Faro bardziej Lenglet obecnie

0

@Kapitan hawk jak każdy. Umrzemy

7

Luuk De Jong wróć napadziorze

3

@RysiuBaza niektórzy nawet nie wiedzą, że musiał w tej sytuacji zobaczyć var ale nie znają nawet zasad xd

0

@Kapitan hawk ja też

0

@GeraltzKatalonii to wina masonerii xD

0

@Lionel_Messi10 bo przestawiam fakty

0

@brd42 a teraz nie

0

@Lionel_Messi10 oj jest. Leo bez podjazdu do Yamala gdy miał 16 lat

0

@Lionel_Messi10 zdecydowanie lepiej niz Leo

1

11 na 10 więc może Barca przegra 2-1

0

@ikar34 Arek Milik

2

Może nie grają nic w ofensywie ale za to kompromitują się w defensywie

0

Laporta z tych nerwów zaraz pójdzie po catering

0

@Isso89 to on tak buduje mental tych piłkarzy ;) od tego również jest trener tym bardziej w tych czasach

1

Może jednak Xavi znowu zrezygnuje?

1

@Sulimo ma prawo tu być

0

Araujo i Ter Stegen do sprzedania. Pena i Martinez do 11

0

@abram3k ciężko wykorzystać coś czego nie ma

0

@kamilos1214 może lepsza terapia i pomoc psychologa niż labamba?

0

Xavineta przed snem coś pięknego

1

@TR3YWAY lewy nie potrafiący przyjąć piłki również obecny

0

@Lucyfffer jak nie było internetu nikt nie wiedział, że we wszystko wierzysz

0

Sprzedać Marca po sezonie

Pena ma większy potencjał

0

@beter2 to oby nie skończył jak Gavi. Trzeba też myśleć czasem nie tylko ambicji używać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?