Yamalessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kigani polecam oglądać mecz. Oczywiście, że był
0
Vamos! Po tytuł!
0
I cyk jedna kontra i prawie gol. Wyśmienita taktyka
0
@kigani przecież faulował teraz Lewy
1
@Visca_barca DNA się zgadza. Tylko Xavi obecnie zrobił DNO
1
Dziury w defensywie bo wszyscy atakują. Za to w ofensywie beznadziejni bo bez żadnego pomysłu. Taktyka TOP
1
Może Roque dziś zagra 5 minut na skrzydle
Maestro Xavi
2
@Comentateiro Rumak ma większe doświadczenie
1
@Popitek12 wszystkich Serbów?
0
Mógł jeszcze Pedriego wystawić. Do końca sezonu po 90 minut mógłby pograć
2
@krol211 trzeba walczyć o tytuł nie ma czasu na rotacje xd
1
@tristan87 oby nie
1
@Sulimo no tym bardziej jak Xavi będzie trenerem Barcy
0
@Gaucho zawsze jakiś tytuł xDD
0
@Faro i ma 16 lat chłopak xd wolę żeby cieszył nas latami niż został w rok zajechany
@ShawnC czyli bez Gundogana jesteśmy bez szans z Valencia? To jesteśmy straceni
0
Fajnie, ze po sezonie a Xavi dalej zajeżdża Gundogana czy Yamala. No chyba, że dalej wierzy w mistrzostwo
1
@SinMistico oby Cracovia spadła
1
@mekston Puszcza ulubiony w Polsce a Korona na świecie
0
Niestety Korona Kielce przegrywa z Puszczą 1-0 po 23 minutach. Oby odrobili
1
@Kamilos84 ja tak tańczę z kolegą i to tylko taniec
1
@DamianBarcaCule idzie szybko. Ciekawe ile niedociągnięć wyjdzie potem
1
@Radioactive9705 trzeba walnąć szota za Szota
1
@ranger3120 na jakim oleju?
0
@Popitek12 Cristiano Ronaldo Junior
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, że tak
0
@FcPortoFan1999 korona im zabierze punkty
0
@mekston twoje zachowanie podchodzi pod stalking.
Po za tym wybieram Yamala. Będzie lepszym piłkarzem to oczywiste. Messi w tym wieku nie miał podjazdu do niego. Zdrowia tylko mu życzyć
Nie miałem innych pomysłów na nick. Spontaniczny wybór
0
@FcPortoFan1999 z Górnikiem przegra
0
@Sulimo Górnik będzie mistrzem. Zobaczysz
1
@mekston mam nadzieję, że dalej będzie tak miło na stronie. Pozdrowienia z Kielc