0

]=> bardzo dobrze.

0

TAK!! zrobmy ten sam bład co Real gdy pozbył sie Makelele ;]

debile w zarzadzie!

0

Caceres 16,5mln na trybunach/ławka;) pięknie!

V.V. mam nadzieje ze wreszcie zachowa czyste konto bo narazie to klupiom mu jak sie da;]

0

sprzedac ;]

0

"Inwestycja długoterminowa"??

16,5mln ojro = 10 min

;/

0

"Márquez: Powinniśmy być bardziej konsekwentni w ataku!" czekam na realizacje tych słów!

0

jasne;/

2 sezony byly potrzebne zeby sciagnac D.Alvesa to Aguero ot tak sobie sciagniemy ?

Nasza skutecznosc na rynku jest porownywalna z ta na bosiku;/ w ostatnim czasie.

Ale zawsze mozna kogos sprzedac tak jak np Gianiego i Deco za grosze;]

0

szopki*

0

Prawda jest taka spie.... sprawe na poczatku. Mourinho byl do wziecia a nam sie zachcialo Pepa. Druga sprawa Valdes to nie Iker i niema co sie scigac z realem o bramkarza wychowanka moim zdaniem powinnismy dokonac transferu. Nie mowi tego na podstawie wczorajszego meczu ale calej tej szobki z sila wychowankow i tej innosci Barcy. ok Puyol Iniesta Xavi to gwiazdy nawet w reprezentacji Hiszpani a V.V. jest 4 czy nawet 5 bramkarzem w Hiszpani.

0

Aguero jest lepszy wedlug Diego, no wkoncu zięc ;]

0

ostrzeżenie!

mod

0

wyłącz caps!

regulamin!

mod

0

sprzedac do USA i sciagnac Ville albo Silve;]

0

no wlasnie WIDAC ze nieKTORZY nie DOSTERZGAJA braku LEWOSKRZYDLOWEGO!!!!!!!

Eto'o na skrzydle to nie jest dobry pomysl ;/

E2 na szpicy w miejsce H14 ktory powinien grzac ławe;]

0

zalosne

0

sk1n3r

popieram Cie.

Ile mozmey czkeac? 2 sezony to juz wystarczajacu czas o sucharach(puchar gamper).

Ludize FC BARCELONA to nie fundacja haretatywna gdzie odbywa sie konkurs talentow trenerskich!! Tu trzbea wygrywac ZAWSZE!! kibice sa wymagajacy gdyby nie to, to Barca nie mialaby swojej historii !!!

Kazdy trener niech sie liczy z tym ze stołek na CN jest jednym z najbardizej goracych!

no moze nie tak jak na SB (the blues)

0

ciekawe jak dlugo pociagniemy bez Skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia???????????

no i jaka bedzie wymowka Henry'ego w polowie sezonu jak nie ustrzela marnej liczby 10 goli;]

-rozwod byl

-nie widizal córki tez

-macie jakies propozycje??moze: zbyt wysokie alimenty musi placic;p

0

HMM..... jakby to powiedziec?

JESTESCIE ZALOSNI

odnosze sie do zawodnikow i trenera;]

Lekcja w Krakowie byla potrzebna hahaha

Widze ze Ryjka nastepca okazuje sie rownie daremny;]

Henry zarabia najwiecej no ludzie zal du.. sciska

Eto'o na skrzydle hahaha

Puyol do piewrszego meczu z Wisla mam do niego zastrzezenia walecnzy jest ale glupich strat to ma tyle co wlosow na glowie;/

Filary Barcelony a jak przypone sobie o kalendarzu rozgrywek w La Liga jaki nas czeka to juz chce mi sie plakac:(

dobranoc Uczniowie ktorzy nie odrabiaja swojej pracy!!!

Mod: wyluzuj trochę

0

Eto'o cos strzeli;D

0

no to w meczu z Numancia 5 strzeli i bedzie 100 ]=>

0

o ja i pokaza Celtic -Alborg;/

0

D.Capel

G D Santos

Silva

Di Maria

Aguero

beda lepsi;]

no Silva i Aguero juz sa;D

0

Ángela di Maríę

0

Zdrowia;)

Bramek:)

Asyst;)

i 100lat;)

0

Barca

Juve

Bayern

Fenerbahce

]=>

0

stifler111

pamietasz meczez z Getafe w pucharze??

jak sie to dla nas skonczylo??

jak bedziemy 2 mecze(rewanze)tak grac to daleko niezajedziemy;]

ja jako kibic oczekuje zawsze walki nie zwyciestw ale walki a tego nie widzialem;/

0

bravo REAL wygrywa z Valencia 4:2 chociaz gral w 10!

a my z wisla w 11 najsilniejszej nie umiemy wygrac!!!

transfery udane?

kto?

Keita ten facet nienandaje sie do sredniaka La Liga

D.Alves ten to sie nabiegal ale szkoda ze gra na skrzydle

Pique hahaha zalosny

Hleb pokroic tylko

ze starych Puyol o boze daje sie ogrywac jak dizecko

Henry zobaczycie ze nie strzlei eicej jak 15 bramek

Abidal od Alvesa powinien sie uczyc biegania

Pep mocne slowa przed meczem a w przerwie?

lales 15 minut w WC?

Barca zalosna,upokorzona, i jak zawsze bez ambicji szkoda gadac.

0

i tak dostana klupane;D ;p;p;p;p;p;p;p;p;p

0

KEITA 10:D

dajcie mu bo chlopak ma pecha;p

0

skutecznosc slaba;/

podobaly mi sie reakcje Pepa niezadowolony z niewykorzystanych sytuacji;D

Xavi ladnie strzelil a Keita urodzil sie chyba 13;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?