Yaripp
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roma ROmanov :
6 : 0 dla Barcy
;]
0
tylko nie 8:0 prosze bo do krakowa pryzjada rezerwy:(
0
Pique niech go pokryje raz cialem i brozio lezy;p
0
słowo "ZNISZCZYŁA" zastapilbym "NIEWYKORZYSTALA"
tak jak z Quaresma Reina wiele wychowankow Barcy gra w innych klubach i taka jest prawda nie potrafil sie przebic do 11 wiec wyl;ecial i tyle.
0
ooooooooo Piatti;D
nice ;)
ciekawe jak gra naprawde w FM calkiem niezle;p
ALmeria miejsce 12 ;]
0
bedzie mecz w TV??
0
hahahahahahahahahahahahahaha
0
jupi!!!!!
0
szkoda go:(
Lubie ogladac Puchar Francji ;/
0
Dla mnie lepiej bo jakby Barca pierwszy mecz wygrała 8 :0 ;p na CampNou to do krakowa przyjedize 2 sklad;/
A ja chce Henry'ego Eto'o Inieste i innych;D
0
JA CHCE MECZ NA ŚLĄSKIM!!!!;D
0
Wisła Kraków
SParta Praga
SLavia Praga
Bo jak cos to mam blisko;D
0
Xavi obys mial jaknajwiecej asyst;D
bo Twoje podania to magia;)
no i mozesz strzelac tak jak w ubiegłym sezonie;)
0
naturalny kebab moze;D hehe