O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 400
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Przy takiej grze przeciwnika to i meczu Barcelony bym nie ogladal. Bo Real nie gra nic wielkiego chodz wynik bedzie wielki. To przeciwnik przewraca sie o pilke. Mimo wszystko gratulacje dla krolewskich za zalatwienie tematu tak szybko.

0

Ja juz wylaczylem. Getafe jeszcze w Burger Kingu siedzi a to reprezentacja kibicow gra.

0

Co do krytki Zlatana ww wczorajszym meczu(tak jestem jego duzym przeciwnikiem).

Powiem tak. Napastnik moze grac mecz z tzw "pupy". Nie istniec. Psuc wszystko co sie da zepsuc. Ale jesli strzeli zwycieskiego gola (a Zlatan wczoraj takiego strzelill bo jego gol wystarczal do win-a) to nalezy go ocenic pozytywnie.Zarzutem do zlatana zawsze z mojej strony byl brak bramek i skutecznosci. Ale jak zacznie strzelac to moze i grac slabo dla mnie. Etoo tez ne strzelal duzej ilosci proporcjonalnie do tego co mial. Ale mial przynajmniej te 4-5 w meczu, ze az milo sie patrzylo.

Dlatego powiem tak. Niech Ibra strzela grajac sabo i wszystko bedzie OKS. Dojda wkoncu do tego ze nie nadaje sie do stylu Barcy (jak kiedys Carew w Valencii) ale przynajmniej Barca na tym za wiele nie ucierpi.

Pozytyw z meczu? Powrot bramek Ibry i wkoncu bramka bojana mecz po meczu. Bardzo potrzebujemy kogos kto bedzie potrafil strzelac bo nie daj boze Messiemu trafi sie nie moc (jak na poczatku) i kiszka bedzie.

0

Szkoda 2 glupich ramek. Pierwsza VV jak ta lala bo zle sie ustawil. Druga obroncow bo se pozwolili zagrac wolego jak Barcelona (czyli szybko rozegranego).

0

Ma sie geniusza w druzynie. Ciekawe czy da Ibrze.

Zobacz wszystkie

0

Valdes motorycznie i ruchowo jest bardzo mocny. Po ziemi bierze prawie wszytko. Ale skocznie i dasierznie cieniutki szczegolnie na swoja lewa strone. wiekszosc bramek puscil od pasa w gore na lewa strone.

0

Kur.......... Dajesz linka to pisz ze z PublicSport bo znowu debil usunie transmisje. A modom odrazu proonuje dawac bany dla ludzi za linki z publica bez nazwy.

0

Espaniol sam sobie bardziej zagraza, bo barca staje w polu karnym i koniec nie ma gdzie sie ruszyc.

0

To wlasnie wy przeliczaci wszytko na pieniadze.

Bo jakie ligi maja najlepszy przelicznik? Najbogatsze.

Anglia nawet na Euro sie nie zalapala ale jej liga jest najsilniejsza.

Wogle ukaramy kamerun, angolie itp ze leza w afryce maja slaby klimat i biedna federacje i dlatego wlosi francuzi itp nie chca z nimi grac dlatego sa nizej w rankingu a w imprezach rangi mistrzowskiej juz tak kolorowo nie jest. Czarni ambicja nadrabiaja.

PATRZCIE NA TVP jak kozaki ze slabym przelicznikiem jada Niemcow.

Aha niezapominajmy ze ci Ukrance pokonali Barce na Camp Nou.

Jaso21 :)

Puchar Uefa zostal zlikwidowany. To jest ostani sezon jego istnienia. Bo byl nieoplacalny.

Euro tez powiekszyli. Ot co by Anglikom nieprzydazyla sie kolejna wpadka i zeby jeszcze co bogatsze (lepsze) federacje poawansowaly. Bo odczuwalne bylo w tej Szjwacari i Austri brak funcikow od kibicow z Wysp.

0

NA tvu transmisja symulatyczna z meczem Hamburger-bayern 1:0 w 81 min.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?