0

Przy takiej grze przeciwnika to i meczu Barcelony bym nie ogladal. Bo Real nie gra nic wielkiego chodz wynik bedzie wielki. To przeciwnik przewraca sie o pilke. Mimo wszystko gratulacje dla krolewskich za zalatwienie tematu tak szybko.

0

Ja juz wylaczylem. Getafe jeszcze w Burger Kingu siedzi a to reprezentacja kibicow gra.

0

Co do krytki Zlatana ww wczorajszym meczu(tak jestem jego duzym przeciwnikiem).

Powiem tak. Napastnik moze grac mecz z tzw "pupy". Nie istniec. Psuc wszystko co sie da zepsuc. Ale jesli strzeli zwycieskiego gola (a Zlatan wczoraj takiego strzelill bo jego gol wystarczal do win-a) to nalezy go ocenic pozytywnie.Zarzutem do zlatana zawsze z mojej strony byl brak bramek i skutecznosci. Ale jak zacznie strzelac to moze i grac slabo dla mnie. Etoo tez ne strzelal duzej ilosci proporcjonalnie do tego co mial. Ale mial przynajmniej te 4-5 w meczu, ze az milo sie patrzylo.

Dlatego powiem tak. Niech Ibra strzela grajac sabo i wszystko bedzie OKS. Dojda wkoncu do tego ze nie nadaje sie do stylu Barcy (jak kiedys Carew w Valencii) ale przynajmniej Barca na tym za wiele nie ucierpi.

Pozytyw z meczu? Powrot bramek Ibry i wkoncu bramka bojana mecz po meczu. Bardzo potrzebujemy kogos kto bedzie potrafil strzelac bo nie daj boze Messiemu trafi sie nie moc (jak na poczatku) i kiszka bedzie.

0

Szkoda 2 glupich ramek. Pierwsza VV jak ta lala bo zle sie ustawil. Druga obroncow bo se pozwolili zagrac wolego jak Barcelona (czyli szybko rozegranego).

0

Ma sie geniusza w druzynie. Ciekawe czy da Ibrze.

0

O lol. Beda nerwy

0

Dodano: 2010-03-21 22:50:48, autor: Alex$FCB

no nie moge patrzećna te drewno ;/ on nawet na pusta by nie trafił

i tu sie mylisz z tym "by". Toc w tym meczu nie trafil.

0

Blad VV. Zaslonil calkowicie krotki slupek ale odslonil 3/4 pozostalej czesci bramki.

0

Guardiola robi z Ibra ten sam blad co w zeszlym sezonie z Etoo pod koniec jak walczyl o pinchi i mu nie szlo.

Daje mu grac na sile na przelamanie. Zdjac go w trake meczu moze na niego podziala.

0

No to macie swojego Ibre. Lepszych juz nie bedzie mial.

0

O ja jeb$%$ masakra.

0

Z taka gra to mam obawy ze cos zaragsa wcisnie. Fartem to fartem ale wcisnie. Lepiej dobic ich puki czas.

0

Nie bylo szans wziasc dobrych peniedzy za Etoo b konczyl mu sie kontrakt a w zwiazku z tym ze go niechciano mogli miec kaprysnego napastnika z bajonskim kontraktem na lawce.

O zakupie IBry nie chce dyskutowac bo juz nie chce sie wkurzac.

0

A ja mysle ze CSKA pocisnie Inter w przedbiegach. Ruskie ostatnimi czasy sa nieobliczalni. Potrafia zagrac 2x lepszy mcz na wyjezdzie niz u siebie. A u siebie takze wapna nie graja.

Jak Inter nie wygra u siebie z 3:0 to mysle, ze nawet przy 3:1 w pierwszym meczu nie awansuje.

0

Dajcie spokoj z tym Henrym. W dzisiejszym meczy gra dobrze a jego gre winduje jeszcze to ze BArca grala slabo. Jak Barca gra super lsni Messi ibra peedro xavi to taka gra Henrego przechodzi nie zauwazona bo wszyscy mowia ze bramek nie strzela a po to sa napastnicy.

Dzisiaj pokazal sie z dobrej strony na tle slabszej Barcy. Dopiero po jego wejsciu gra sie ozywila. AAle nie oszukujmy sie taki Henry jest za duza gwiazda zeby siedzic na lawie. W jakims angielskim sredniaku jeszcze by sie nastrzelal.

0

Po co Ibra? Po to ze jak by z Henrym strzelali po tyle co messi to juz bysmy mistrza switowali i puchar.

0

Jak tak patrze to tylko messi w Barcelonie decyduje sie na strzal z ok 20-22 metrow. Ani Xavi ani Iniesta nie probuja nawet.

0

Wspominaja Romario i Bebeto. Bebeto to byl koles. Moja milosc do Barcy od niego sie zrodzila i od Sensible Soccer :P

0

Jak ogladam tw wrzutki w lidze hiszpaskiej (poza Sevilla) to plakac mi sie chce taki dramat. Jakies looby czy cus. A w takiej angli podbiciem mocna plaska pila, tak ze sie sama odbija od glow w bramke.

0

Dajcie spokoj Bojanowi. Ktos kto strzelil w mlodzierzowce tyle bramek co on nie zapomina jak sie gra. Poprostu nie dali mu sie rozwinac. Gral za rejkarda w slabym sezonie i byl super. Niezle gral w nastepnym a pozniej juz tylko ogony i padaka. Niech go lepiej sprzedadza.

0

Ale nie ze srodka. Ze skrzydla i tam jego miejsce.

0

Jak byl Samuel to plakaliscie ze marnuje 5 setke z rzedu. Ale Roznica gdy byl a gdy go nie ma jest taka ze teraz tych setek nawet nie ma.

0

Bojan gra slabo bo gra malo. Jak gra sie ogony a nie chociaz te 30min to brak ci ogrania meczowego. Byly mecze ze bylo pozamiatane po 45 min i wtedy odrazu powinien wchodzic, a nie ok 10 min przed konecem. Mienie dwoch ogranych napastnikow jest wazne. A tak mamy jednego bez formy a drugiego bez gry.

0

To nie Bojan gra do pupy tylko Messi nieistnieje na srodku i Bojan schodzi na skrzydlo o pile. Macie zeszedl mess na skrzydlo i obrazu zajebioza akcja.

Pedro na lewa. messi na skrzydlo iniesta d srodka i bedzie dobrze.

0

10kilan sciagnij program ultrasurf i nie trzeba proxy program ten bez ustawiania niczego sam udaje prooxy i mozna bez limitow w Ie ogladac na justinach itp.

0

Kur.......... Dajesz linka to pisz ze z PublicSport bo znowu debil usunie transmisje. A modom odrazu proonuje dawac bany dla ludzi za linki z publica bez nazwy.

0

No tu mnie masz.

Na szczescie Inter tez nie strzelil.

Bedzie dobrze mowie wam.

0

Wogole ciezko wyobrazic sobie kogos nowego w Barcelonie. Fabregas ok dla niego miejsce jest. Ale ot taki prawy obronca? Widzicie kogos lepszego od Daniego dla nas kto by nie plakal ze jest rezerwowym?

Przyklad drugiej strony. tanio kupiony Maxwell nie jest rwelacja ale nie jest ciezearem da druzyny, ale po jego przyjsciu sredno grajacy Abidal hasa po skrzydle jak za najlepszych lat w Lyonie ;P.

Odwrotny transfer. Czygra. Masa kasy i lata dziury jak nie ma kto grac. Brak zwrotnosci i dynami z europy wschodniej wychodzi. Al moze sie wyrobi bo gre pilka i rozprowqadzenie ma na poziomie Barcy

0

Miało byc:

" Z reszta (z 2 meczow ktore sie zakonczyly) kazda druzyna strzelala bramke w OBU z 2 meczy. Poza Realem."

0

Nie no nie dajcie spokoj. Nasza sytuacja jest z gola odmienna nizeli Realu. Oni popelnili blad. Nalezalo zagrac na wyjezdzie o tego jednego gola. Zobaczcie, ze z druzyn ktore awansowaly kazda strzelila chociaz 1 gola na wyjezdzie. Z reszta (z 2 meczow ktore sie zakonczyly) kazda druzyna strzelala bramke w 1 z 2 meczy. Poza Realem.

My mamy ten spokoj, ze Stuttgart musi nam strzelic. A my dopiero wtedy musimy. Pamietacie kiedy Barcelona ostanio nie strzelila bramki na Camp Nou? Chyba z Chelsea. Ok Stuttgart moze zagrac mecz zycia. Ale jednoczesnie i Barcelona musi zagrac wielka padake i nic nie strzelic. A nieoszukujmy sie. Barcelona jak zwykle zdominuje posiadanie pilki wiec musi sie powtorzyc mecz z Rubinem 2 strzaly 2 bramki a u nas z 15 sytuacjni do wyniku 10:2 i jedna bramka.

Jak dla mnie Niemcy maja z 10% szans. I nie!!!. Nie przemawia przezemnie pycha i glupota tylko zimna kalkulacja. I ta bramka wyjazdowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?