0

Henry1991

Wiem co napisales. Ale wielu uwaza ze to jest mozliwe. Ja np chailbym zeby Ibra nigdy do nas nie przychodzil (tak zawsze bylem jego przeciwnikiem, przekonal mnie do siebie swoja gra do meczu z Realem a pozniej spoczal na laurach w moich oczach).

Tak jak Lukes

uwazam, ze przyjdzie srodkowo/prawostronny obronca lub wroci Caseres. Tylko czy jest sens znowu zaczynac ten cyrk z sadzaniem go na lawie? Jak gra ciagle to gra dobrze (przynajmniej poza Barca). Wiec moze lepiej sprzedac go za przyzwoite pieniazki.

No i przypomniany mi Keirrson.

Tak wiem w Portugali sie nie sprawdzil we wloszech tez wysokich lotow nie odnotowuje. Ale do diaska Barca to hiszpanska druzyna. Nalezalo go "ODRAZU" wypozyczyc do sredniaka hiszpanskiego zeby sie ogrywal. Bo jak by gral dobrze to pewnie powtorzyla by sie sytuacja z Henrique, ktory zbieral swietne recenzje w Bayerze po powrocie do Barcy w przedsezonie szalu nie robil i po wyporzyczeniu w hiszpan jakis super gracz to tez nie jest. Wiec ten Bayer to tak naprawde psucie mu kariery i strata sezonu dla Barcy.

Ale nalezy pamietac ze napastnicy Brazylijscy w Barcie zawsze sie sprawdzali. Romario-Bebeto-Ronaldo-Govanni-Rivaldo.

Wiec moze wlasnie danie u szany gry u nas jest wyjsciem w napadzie. Ibra on i jeszcze jakis napastnik. Bojana niestety zegnam w takim wypadku bo jestem jego zwolennikiem i zal mi jego talentu. A widac ze nie pozwola mu grac. A bycie trzecim nie powinno mu do glowy przychodzic.

Ibra-Bojan nie zapewniaja odpowiedniej mocy napadywania i obysmy sie o tym nie przekonali bolesnie w tym sezonie, przegrywajac wszystko (swoja droga ja najbardziej oczekuje LaLigi reszta moze przejsc bokiem, bo bankructwo Realu bylo by jak 7 tytulow razem wzietych).

Ogolnie podejrzewam ze po sezonie z transferamii bedzie to wygladalo mniej wiecej tak:

-Jeden z niewypozyczonych obroncow sie pozegna z klubm. Stawiam na Milito. Jesli naprawde ma oferty z wloch to tam pojdzie. Raz bo brat tam gra. Dwa ze Argentynczycy we wloszech dobrze sie sprawdzaja. Trzy bo nie bedzie drogi. Cztery bo to twardy chlop z mniejsza finezja a takich lubia we wloszech na srodku obrony.

Wczesniej stawialem na Rafem, ale mysle, ze zalatwil sobie miejsce rezygnacja z kadry po MS'10. I moze grac na DM w razie potrzeby.

- Nie wiem czy sciagnal Caseresa czy Henriqe. Wolal bym drugiego. Za pierwszego mozna wziasc dobre pieniadze. A drugi nie bedzie robil wielkich problemow z bycia zmiennikiem.

- Skonczyc z farca 3 DM. Odejdzie jednen z DM. Sergio, Yaya, Keita. Sergio ma na to max 5%. Guardiola go widzi u nas. Yaya prezentuje znacznie wyzszy poziom niz Malijczyk bo gra przedewszystkim rowno. Dobry zarowno w ofensywie jak i defensywie gdzie moze grac na obronie w razie koniecznosci. Z 35% szans na odejscie IMHO. Keita. Zawsze ma pare meczow wielkich a poznej obniza loty do lawki rezerwowych. I od nowa. Najwieksze szanse na odejscie moim zdaniem, chyba ze Yaye skusi Anglia do ktorej zpewnoscia przeknje go brat.

-Odejdzie Hleb (albo przynajmniej daj panie Boze zeby odszedl). I to raczej w to miejsce przyjdzie jakis super grajek. Silva? Jestem zwolennikiem talentu, ale przeciwnikiem jego przyjscia. Styl gry Barcy sprawi, ze wkoncu mu polamia nogi albo pojda mu wiezadla. Zbyt kontuzjogenny jak na nas. Jednak w Barcelonie za duzo zalezy od skrzydel. I za duze obciazenie gry tam jest jak dla mnie na tego zawodnika. A lewa strone pokryje nam Pedro do spolki z przestawianym Iniesta.

- Henry tez odejdzie (albo przynajmniej daj panie Boze zeby odszedl). Swieny wczesniejszy sezon obecny mizerny. I widac ze mu juz nie ufaja. Schylek kariery (witaj USA?) wielkiego zawodnika ktory podejmie ostani wielki boj na MS'10.

Resumujac dwa powyzsze Hleb i Henry out odp jest jedna. Ok nie ta pozycja ale przy zalozeniu ze Pedro obstawi lewa strone (co daje kolejny bonus : OSZCZEDNOSCI) wyjscie jest jedno.

CESC FABREGAS.

Nie oszukujmy sie. Cel transferowy numer jeden kazdego z kandydatow. Na miejscu Laporty utarl bym nosa wszystkim i sam go sprowadzil (opcjonalne dogadal bym juz sprawe lansowanemu nastepcy).

Transfer dobry zly? Ja nie jestem przekonany czy taki super. Ale na lawce nie ma nikogo kto zastpil by Xaviego. Iniesta niech bedzie Iniesta i niech gra gdzie gra i jak gra. A mysle ze jest miejsce dla Cesa i Xaviego na boisku.

Obok Cesa, mysle ze pokusza sie o jakiegos bardzo dobrego ofensywnego zawodnika. Badz w pomocy badz w ataku (oby Suarez). Bo na chwile obecna nasza lawka mizernie wyglada pod wzgledem ofensywnym. Marzy mi sie ktos pokroju Larsona/Silvinio ktorzy po wejsciu wnosili super jakosc i ozywienie w szeregach. Gracz ktory przy 3:0, 4:0 wchodzil by i podrywal do wlki o 7:0. Ktory wnosil by cos takiego jak Larson. Czy gral czy wchodzil z lawki.

0

Juz nie ma co dewagowac. Jedyna szansa, ze Villa przyjdzie do nas to sprzedaz Ibry a na to sie nie zanosi. Raz bo napewno dadza mu szanse w 2 sezonie (skoro dali henremu) po wylozeniu takiej kasy. Dwa, ze na rynku nie widac zespolu ktory chcialby/moglby wylozyc wielkie pieniadze za niego. Jedyne kluby ktore by mogly sie pokusic w mojej opinii to MC (bo chlopak ma warunki na Anglie), ale tam jest identyczny warunkami Adebayor i Milan ktory bedzie szukal drugiego napastnika do Pato (a ze Ibra we wloskiej sie sprawdza to jakas szansa jest).

"Henry1991

Atak Villa - Ibra - Messi to byłby kosmos !"

Kosztem Pedro i wielu milionow?? Nie dziekuje. Lepiej miec 2 Messich na skrzydlach. Bo to tak naprwde pierwszy sezon Pedrito. I bardzo podobny do Messiego. Chlopak ma potecjali i sie rozwinie. A jak mu sprowadza rywala za XXX $ to pozamiatane, bo wiadomo ze bedzie gral marketing. I tu naszczescie dla mojej wizji nalezy sie cieszyc, ze Barca to nie Real.

Z napastnikow to widzial bym to tak.

Albo biora Luisa Suareza i puszczaja Bojana do innego klubu, konczac mu niszczenie kariery. Albo koncza z zartami i gra on jako mocny rezerwowy. Czyli ma te 30-40 grania na mecz. Wogole na miejscu Bojana jesli mial bym zostac w Barcie to przekwalifikowywal bym pozycje na bocznego napastnika bo sznase gry na srodku ma mizerne.

0

Ta Lyon gral tragedie we francji i zagral tragedie na Madrycie.

0

CO bysmy nie gadali on i tak zostnie n nastepny sezon. Za duzo pieniedzy wlozyli w ten transfer. Niestety to juz nie czas ze Barca po sezonie sprzeda gracza ktory strzelil 49 bramek (bo niestety Ibra tego nie zrobil). A nie oszukujmy sie wydali 50mln i kto by tyle teraz za niego dal? A co maja sprzedawac za 20-30? Ok ktos powie wymiana. Ale za kogo? On do Valencji nie pojdzie. No dobra za Torresa bo Liverpool bedzie robil przemeblowani. Tyle ze Torres to drugi Ibra. Wysoki, kolkowaty z super technika uzytkowa warunkami do przepchniecia ale nie zwrotnoscia i dynamika startu i umiejetnoscia gry krotka pilka czyli stylem jakim gra Barca.

A i ktos tam pisal o tym ze Etoo marnowal 100%-owki. Na mase marnowal bez 2 zdan. Ale je mial. Po 3-4-5 w meczu. A Ibra ma co? Jedna akcje? Nie oszukujmy sie na koniec sezonu Etoo walczyl o Pinchi i dlatego gral na sempa. Jednak do 3/4 sezonu jezeli ktos byl lepiej ustawiony pieknie odgrywal (w szczegolnosci Messiemu bo z Henrym jakos nigdy mu to nie szlo). Lepiej z 10 wykorzystac 1 niz nie miec nic. Wogole w tamtym sezonie Barca miala latwosc stwarzania sobie sytuacji. Wiele zejsc Messiego do srodka ze skrzydla klepki z Etoo, Henrym. Teraz tego nie ma. Pytanie dlaczego?

Odpowiedz jest prosta. Zmiana systemu gry. Teraz nie jedziemy klepa pod pole karne tylko gramy w kierunku srodka pola niech Ibra walczy a nie taki jest styl Barcy. Ona kocha grac w uliczke, na wybieg, ktrotkie rozegranie. Barca zadko gra kontre. Crossowe przerzuty z jednej strony na druga (ok w obronie to graja przy wyprowadzaniu).

0

Az mi sie lezka kreci w oku. Zona to az na lozku podskoczyla jak Lyon hukna brame a ja w ryk.

Jednak co by nie powiedziec. Pierwsza polowa bezapelacyjnie dla realu. Ale w drugiej Lyon pokazal wiesniakom z sevilli jak sie gra spokojnie.

0

To lepsze niz sex i 2:6 w Madrycie :D. Alez mi dzien sie zrobil. Az chyba na clubbing uderze

0

Tez uwazam ze to yl blad bo poprostu jego warunki fizyczne nie pasuja do stylu gry Barcy. Nie wiem czemu nie zdecydowali sie na Ville. Nie chce mi sie wierzyc, ze za wazyla na tym kwota tych 5mln. Skoro dali tyle za Ibre to dali by i za Ville a Etoo mial by perspektywe skoro tak sie go chcieli pozbyc (lawa opcjonalnie gra na zmiane z Villa czekanie na koniec kontraktu albo odejscie za kase bez grymaszenie). A co do Ibry to bledem jest nie posadzenie go na lawie. Moze wtedy sie obudzi.

0

I za to sie nie nawidzi realu

0

Niedociagna. Za slabo to wyglada. CHyba ze cos fartwnego wpadnie.

0

Szybko to zalatwil Real. Dlatego go nie nawidze. Tak jak Bayern i Mu potrafi strzelic jak nie idzie. kazdemu i zawsze :(

0

Za szybko sie cieszycie. SIe sevilla pogubila.

0

Szacun dla Barcy za odjecie walki. taka BArce jak grajaca w 10 chce widziec caly czas.

0

Tak jak teraz gra Barca to pelny szacun. taka znamy i kochamy.

0

CO by nie powiedziec. Grajac teraz w 10 piej dajmy se rade niz w 11. Przynajmniej ducha druzyny widac.

0

Ha ha 2:2 Dali rade Chelsea dadza i almeri. Dawac Henka na srodke ataku i bedzie dobrze. Utrzymal z Realem w 10 to alemria nie pdoodla. Nie ma Ibry jest gra

0

I teraz bedzie ressurekcja Barcy po tym czerwie.

0

Gol del Barca tylko lipa ze samobojczy. CO by powiedziec nie do obrony.

0

I co teraz zrobic po sezonie. Kto wezmie Ibre z takim kontraktem. Nie trzeba bylo kupowac wysokiego zawodnika do dolem grajacej druzyny.

0

He he nie mowilem.

0

I po 1:1 bedzie po wolnym.

0

Ten to ma jakas psyche zryta do tych rak.

0

A tak se przegladam rm.pl i wypowiedz jednego z uzytkownikow.

2010.01.30, godz. 20:40, real90x4ever

Wiecie w czym jesteśmy gorsi od Barcelony? W 1 rzeczy jesteśmy gorsi , że nie potrafimy wykorzystac swoich sytuacji a oni to robią swobodnie....

a wiecie od czego zaczal sie ich problem??? Od kontuzji RvN i spadku skutecznosci srodkowego napastnika. Tam poprostu nie ma kto ladowac.

0

Z 11 golami po 19 kolejkach akurat w tym sezonie na scenie europejskiej to nie jest tragedia ale juz w tamtym to by nie byl w pierwszej 20. Wiec nie wiem czy to taki szalowy wynik na super napadziora. Zrozumcie malkontenci. Od srodkowego napastnika oczekuje sie bramek, bramek, bramek. Jego zadaniem nie jest rozgrywac a ladowac. To na nim spoczywa ciezar realizacji ofensywy.

A tym co nadal watpia proponuje sobie wyobraic Lusia Nazario Da Lime z jego sezonu w Barcie na miejscu Ibry.

0

Problem z Ibra jest taki ze nam jest potrzebny napastnik gwarantujacy ok 30 bramek na sezon. I potrafiacy strzelic 2-3 w meczu. Bo hiszpania to nie wlochy gdzie zazwyczaj jedna bramka decydowala (decydowala bo obecny sezon strasznie tam brmkostrzelny). My juz mielismy taki okres (za Rivaldo) ze pomimo zaje**fajnej paki nic nie ugrywalismy bo strzelal tylko Rivaldo a Kluivert dawal po ok 15 co bylo zdecydowanie za malo. I byla kiszka. Zreszta zobaczcie jakie problemy maja kluby gdzie zawodzi Goleador. Atletico (Forlan), Villareal, Sevilla (Kanote,Renato, Fabiano przestali strzelac i kupa).

0

Po co nam silva i ribery. Pedrito nie prezentuje sie gorzej. A jest za darmo.

0

Z tym Silva wszyscy ladnie i pieknie piszecie ze super gracz i wogle (bo to prawda). Tylko kto zwraca uwage na jeden mankament? On wiecej czasu spedzil w tym sezonie na kontuzjach niz na grze. DLatego z dwojga zlego to juz Ribery. Ok ktos powie on tez dluga kontuzja. Ale jest roznica jedna powazna a co chwila jakas. Wezcie to pod uwge. Bo kase bedzie spora kosztowal a moze nie byc z niego za wiele pozytku. A wogle to mamy Pedro 'lokomotywe'. I na nim wlasnie bym budowal juz lewa flanke. Dlatego jakiegos zastepce pod niego kupic lepiej. Chlopak poczuje sie pewnie ze ma miejsce i zacznie utrymywac wysoki poziom (albo siadzie na laurach).

Co do Villi. Jak przyjdzie to barca bedzie musiala zmienic styl na dwóch napastnikow. Bo nie wyobrazam sobie zeby ktos z 2 Ibra_Villa siedzial na lawce opcjonanie gra na zmiany. Zawsze mozna sprzedac Ibre (i grac niskim napastikiem Villa co bylo moim mazenie po odejscu etoo) ale nie po to chyba go kupili.

Rooney EEEeee raczej nie 'REAL'ne. Anglicy w Lidze Hiszpansiej to zazwyczaj tragedia. On akurat mysle ze dal by se rade ale za kogo by gral? Xaviego? Poza tym ile kasy trzeba na niego miec.

Ja kandydujac nie obiecywal bym Crakow (bo icha akurat juz mamy) tylko mocne wzmocnienia. Ot taki Luis Suarez + ktos w obronie za Rafe. I rozwiazanie problemow Yaya-Keita-Sergio bo nie oszukujmy sie trzech takich graczy nie da rady utrzymac w klubie bo zawsze ktos bedzie poszkodowany.

0

Wogle ciekawe kto z Barcy bral udzial przy tworzeniu kalendarza ligowego? Bo w tym sezonie wyglada on tak jak by pojechal przedstawiciel Barcy i powiedzial. Ukladajcie jak najtrudniej my sie nikogo nie boimy i wygramy wszystko.

1)Trzeba zauwazyc, że drugi ( a moze i trzeci nie pamietam) sezon rewanz jest na SB.

2)W ostanim sezonie tez barca w spotkaniach z trudnymi przeciwnkami (Atletico, Valencia, Sevilla, Villareal, Rm) miala zdaj sie bilans spotkan 4/1 w rundzie ziomowej u siebie. A lato na wyjezdzie.

3)jedyny sensowny plus obecnego terminarza to ze przed KMS i po nim nie ustawili nam jakiegos RM czy Valencji.

0

Piquenbauer w koncu.

0

Szanuje tego kola z PublicSport ale troche debil dla mnie. Nasza strona ogolno dostepna. Kazdy moze zalozyc konto. Fan realu daje linka i po transmisji. Powinnien pozekac czy mod usunie. Nie ma mocy zeby nie dawac. Jedyna opcja ustawic tak ze link http / www odrazu zamienia sie w odnosnik bez podawania sciezki.

0

I juz po transmisji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?