0

Moze tak by zmiany zrobil juz PEP.

Przydalo by sie poogrywac rezerwe dzisiaj. I nie meczyc obroncow Puyol/{ique/pomocnikow aka Xavi/Yaya/Keita .

Messi z E2 musza forme lapac.

0

z tymi wolnnymi to na MU mogli poczekc.

Bramka jak za Rivaldo.

0

Prawie jak Rivaldo....

ale mi go brak przy wolnych.

0

Co brama to szok.

NA pal tego co mowil cos o 93 min.

0

lepiej zeby w 10 nie grali z Mu. Bo o ile w napadzie cos jeszcze tworzymy to w def jestesmy tragiczni.

0

Tarzan na tarzana wsadzil leb tam gdzie inni nogi nie wloza.

0

Villareal pokazuje jak powinna grac Chelsea.

0

No to wstrzymac fieste.

0

75i nadal bez zmian. jak nam nie bedzie szlo z menczesterem to kto ma cos zmieniac? zawodnicy grajacy ogony?

Wpusc czlowieku 2-3 swierzakow.

0

Guardiola stracil glowe na koniec sezonu. Zero zmian. zeby ludzie pograli po 20 min. Z chelsea to wogle. Zdial na 6 minut Busqueta ktory powinien zejsc po 45 min bo w ofensywie nie istnial. A wpuscil Bojana (malutkiego technika0 kiedy technikom wogle nie szlo. ma gudiego, ma sylvka, ma casereca niech troche nimi pogra bo musza cos zalapac przed LM.

0

Narzekaliscie narzekaliscie i wam odpowiedzial.

0

Na sopie dziala mi tylko Channel - 6099

przy reszcie pisze ze offline. Ale koment po angielsku.

0

Guardiola to kretyn. Jak mozna nie zrobic zadnej zmiany. Bo ciezko nzwac zmiana Bojana ktory ani razu pilki nie dotkna.

Dawno powinien Busqueta zdjac ktory nie istnial w grze do przodui wpuscic silvinio. Zeby Yaya na srodek, a obrona pelna. ALe emocje.

0

Ja widze dwie opcje.

1)Abidal do srodka i na skrzydle o wiele bardziej ofensuywny Sylvek.

2)Cáceres na srodku z Piqe (aka przyszlosc Barcy w mlodzierzy).

Chcialbym opcje numer dwa zobaczyc. Ale bedzie 1.

0

Tu cie troszke ponioslo przy ustawieniu 3 z tylu ani abidal ani alves nie beda sie wlaczac wogole. A w stakim ustawieniu jak podajesz ani Yaya wogle nie bedzie istnial.

Poza tym Cáceres nie powinien stanowic problemu jak zagra w srodku. Juz pokazal ze mozna liczyc na niego.

Najwazniejszym problemem jest gra glowa. Jak wylaczymy z tego Chelsea to jak bysmy wygrali. Bo wlasnie gra glowa jest kluczowa przeciw Barcie. Nawet cienko grajacy Real jak strzelal to walil z glowki i mia 100% okazje w powietrzu. A przy golu Ramosa to tam w gorze bylo 3 madristow przed VV przy 0 naszej obronie.

0

Bo wiecej nie mieli. Te bilety sa sprzedawane na miejsca udziz karnetami ktorzy deklaruja ze nie beda na meczu.

I to rozni culles od kibicow w Polsce.

Tam jest tak ze jak nie ide na mecz to zwracam wejsciowke zeby kts inny kuil. All dla dobra klubu.

0

Nie no ja rozumiem 2:6 i wogle ale pograli by chociaz dla tego S. Busqueta i Bjana. Bo se klepia teraz. Real nalezalo by pognebic.

0

Oj teraz sie ekscytujecie. Ale niech podniesie reke ten ktory sie nie spocil przy 1:0 i 2:3.

Bramki ktore strzelil nam real niepokoja w kontekscie gry w powietrzu z angolami. ALe swietujmy dzisiaj.

0

Ale to zrobil na sepa :)

0

I co wiesniaki kto go skreslal z bArcy ostanio? Sepil sie sepil zbieral forme na GD

0

ALe to co nasza obrona robi przy staych to szok. 3 przed VV stalo i 0 naszych.

Zerowe pojecie w grze glowa.

0

Damy rade. Ale to rozni Barce od Realu. My nigdy nic glowa nie umniemy zagrac.

0

Sop-cast wogle narazie nie dziala

0

Sopcast ogolnie padl a nie pojedyncze kanay

0

Co sie wogle dzieje. Soccer live nie ma planu transmisji na kuszto 2 linki zadnego do sopa.

Az strach sie bac.

0

Komentatorzy napomkneli o slabym dopingu. I tak se wyobrazilem 90 tys. Polskiej huzari na Camp Nou.

Jazda Barca Jazda.

0

Na spoie Channel - 11028 pieknie odbiera, zero tnie i niezly polski komentarz.

0

To trzeba bylo obejrzec Real. Tam moze Casillas nie mial duzo roboty ale wyciagnal pare sytuacji klasy swiatowej.

0

uxsrrc

1mb i ogladasz bez problemu chociaz zalezy od sieci. 512kilo i z problemami ale tez obejrzysz.

0

Rafa i bedzie 2:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?