Yolinar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze tak by zmiany zrobil juz PEP.
Przydalo by sie poogrywac rezerwe dzisiaj. I nie meczyc obroncow Puyol/{ique/pomocnikow aka Xavi/Yaya/Keita .
Messi z E2 musza forme lapac.
0
z tymi wolnnymi to na MU mogli poczekc.
Bramka jak za Rivaldo.
0
Prawie jak Rivaldo....
ale mi go brak przy wolnych.
0
Co brama to szok.
NA pal tego co mowil cos o 93 min.
0
lepiej zeby w 10 nie grali z Mu. Bo o ile w napadzie cos jeszcze tworzymy to w def jestesmy tragiczni.
0
Tarzan na tarzana wsadzil leb tam gdzie inni nogi nie wloza.
0
Villareal pokazuje jak powinna grac Chelsea.
0
No to wstrzymac fieste.
0
75i nadal bez zmian. jak nam nie bedzie szlo z menczesterem to kto ma cos zmieniac? zawodnicy grajacy ogony?
Wpusc czlowieku 2-3 swierzakow.
0
Guardiola stracil glowe na koniec sezonu. Zero zmian. zeby ludzie pograli po 20 min. Z chelsea to wogle. Zdial na 6 minut Busqueta ktory powinien zejsc po 45 min bo w ofensywie nie istnial. A wpuscil Bojana (malutkiego technika0 kiedy technikom wogle nie szlo. ma gudiego, ma sylvka, ma casereca niech troche nimi pogra bo musza cos zalapac przed LM.
0
Narzekaliscie narzekaliscie i wam odpowiedzial.
0
Na sopie dziala mi tylko Channel - 6099
przy reszcie pisze ze offline. Ale koment po angielsku.
0
Guardiola to kretyn. Jak mozna nie zrobic zadnej zmiany. Bo ciezko nzwac zmiana Bojana ktory ani razu pilki nie dotkna.
Dawno powinien Busqueta zdjac ktory nie istnial w grze do przodui wpuscic silvinio. Zeby Yaya na srodek, a obrona pelna. ALe emocje.
0
Ja widze dwie opcje.
1)Abidal do srodka i na skrzydle o wiele bardziej ofensuywny Sylvek.
2)Cáceres na srodku z Piqe (aka przyszlosc Barcy w mlodzierzy).
Chcialbym opcje numer dwa zobaczyc. Ale bedzie 1.
0
Tu cie troszke ponioslo przy ustawieniu 3 z tylu ani abidal ani alves nie beda sie wlaczac wogole. A w stakim ustawieniu jak podajesz ani Yaya wogle nie bedzie istnial.
Poza tym Cáceres nie powinien stanowic problemu jak zagra w srodku. Juz pokazal ze mozna liczyc na niego.
Najwazniejszym problemem jest gra glowa. Jak wylaczymy z tego Chelsea to jak bysmy wygrali. Bo wlasnie gra glowa jest kluczowa przeciw Barcie. Nawet cienko grajacy Real jak strzelal to walil z glowki i mia 100% okazje w powietrzu. A przy golu Ramosa to tam w gorze bylo 3 madristow przed VV przy 0 naszej obronie.
0
Bo wiecej nie mieli. Te bilety sa sprzedawane na miejsca udziz karnetami ktorzy deklaruja ze nie beda na meczu.
I to rozni culles od kibicow w Polsce.
Tam jest tak ze jak nie ide na mecz to zwracam wejsciowke zeby kts inny kuil. All dla dobra klubu.
0
Nie no ja rozumiem 2:6 i wogle ale pograli by chociaz dla tego S. Busqueta i Bjana. Bo se klepia teraz. Real nalezalo by pognebic.
0
Oj teraz sie ekscytujecie. Ale niech podniesie reke ten ktory sie nie spocil przy 1:0 i 2:3.
Bramki ktore strzelil nam real niepokoja w kontekscie gry w powietrzu z angolami. ALe swietujmy dzisiaj.
0
Ale to zrobil na sepa :)
0
I co wiesniaki kto go skreslal z bArcy ostanio? Sepil sie sepil zbieral forme na GD
0
ALe to co nasza obrona robi przy staych to szok. 3 przed VV stalo i 0 naszych.
Zerowe pojecie w grze glowa.
0
Damy rade. Ale to rozni Barce od Realu. My nigdy nic glowa nie umniemy zagrac.
0
Sop-cast wogle narazie nie dziala
0
Sopcast ogolnie padl a nie pojedyncze kanay
0
Co sie wogle dzieje. Soccer live nie ma planu transmisji na kuszto 2 linki zadnego do sopa.
Az strach sie bac.
0
Komentatorzy napomkneli o slabym dopingu. I tak se wyobrazilem 90 tys. Polskiej huzari na Camp Nou.
Jazda Barca Jazda.
0
Na spoie Channel - 11028 pieknie odbiera, zero tnie i niezly polski komentarz.
0
To trzeba bylo obejrzec Real. Tam moze Casillas nie mial duzo roboty ale wyciagnal pare sytuacji klasy swiatowej.
0
uxsrrc
1mb i ogladasz bez problemu chociaz zalezy od sieci. 512kilo i z problemami ale tez obejrzysz.
0
Rafa i bedzie 2:0