0

horang

Prawda jest taka ze jak by Pep tak chcial Adebayora to byl by juz w Barcelonie. Barca od 2 seoznow nie wygrala nic wiec na kasie by nie oszczedzala inwestujac w nowego szkoleniowca.

Henry dzisiaj gorzej ale messi gral 2 ostanie mecze beznadziejnie, nie istniejac wogle i tez nikt mu nic nie mowil.

Dzisiaj raczej gorzej Iniesta muli. Ma tam pare przeblyskow ale generalnie slabo w porownaniu do ostanich gier.

0

EndryuVB

Na boga. Tak trudno zrozumiec ze nikt ci nie da linka ktory bedzie dobrze chodzil u ciebie. Bo nikt nie jest toba

Mi dobrze idzie na SOpcascie. Dzisiaj pierwszy raz w tej rundzie poszedl GolTV na TVUplayer. Polowa justinow dziala niezle. Tylko atdhe slabo dzisiaj.

Ty musisz znalesc swoj dobrze dzialajacy. Powlyaczaj all polaczena z internetem (typu antyvir itp.) i szukaj.

Na Rojadirect masz mase linkow do sprawdzenia ze 20 bedzie.

0

Ufff wkoncu przeaczylem CCTV5 na GolTv. Odrazu jaka zmiana nastroju. Pomijajac juz, ze rozumiem komentatorow to przynajmniej dynamika komentarza wprawia w poprawny nastroj przy swietnej grze Barcy.

0

Co do karnego to powtorka za boiska od przou pkazala ze nie trafil ani w pilke ani w nogi messiego. Przeszkodzil mu w biegu. Jak bym to widzial z tej perspektywy to na 100% bym nie gwizdnal.

0

Niby kazdy wie ze messi zejdzie na prawym skrzydle w lewo i kazdy to lyka.

0

Eh dali powtorke Piqeta.

No miazga doslownie. Piekne zlozenie, moc, celnosc, nawet strzelil w przeciwna strone niz brmkarz biegl tak ze na wykrok bylo. Tylko bramkarz nie zdazyl jeszcze dobiec i centralnie pilka dostal.

0

I ktos mi wytlumaczy czemu to zawsze przeciwko Barcie bramkarze maja mecze formy sezonu?

0

Pique to ma nie fart. MA genialne sytuacje, genialne strzaly i zawsze bramkarz pilka dostanie.

0

Zgadzam sie z przedmowca, ze najbardziej wartosciowe trofeum w ty sezonie to LA Liga. To poprostu prestiz i urazona duma z dwoch lat.

0

6002 rzeczywiscie niezle odbiera. Tylko ten emocjonujay komentarz chinoli dobija, podobnie jak brak powtorek z groznych sytuacji. Nie ma jak to shanghai sport abo guangdong tam to chinczycy dra sie lepiej niz araby i poludniowo amerykance.

0

CO sie odwlecze to nie uciecze. e2 nie strzelil to messi.

0

kurna nie piszcze wynikow liverpoolu bo kazdy se skrot albo powtorke obejrzy.

Liverpool musi 3 bramami wygrac a powyzej 3:1 juz tylko 2

0

Powylaczaj wszytkie antywiry i all co zwiazane z internetem.

Na sopcascie all idzie ladnie na laczu 1 mb.

Sprawdz przez rojadirect all linki justina. Poza tym staraj sie miec alternatywne zrodla adth justin sopcast tvuplayer (ja np osobiscie nie moge otworzyc tvuplayerem po formacie dysku a przed formatem tylko tam mi dzialalo)

Tylko im daj sie dograc.

Niestety ale wiekszosc trzeba wlaczyc przed meczem z 10 min zeby sie rozchustaly.

0

oj ja z bayerem nie wystawil bym az tak rezerwowego skladu. nie daj boze 2 bramki w 5-10 minut i zacznie sie wojna. A pozniej zmianami nie nadrobi.

Grac spokojnie swoje. I rezerwowo w pomocy niech sie ogrywaja. Bo to wlasnie w rezerwach rozegra sie PD. Nikt nie pociagnie takiego tempa meczowego jakie bedzie miala barca.

E2 juz dali odpoczac i xaviemu. Teraz messi i iniesta.

Henry powinien grac caly czas. On jest po wielu sezonach ligi angielskiej a tam gra sie najwiecej.

Ale chyba mu da jedak Guardiola odpoczac. Bo trzymal go 90 minut z Recre.

0

Po tym co Recre gra zycze im utrzymania.

0

No dzisiaj se nie walna zadnej akcyjki. Moze dobrze ze nie strzelil karnego w wygranym juz meczu. Kiedy bedzie cisnienie bedzie wiedzial ze musi mocniej walnac.

Ale troszke straszku nam napedzil.

0

No zesz .ufffffff.

0

Piekne zwody iniesty i Recre samo zalatwilo na temat na 2:0

0

I nie gadac: byl spalony. Stal przed linia pilki.

0

12 rzutów rożnych i nawet minimalnego zagrozenia. Ach ta Barca.

0

Valdes to czub :P.

Powinni mu cenrtalnie w twarz trafic za takie wyjscia.

0

Oj chyba powinni wpuscic nasza "Czarna Perłe", co by ich tam troszke rozruszal.

0

Eh. Te stale fragmenty to pieta achillesowa Bracy. Az strach pomyslec gdyby mieli chociaz 5-10% skutecznosci z nich.

0

Messi poza meczem jak narazie. Gudy sie rozgrzal i zaczyna ladnie na lewym skrzydle z silkiem pogrywac.

0

U nie tyle co nie trafil w pusta co trafil w reka SIlvinio. Chyba karny powinien byc.

0

No trzeba im przyznac ze chyba sa najlepiej grajaca durzyna z ktora barca grala w przeciagu miesiaca.

Ale ciekawostka jest ze nigdy nie strzelili nam bramki na Nou Camp. I jak dalej na pusta bramke nie beda trafiac to bedzie dobrze.

0

Generalnie jak ktos nie widzial bramki to akcja wygladala tak jak z Bayernem. Henry wbiegl lewa strona i po ziemi wzdluz bramki zagral tylko ze tu nie strzelil wbiegajacy (on zblokowal obronce ze poszla mu siatka) i Iniesta zostal na srodku pustej bramki 3 metry przed nia.

0

Szok zamkneli nas. VV supersave

0

Iniesta ale wejscie. Bartdzo podobna akcja jak z Bayernem.

0

Jakis szanowany fan Barcy chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?