Yolinar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
horang
Prawda jest taka ze jak by Pep tak chcial Adebayora to byl by juz w Barcelonie. Barca od 2 seoznow nie wygrala nic wiec na kasie by nie oszczedzala inwestujac w nowego szkoleniowca.
Henry dzisiaj gorzej ale messi gral 2 ostanie mecze beznadziejnie, nie istniejac wogle i tez nikt mu nic nie mowil.
Dzisiaj raczej gorzej Iniesta muli. Ma tam pare przeblyskow ale generalnie slabo w porownaniu do ostanich gier.
0
EndryuVB
Na boga. Tak trudno zrozumiec ze nikt ci nie da linka ktory bedzie dobrze chodzil u ciebie. Bo nikt nie jest toba
Mi dobrze idzie na SOpcascie. Dzisiaj pierwszy raz w tej rundzie poszedl GolTV na TVUplayer. Polowa justinow dziala niezle. Tylko atdhe slabo dzisiaj.
Ty musisz znalesc swoj dobrze dzialajacy. Powlyaczaj all polaczena z internetem (typu antyvir itp.) i szukaj.
Na Rojadirect masz mase linkow do sprawdzenia ze 20 bedzie.
0
Ufff wkoncu przeaczylem CCTV5 na GolTv. Odrazu jaka zmiana nastroju. Pomijajac juz, ze rozumiem komentatorow to przynajmniej dynamika komentarza wprawia w poprawny nastroj przy swietnej grze Barcy.
0
Co do karnego to powtorka za boiska od przou pkazala ze nie trafil ani w pilke ani w nogi messiego. Przeszkodzil mu w biegu. Jak bym to widzial z tej perspektywy to na 100% bym nie gwizdnal.
0
Niby kazdy wie ze messi zejdzie na prawym skrzydle w lewo i kazdy to lyka.
0
Eh dali powtorke Piqeta.
No miazga doslownie. Piekne zlozenie, moc, celnosc, nawet strzelil w przeciwna strone niz brmkarz biegl tak ze na wykrok bylo. Tylko bramkarz nie zdazyl jeszcze dobiec i centralnie pilka dostal.
0
I ktos mi wytlumaczy czemu to zawsze przeciwko Barcie bramkarze maja mecze formy sezonu?
0
Pique to ma nie fart. MA genialne sytuacje, genialne strzaly i zawsze bramkarz pilka dostanie.
0
Zgadzam sie z przedmowca, ze najbardziej wartosciowe trofeum w ty sezonie to LA Liga. To poprostu prestiz i urazona duma z dwoch lat.
0
6002 rzeczywiscie niezle odbiera. Tylko ten emocjonujay komentarz chinoli dobija, podobnie jak brak powtorek z groznych sytuacji. Nie ma jak to shanghai sport abo guangdong tam to chinczycy dra sie lepiej niz araby i poludniowo amerykance.
0
CO sie odwlecze to nie uciecze. e2 nie strzelil to messi.
0
kurna nie piszcze wynikow liverpoolu bo kazdy se skrot albo powtorke obejrzy.
Liverpool musi 3 bramami wygrac a powyzej 3:1 juz tylko 2
0
Powylaczaj wszytkie antywiry i all co zwiazane z internetem.
Na sopcascie all idzie ladnie na laczu 1 mb.
Sprawdz przez rojadirect all linki justina. Poza tym staraj sie miec alternatywne zrodla adth justin sopcast tvuplayer (ja np osobiscie nie moge otworzyc tvuplayerem po formacie dysku a przed formatem tylko tam mi dzialalo)
Tylko im daj sie dograc.
Niestety ale wiekszosc trzeba wlaczyc przed meczem z 10 min zeby sie rozchustaly.
0
oj ja z bayerem nie wystawil bym az tak rezerwowego skladu. nie daj boze 2 bramki w 5-10 minut i zacznie sie wojna. A pozniej zmianami nie nadrobi.
Grac spokojnie swoje. I rezerwowo w pomocy niech sie ogrywaja. Bo to wlasnie w rezerwach rozegra sie PD. Nikt nie pociagnie takiego tempa meczowego jakie bedzie miala barca.
E2 juz dali odpoczac i xaviemu. Teraz messi i iniesta.
Henry powinien grac caly czas. On jest po wielu sezonach ligi angielskiej a tam gra sie najwiecej.
Ale chyba mu da jedak Guardiola odpoczac. Bo trzymal go 90 minut z Recre.
0
Po tym co Recre gra zycze im utrzymania.
0
No dzisiaj se nie walna zadnej akcyjki. Moze dobrze ze nie strzelil karnego w wygranym juz meczu. Kiedy bedzie cisnienie bedzie wiedzial ze musi mocniej walnac.
Ale troszke straszku nam napedzil.
0
No zesz .ufffffff.
0
Piekne zwody iniesty i Recre samo zalatwilo na temat na 2:0
0
I nie gadac: byl spalony. Stal przed linia pilki.
0
12 rzutów rożnych i nawet minimalnego zagrozenia. Ach ta Barca.
0
Valdes to czub :P.
Powinni mu cenrtalnie w twarz trafic za takie wyjscia.
0
Oj chyba powinni wpuscic nasza "Czarna Perłe", co by ich tam troszke rozruszal.
0
Eh. Te stale fragmenty to pieta achillesowa Bracy. Az strach pomyslec gdyby mieli chociaz 5-10% skutecznosci z nich.
0
Messi poza meczem jak narazie. Gudy sie rozgrzal i zaczyna ladnie na lewym skrzydle z silkiem pogrywac.
0
U nie tyle co nie trafil w pusta co trafil w reka SIlvinio. Chyba karny powinien byc.
0
No trzeba im przyznac ze chyba sa najlepiej grajaca durzyna z ktora barca grala w przeciagu miesiaca.
Ale ciekawostka jest ze nigdy nie strzelili nam bramki na Nou Camp. I jak dalej na pusta bramke nie beda trafiac to bedzie dobrze.
0
Generalnie jak ktos nie widzial bramki to akcja wygladala tak jak z Bayernem. Henry wbiegl lewa strona i po ziemi wzdluz bramki zagral tylko ze tu nie strzelil wbiegajacy (on zblokowal obronce ze poszla mu siatka) i Iniesta zostal na srodku pustej bramki 3 metry przed nia.
0
Szok zamkneli nas. VV supersave
0
Iniesta ale wejscie. Bartdzo podobna akcja jak z Bayernem.
0
Jakis szanowany fan Barcy chyba.