0

Cucinic to moglby pograc w Barcie-B.

Nie jest zly a nawet mozna powiedziec blyskotliwy. Ale to nie typ napastnika do Barcy.

0

FCB-kat

Tak tylko w ilu meczach tego sezony gral sylvek???

ON nie da (weedlug mnie) utrzymac wysokiego poziomu gry co 3 dni co niezmienia faktu ze gra swietni i jako zmiennik i uzupelnienie. On na bank raczej zostanie w Barcie na next sezon ale beda szukac kogos na jego pozycje.

0

Chyba malaga za malo brutalnie grala a naszym jakies miekkie kosci sie zrobily.

0

Oj kiepsciutko lepiej bylo by 2:0 i zachowac Yaye i inieste. A yaya mogl zejsc i sedziego zwymyslac zeby zolta dostac. Przynajmniej kontuzja by sie przydala na odsiedzenie swojego.

Wchodzi IceMan. Moj ulubiony zawodnik Barcy. Tak bardzo mi przypomina mi Lusia Enriqe (eh sentyment).

0

Oj szkoda mi malagi. Zawsze jak prowadzili wysoko to zwalniali a jak dobrze pojdzie bedzie 10:0

0

U ale mu patelniaka wylozyl.

Wkoncu glowa.

0

Dzis to Malaga nie isteniej wiec nie ma po co z tylu grac.

0

Adamos1993

Pewnie po to ze Sylvek ma juz troche tych lat. W przeciwienstwie do dwojki ktora wymieniles.

Jego gra z przodu jest niezla ale z tylu gorzej.

0

U w uliczke standart u Barcy. Ale pieknie zakrecil. Ale widze tez ze CCTV5 Ma opuznienie z 30 sec.

0

Henryk glowa jak za staryh lat. Z mala roznica nie celnie.

0

Najwazniejsze aby bylo na 0 z tylu a reszta zrobi sie sama.

0

Co do sporu o nazwe stadionu to nalezalo by zwrocic uwage ze nasi komentatorzy uzywali bardzo dlugo nazwy NOU CAMP....(wystarczy obejrzec pare relacji z przd 2000 rouku). Obecnie jedak stosuja odwrotnosc Camp Nou.

I w sumie zastanawiam sie dlaczego. Jakies 1/2 roku temu tez zwrocilem na to uwage.

Ja sam jako ze jestem starej daty (kibic barcy od 1990) uzywam Nou Camp.

0

Ta pamietne mecze z Milanem 1:4 na wyjezdzie i 4:0 u siebie.

0

MU w finale.

0

Eh u siebie pierwszy gramy z Bayernem

0

Liverpool vs Chelsea LOL :D

0

Villareal vs Arsenal wielki rewanz. Jaki usmiech przedstawciela Villareal.

MU vs Fc Porto. trez rewanz.

0

Wejdz na polskie soccer-live i tam masz linki do sopcasta z polskim komentarzem z Eurosportu.

Albo na rojadirecta po angielsku.

0

o ktorej losowanie?

0

W sumie nigdy nie interesowalem sie prezesura. Wiec dwa pytania:

1) Laporta moze ubiegac sie o reelekcje w nadchodzacych wyborach (albo startowac w pozniejszych jak np. Perez)? Czy tez wraz z uplywem jego kadencji nie moze juz byc prezesem.

2) Jakie wymogi musze spelniac aby przedlozyc swoja kandydature na prezesa??? :D

0

Dla mnie liczy sie jako rywal tylko MU.

W 1/2 lub finale ich nie pokonamy. Oni wygrywaja z nami jak nawet nic nie graja. Ot jakis Gigs/schools czy inny przezytek przeszlosci trafi strzal zycia z 40 etrow i po zawodach.

Dlatego lupać ich juz teraz. Poza tym jak wygrywac to z najlepszymi.

WIec jedziemy:

MU-----> Chelsea ------>>>Liverpool

0

Trzeba bylo powoli eliminowac kartki. Dzisiaj Yaya. Z Malaga E2 i Xavi i na Valladolid Yaya wraca a Bojan zastepuje e2 albo Henryka na skrzydle a on w srodku.

0

Wkoncu sie udalo. Brawo dzieciaku ale i tak cienki jestes. Bojan 1:0

0

A ostania akcja potwierdzila to. Zero ruchu. Zero sciagania na siebie obroncow i robienia miejsca. Messi musila walnac 5 zeby cos zdzialac z pilka.

0

Potwierdza sie ze Bojan to jeszcze nikt w doroslej pilce. poprostu nie istnieje na boisku jako srodkowy napastnik.

0

qwerty sluchaj wejdz w zakladke moj server i skopuj tu link z lnijki "server obs." powinien wygladac podobnie do sop://broker.sopcast.com:3912 bo nazwa kanalu nic nie daje na sopcascie trzeba m,iec adres serv.

0

Ja sie obawiam ze Villareal to nas pocisnie.

I nikt poza nimi. Najlepiej chyba trafic MU bo teraz to oni graja w Lm ospale a pozniej sie rozkreca i znowu calkowita nasza dominaca a im strzal z 40 metrow i po grane.

0

Szybkie pytanko gdzie bedzie mozna w internecie obejrzec skroty meczow zaraz. Jezyk nie wazny.

0

Hleb wszedl i malo o wlasne nogi sie nieprzewrocil :P

0

Nie nie nie. Niech on nie zedejmuje snajperow. Bayern tez w 2 minuty final stracil. A jak straca 2 to kto strzeli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?