Yolinar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ktorej to losowanie dokladnie (pomijam ze na Eurosporcie ktorego moja kablowka nie transmituje)
0
Bojan w kazdym zespole barcy jakim gral byl super napastnikiem.W tamtym sezonie gdy barca wypadala kiepsko takze blyskal na jej tle. jednak w tym poprostu gdy Henryk, E2, Gudy, Messi graja wiecej niz poprawnie ciezko mu sie wybic. Spowodowane jest to przedewszytkim (jak w przypadku Henrego) gra na skrzydle a nie na srodku ataku.
Kiedy barca gra z druzyna grajaca otwarty szybki football, Bojan blyska bo technicznie i szybkosciowo nie odstaje. Jednk jak gramy z rzemieslnikami to jest mu ciezko, bo trzeba walczyc w powietrzu przepychac itp.Generalnie wykorzystywac warunki fizyczne ktorych chlopak nie ma. brak mu tez troszke ducha Messiego.
Wszyscy chyba pamietamy, jak messi wsadzal glowe tam gdzi inni bali sie wsadzic noge, jak walczyl szarpal gryzl po kostkach.
0
Co wyciagnal pile to masakra.
0
No tak gdyby tam byl NISKI DROHBA to by bylo 2:1
0
Kogo on zdjal wpuszczajc GUdego?
0
No 4 zobkow na jedna pilke sie rzucilo. 1:1
0
WoW VV. Emocje w toku.
0
No i maz opatrznosci sie szykuje.
Visca el GUdy
0
Musza sprobowac strzalow z 18-25 metra. To zmusi Getafe do wyjscia wyzej. Bo tak to hokejowy zamek jak sezon temu i proboja wejsc do bramki.
0
86Lukas
No nie wiem.
Jak Barca sie wyscigowala ostanio z realem to villareal lepal te punkciki i ciulal az zapachnialo mistrzem jak barca juz poplynela w dol. Tylko ze zadyszke zlapali na sam koniec i bylo po herbacie..
0
Tak ale konwersja do rmvb trwa ok 1h. Czyli tyle ile bede sciagal plik jak pojdzie mi pelna predkoscia lacza w co watpie
0
A nie da sie konwertowac?????
700 mb to masAKRA
0
http://www.ustream.tv/channel/rmd_journal_in_kooora
tu dzial bez programow.
1-0 po pieknie rozegranym wolnym. zamarkoany strzal i podanie do messiego
0
Mowicie o Bojanie ale jego rozwoj zastopowal Pep w tym sezonie. Mlody nie jest w stanie przebic sie przy henryku, etoo i gudym. I nie mowcie ze gudy gra w pomocy.
0
http://www.ebramki.pl/view,fc-barcelona-6-0-rc-valladolid,2829.html
Masz bramki. Nie mozna sciagnac.
0
Looky
ostatnia moja wypowiedz i lece bawic sie w Wielkiego Inkwizytora na swoim portalu:
1) Akurat tu cie popre. Pisanie ciagiem jakis !!!!!!!!!! jest bez sensem. Zapis w regulaminie i wszytko cacy. Ban Ban Ban.
2)
" Przepraszam, zapomniałem. To jest problem, bo trzeba jave zainstalować, która jest już przecież teraz standardem."
Z takimi tekstami to raczej nie podjerzdzaj ze cos jest teraz w standardzie.
Korzystam z WinXP Sp1 i akurat (TU ZASKOCZENIE DLA CIEBIE????) JAVY nie ma standardzie. Nie ty mi Kompa i System wybierasz nie ty decydujesz co jest moim standardem. Wyjasnilem ci ze uzywam javy bo wymaga tego moje internetowe konto bankowe. Inaczej nawet na to by nie spojrzal bo jest mi to zazwyczaj zbedne.
Z waszego czata nie korzystalem nie korzystam i nie bede korzystal. Portal interesuje mnie w kategorii wiadomosci o Barcelonie.
Na moja wypowiedz odpowiedziałes, że nie trzeba nic instalować. Jednak trzeba. Kto tu jest wiec adminem. OK zapomiales. Ale nie atakuj mnie za swoj blad.
3) Gdybyś akurat pracował w servisie czysto "Vip kontowym" to za nie regulaminowe bany pewnie bys sie pozegnal z Adminem. Bo zazwyczaj od bana przysluguje odwolanie. A tu jako jedyny argument moge podac ze dostali bana z widzi mi sie admina.
4) Osobiscie nic do ciebie nie mam i mam nadzieje ze portal bedzie super sprawny. Dzis ot tak wzielo mnie na dyskuseje. Portal prowadzicie wy wiec robcie co wam sie podoba. Ale moment kiedy wszyscy uzytkownicy swoimi wypowiedziami beda wcos wnosic bedzie mometem kiedy ja zostane kibicem Realu Madryt.
0
Jezu Looky
A w jaki sposob mam zazartowac jak Xavi strzela bramke albo 3.
1:0 GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL.
szkoda ze nie E2
3:1 GOlLLLLLLLLLLLLLLL.
widzieliscie strzelil z prawej. kurde a mogl z lewej.
4:1 GOLLLLL.
Głowa?????? Ja to bym jak Rivaldo na klate przyjal i minal 4 przed strzalem.
Odpusci ludziom bo nie kazda wypowiedz w tym serwisie musi byc teoria Darwina. To jest portal o pilce noznej. I akurat slowo GOL jest tu kluczowe.
Masz tu prezent (chcesz to to wyedytuj):
http://www.netwars.pl/forumview.php?t=92756
topic o ocenie pracy kontorowersyjnego admina na "moim" portalu.(odpusc se pierwsze 40 postów bo to krzykacze).
I woli scisloscie KKD w temacie topicu oznacza ze nie mozna wyzywac (jezeli to nic nie wnosi np. "dla mnie xx jest idota bo to i to" jest dozwolone) i robic wjazdow na kogos.
0
To tyle co mam do powiedzenia na dzisiaj.
4:1 i milo sie skonczylo. jutro real w pupe i bedzie gites.
0
Akurat tez jestem adminiem na innym portalu (skupiajacym społeczności gier SC i W3).
I moim zdaniem najlepszy admin to taki ktorego nie widac.
To teraz rozumiem, ze tak:
Jako uzytkownik tego pportalu:
-chcem zobaczyc wynik: skacze na livescore
-chce dwiedziec sie jak gra barca (nie czytam wypowiedzi kilkunastu piszacych) tylko lece na relacje live
-chce zobaczyc co maja do powiedzenia inni: lece na czat ktorego nie zawsze da rade wlaczyc.....
To moze ja pojde na onet.pl albo realmadrid.pl bo tam w komentarzach dowiem sie szybciej.
Do tej pory VeB wszystko bylo zajebiste. Ale widac komercjalizaca zmienia ludzi. W głowach wam sie po przewracało po zmianie strony albo ktos dopuscil dzieciaki do wladzy. Najlepiej napiszcie w regulaminie, ze jak ktos nie ma IQ150 i w poscie napisze mniej niz 250 znaków bedzie banowany bo nie nie wnosi nic dla portalu. NO NO i zapomnial bym piszac na fcbarca.com trzeba to robic w krawacie.
Sa tu spoko ludzie z ktorych wiekszosc zna sie na barcelonie od dluzszego czasu. Czesc dopiero zaczyna. To jest spolecznosc.
Ale ten portal poprzez profesjonlizacje zmierza do dyktatury.
Niedlugo bede sie bal napisac w temacie o sprzedazy YAYA ze ja popieram bo admin uwaza inaczej.
ZA taki portal jak narazie dziekuje. Wole strae spolecznosciowe VeB.
I to jest moja opinia na dzisiaj o portalu.
Ale jasne lepiej pokazac 100 pozytwów i tym sie chelpić niż 1 negatywa bo pewnie jakiś krzykacz sie znajdzie.
Poza tym w kwesti kont Vip itp (platnych elementow portalu ktore macie/bedziecie mieli w planie???). Czy naprawde myslicie ze ktos kupil by cos takiego wiedzac ze jakis BLAZEN zbanuje go za wypowiedz w topicu typu:
1:0 GOlllllllllllllll?????????????
Prawda jest taka, ze musial bys zbanowac wszytich od pierwszego do ostatniego ktory to napisze inaczej widac ze nie uniesz traktowac ludzi rowno co skresla cie jako Admina.
POZA TYM POKAZ MI PODSTAWE NA JAKIEJ DALES IM BANA. Poza swoim widzi mi sie oczywiscie ii wypowiedza w poscie ze zaraz beda bany.
Jak probowalem ci wytlumaczyc ludzie nie odswierzaja strony i pisza z opuznienie.
Wiec idz lepiej i sprobuj zmienic reglamin zeby istnial tam taki zakaz. A teraz odbanuj im konta bo tak naprawde dajac nie regulaminowe bany lamiesz sam prawa tego portalu.
0
Akurat ja też nie pisze gol i tym sie nie podniecam.
Ale po ilości osób które dostaly bana widac ze dopiero dzisiaj komuś się w głowie poprzewracało i se coś wymyślił.
Akurat admini tylko kontroluja strone. A w internecie znajdziesz mase super portali ktore obecnie swieca pustkami przez super dobranych adminów.
Poza tym można mieć portal ludzi którzy zgodnie z trendem twierdza ze czarne jest białe. A reszte banujmy. Ae to troche pachnie 1981 oraz Folwarkiem Orwella.
0
Looky
poczytaj troszke co pisze/piszesz w portalu a poźniej odpowiadaj dobrze?
cytat ze strony po kliknieciu w link czata
Jak wejść na czat?
Można skorzystać z naszego czata (WYMAGA ZAINSTALOWANIA NA KOMPUTERZE OBSŁUGI JAVA. Jeśli jej nie masz skorzystaj z tego czata), lub zainstalować na swoim komputerze odpowiednie, niezależne oprogramowanie.
W wypadku tego drugiego, zacząć należy od pobrania i zainstalowania klienta IRC. Polecamy tutaj programy o nazwach mIRC lub darmowego X-Chata. Poniżej opis konfiguracji mIRCa.
___________________
Akurat Jave mam bo mi jest potrzebna do obsługi konta bankowego.
Ale jak powiedziałem relacje czytam tez w pracy (jesłi cie to interesuje na komputerze w radiowozie) gdzie nie mam możliwości niczego zainstalować. I wierz albo nie ale czasem jestem ciekawy jaki jest wynik meczu. A akurat texty typu:
GOLLLLLLLLLL
1:0!!!!!!!!!
rzucają się w oczy i bardzo szybko można je przeskoczyć.
Poza tym zauważ jaka jest rozmowa w trakcie przerwy a w trakcie meczu. Widzisz rożnice poziomu???????
Kibicem Barcy jestem od 1990 roku. I jakos jako kibicowi i uzytkownikowi nie przeszkadza mi ze ktos wyrazi swa radoś z gola.
Wiec nie ciesza mnie a tym bardziej sa dla mnie załosne zachowania typu BAN.
I to na tydzień? Na 1 dzień albo do końca meczu to można przeżyć. Ale takim swoim zachowaniem to DLA MNIE się ośmieszyleś.
-Relacje z meczów na waszej stronie przegladam od jakis 2 lat. I nie widziałem w żadnym temacie oficialnych skarg typu:
---nie piszcie goll non stop bo mi to przeszkadza,
-- nie widziałem banów za takie pisanie (przejrzyj se archiwum)
No ale może dostajesz 1000 PM ze skargami.
0
1)Looky jakoś wcześniej tak właśnie wyglądały relacje z meczów i nikt nie narzekał. O meczu dyyskutowano w topikach po meczowych. A nie w relacji.
A rzeczowa dyskusja? Widzisz wogle takową w topicach z relacji meczu?
Czyli jak 10 osoba napisze, że mecz bez sensu to też ban bo to nie jest rzeczowa wypowiedz tylko powtorzenie lub zwielokrotnienie.
2)
""Yolinar -> Ale chodzi o to, żeby w ogóle nie pisali :).""
Ta wypowiedz chyba najlepiej oddaje obecny klimat.
Najlepiej nic nie piszmy.
3)"Od pisania tego typu emocji jest czat, stworzony specjalnie dla Was celem wyładowania emocji"
Powiem tak. Internet mam 14 lat. Nigdy w zyciu nie uzywałem zadnych irców, mircwów, czatów itp.
Na czacie nie mam zamiaru wchodzić a tym bardziej czego kolwiek instalować.
Wiele raz realacje na stronie przeglądam w pracy gdzie nie mam możliwości czego kolwiek zainstalować.
Wiele razy jest tak, że streamy ledwo dzialają (zależy jakiego się trafi) a nie bede łacza obciażał (chociaż generalnie zazwyczaj ogladam płynnie na ebramki.pl).
Wiec nie mów mi jako użytkownikowi tego oortalu co mogę a co nie. Bo porta jest tworzony po czesci dla nas (użytkowników) a jakoś nie widze w regulaminie żeby bylo napisane, że w topicu nie moge napisac co widze w trakcie meczu.
Jak sam powiedziałeś wiele rzeczy umyka w topicu i wielu kibiców oglądających mecz na zywo i piszacych tylko 1-2 zdania w poscie nie musi zauważyć rzuconej przez MODA/Admina czy kim tam jestes uwagi ze zaraz bedzie ban za konkretna wypowiedz.
0
Ludzie czy was powaliło na głowę z tymi banami????
Jak była stara strona nigdy czegoś takiego nie było.
Wielu ludzi oglada z rożnym pingiem i opóźnieniem. Nie odświerza strony przed napisaniem. Widzi gola i pisze. A że ktoś napisał 10 sec wczesniej?
Nie schodźcie na psy.
0
Mi osobiście podobał się stary wygląd znacznie bardziej.
Na chwile obecną zakładka:
Tabela La Liga | Wyniki La Liga
jest jak dla mnie najwieksza wada. Tabeli widac polowe. Zeby zobaczyc ukad kolejki musze przełaczyć zakładke. W tabeli pozycje zespołów niepotrzebnie rozdzielone. Zrobic z tego bardziej przejrzysta, kolorowa spojna i wygladajaca na tabele z zaznaczeniem, kto Mistrz, LM, UEFA, spadek.
Wczesniej było prosto przejrzyscie i nie raz juz wybigajac na autobus do pracy rzuclem tylko okiem o ktorej Barca, Real, Vale graja.
To takie tylko uwagi. A ogolnie wiele pracy napewno wlozyliscie. I gratulacje za zrealizowany projekt.
0
kurinho 10
Zgadzam sie co do twojej opini o DM-mie. Yaya gra tu wysmienicie. Chyba kazdy widzial ze najlepszy gracz barcy w tatym sezonie w defensywie.
Ale rola DM nie jest tylko odbieranie pilek. Po odbiorze pily wlasnie on (DM)rozpoczyna szybka kontre, szybkie prostopadle podanie, szybki daleki przerzut do przodu, minicie jednego gracza i stworzenie przewagi w przodzie.
A tu Yaya kuluje. O ile zagrania prostopadle jeszcze ida, o tyle szybki kontratak mu nie idzie. Spowalnia gre. Wstrzymuje. Cofa. Nie prowadzi do tego co bylo kieys mocna bronia barcy. Szybkie wyjscie do przodu. Teraz Barca gra masa podan. Daza do zalozenia zamka przed polem karnym (2 pierwsze mecze sezonu, Betis, Donieck), a malo z tego wynika.
Dopiero w ostanim meczu Henry z Bojnem pokazali jak sie gra zamek. Szybka klepa i prosciutki strzal za pola karnego w swiatlo rogu brami.
Tego wlasnie Barca nie pokazuje i nie umnie zagrac kilka razy pod rzad. I dlatego przegrywa z takimi wiesniakami jak MU. Ktorzy byli o klase gorsi, ale weszla im z 25-30 metrow co jest specjalnoscia Anglikow.
A nastawianie sie ze gracze ofensywni powinni zalatwiac sprawe? Bzdura.
Jak gral Alves w Sevilli???. Ile bramek strzelili R. Carlos, Hierro, Helguera, obecnie Ramos w Realu???
akurat real ma szczescie do bramkostrzelnych i ofensywnych graczy bloku defensywnego ale taki juz ma styl grania.
DM to klucz do sukcesu. Wyobraz se yaye w polaczeniu z rozegraniem xaviego.
Dl mnie Yaya super zawodnik i mam andzieje ze zostanie. Ale szkoda mi takiego zawodnik marnowac jesli nie bedzie pasowa do stylu gry zespolu.
0
A co do rasowych napastikow ktorych nie mozna pomylic:
Ronaldo, Romario. Stoiczkov, R.Baggio, D. Massaro, Zola, Vialli, Ravanelli. To byli napstnicy.
A nie jakis tam C. Ronaldo. Ma talent. I nie ma pozycji na boisku. Bo pozwalaja mu grac gdzie chce. Ale ogolnie jest pomocnikiem bo tam zaczynal i tam gra.
0
hanc
1) Pato, Torres, Tevez, Rooney, Kun, Sinama-Pongolle, Rossi, Adebayor... Mogę tak wymieniać cały dzień.
To wymień....ale takich realnych
1) Pato????? LOL kto to wogle jest?? Robia z niego gwiazde a jego skutecznosc to eh szkoda gadac i co wogle prezentuje... poza tym raczej nie dostepny. A jesli tak to czerwono-czarni beda chcieli kasy a kasy. Nieoplacalny i do Barcy nienadajacy sie.
2) Torres no wez przestan. Chlopak robi oszalamiajaca kariere w Anglii. W angli zarobi wiecej kasy niz w Hiszpani. Dzieki Liverpoolowi gra w podstawowej 11 Hiszpani. Widac ze dobrze sie czuje, tam gdzie jest.....
A CENA????? Zapomnij. Nie osiagalny dla Barcy i chyba nikogo poza Anglia na ta chwile.
3) Tevez raczej nie do ruszenia z MU. Jako jeden z trojki napstnikow MU (Berbatov, Tevez Roony) musial by miec zastepstwo zeby go puscili . Kupa kasy na niego chyba ze w promocji jak RvN do Realu. Ten zawodnik wart zainteresowania. Jednak calkowicie inny typ gracza niz Benzema.
AHA i prosze nie piszcie ze C.R to napastnik bo nigdy nim nie byl podobnie jak Rivaldo, R10 (ofensywni rozgrywajacy). A "BOSKI LOLO" to jest raczej tym super ofensywnego pomocnika.
4) KUN wedlug mnie nie dostepny. W atletico graja pod niego, w Barcie moglby sie nie przyjac. Atletico nie odda go nam.
Ktos pisal o Alvesie. Jednak obronca jest troche innym zakupem niz napastnik. Napastnik moze grac niezle ale jak nie bedzie strzelal to nikt go chwalil nie bedzie co najwyzej powiedza ze sie staral. A obronca nawet w przegranym meczu moze wywiazac sie ze swoich obowiazkow i byc chwalony. Poza tym z Alvesem byl taki problem, ze chcial odejsc. Anglia, Hiszpania bylo mu obojetne. Sevilla ma dobry uklad z Barcelona i niezle skorzystala na sprzedarzy Keity i Alvesa.
5) Sinama-Pongolle jezu. To teraz wystarczy strzelic 3-4 bramki pokazac forme z poczatku sezonu i juz jest sie godnym Barcy??? Wybacz. Totalna pomylka.
6)Rossi --- Tu juz przesadziles. Na pilce znam sie jak sie znam (moze malo), ale to dla mnie nikt w swiatowym footbolu.
7) Adebayor najlepszy twoj przyklad. Naprawde ciekawy gracz.
Jedno tylko ale dla mnie - WZROST. Nie wiadomo jak by sprawdzil sie w Hiszpani. Jednak bycie wielkim wcale nie jest w pilce noznej (dla napastnika) az takie ad plus w ligach technicznych....jasne sa wyjatki Torres i w lidze silowej Crouch(chodz pomimo switnej gry on w Liverpoolu kariery nie zrobil i sprzedarz mnie zdziwila bo strzelal duzo ale widac torresowi robiono miejsce). Ale to raczej zalezy od gry zespolu. Liverpool i cala Anglia graja duzo wrzutek, wiec wysoki napstnik tam jest przydatny. Co jak co, ale Barca do wirtuozow glowy nie nalezy. Chociaz w tym sezonie strzelilismy juz chyba wiecej bramek glowa niz w calym pprzednim (idzie ku lepszemu).
Wracajac do tematu Adebayor jest chyba najlepsza opcja vs Benzema. Ma wszytko co tamten.
Jednak kluby prowadza inna polityke. OL od zawsze kreuje graczy i sprzedajac ich za spora kase (aka np. Essien). Arsenal szlifuje i wyszukuje perelki ktore graja dla niego. Raczej nie sprzedaje graczy po jakis astronomicznych cenach. Wiec jesli Adebayor bedzie chcial do Barcy to przyjdzie i wcale nie za wielka kase. A Benzeme namowi sam OL jak dostanie odpowiednia kase.
"3) Miło, że wymieniasz Gudjohnsena jako napastnika Barcelony, tylko sprawa wygląda tak, że Eidur od przeszło 1,5 roku gra tylko i wyłącznie jako pomocnik."
I tu jest wlasnie pewien problem.
Bo Gudy jest rasowym napastnikiem. To ze go wystawiaja w pomocy nie swiadczy ze jest pomocnikiem.
Smolarka tez mozesz nazwac pewnie napastnikiem co?? Rasowy pomocnik i nic wiecej, poprostu w Borrusi go wystawili na napad bo nie mieli juz kogo (plaga kontuzji) i sie sprawdzil. Tak gral na skrzydle. A ze strzela to inny temat.
Trzeba umniec oddzielic.
R10 nie byl napastnikiem, Rivaldo tez nie (oni grali za napastnikami). Messiego tez trudno za takiego uznac bowiem napastnicy raczje nie rozgrywaja chociaz jego moge uznac za skrzydlowego napastnika.
W chwili obecnej Henry, Bojan, Etoo, Gudy sa napastnikami. (O wychowankach nie mowie bo ich nie znam z gry). Etoo z Henrym najbardziej bo to rasowi snajperzy srodka pola. Boja juz jest spaczony wielofunkcyjnoscia.
Co do Gudiego i Henryka to nie graja na swojej pozycji bo gra tam lepszy E2. Ale dla tego nie pokazuja swojej klasy. A moze poprostu ich czas minal.
Ponadto u Henryka widac ze mu nie psauje styl gry Barcy. Bo zazwyczaj gral z przodu i sam zalatwial sprawe w 1vs1 albo wbiegniecie. Klepanie do pola karnego i ustawianie hokejowego zamka mu nie lezy. Ale umnial sie przekwalifikowac jak kiedys Zurawski. Z super snajpera w gracza pracujacego na zespol.
0
Problem z Toure jest taki, ze gra supr w defensywie a w ofensywie kuleje z technika i szybkoscia.
Barca w tym sezone stawia na dynamike gry co jest widoczne. Jak nie meczy sie z zespolem to strzela po kilka bramek, czego brakowalo sezon temu (a co bylo zmora 2 temu kiedy do massy bramek strzelonych dorzucali mase straconych i stad transfer Toure).
Zreszta Abidal jest w podobnej sytuacji.
Jak dla mnie na chwile obecna YAYA jest jednym z najlepszych Barcelonistow, jednak nie pasujacym do filozofii gry zespolu. Juve to dla niego idealne miejsce. Bo oni zawsze grali zajebistym defensywnym pomocnikiem.
Zycze mu jak najlepiej ale u nas poprostu zabiera miejsce w pomocy.
Bedzie super graczem na ciezki mecz z realem gdzie oa zespoly beda grac ofensywnie.
0
C wiekszosc z was wogle pisze.
Pokażcie mi na ta chwile lepszego napastnika niż BENZEMA, ktory bylby realnie dostepny na rynku transferowym i prezentował takie walory?
1) Młodość , 2) Skutecznośc (klub, kadra), 3) Technika 4)Szybkosc.
Piszecie o Aguero. Moze i lepszy. Ale niedostepny. Atl. go nie sprzeda bo nie ma dla niego zastepcy. Ile trzymali Torresa? BO strzelal byl mlody i sie rozwijal. Dopiero jak przechodzil kryzys i jego wartosc malala, to zdecydowali sie na sprzedaz i to na kosmiczna oferte Liverpoolu w stosunku do tego, co pokazywal wtedy Torres.
Aguero nie sprzedadza Barcelonie z dwóch powodów.
1) Sami mają aspiracje mistrzowskie a przynajmniej na LM(może brakuje im jeszcze takiego rozgrywajacego jak Riquelme, Xavi). I to spore.
2) Jak ktos sprzedaje zawodnika za 3-4 mln Euro to 0,5 miliona robi roznice. Ale jak ktos sprzedaje za 30-40 mln to bedzie wolal zarobic te 3-5 mniej a nie sprzeda najlepszego gracza do rywala z ktorym bedzie rywalizowal o trofea. Taka juz jest polityka transferowa. Dlatego szybciej tego Aguero zobaczycie w Interze niz w Barcelonie.
Na chwile obecna nie widze nikogo lepszego w napadzie od Benzemy. Fakt ze jego przyjscie gdy bedzie Etoo, Henry, Bojan, Gudy jest bez sensowne. Nawet jak odejdzie Henry to raczej nie powinni go kupowac tylko zainwestowac w Bojana (w wyjsciowa 11). I dokupic jakiegos silnego/wysokiego napastnika na lawke (lub podbudowac psychike Bojana i wziasc innego wychowanka).
Bo tak marnuja niezły talent.
Zobaczcie co gra teraz chlopak a co gral w zeszlym sezonie (fakt ze latwiej bylo sie pokazac wtedy bo all mizernie grali).
0
Pomijajac ze Henry jest najlepiej grajacym glowa i w powietrzu pilkarzem barcy to troche mija sie z celem wykonywanie wolnych z daleka (aka Wrzutki) przez niego.