Yolinar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piszcie co sie dziej bo link padl.
0
Kurna no bylo 4:0 a ja teraz drze o wynik konowy.
Normalnie jakas paranoja. Ale to tylko tak Barca potrafi (aka Athletico)
0
Nie dawajcie wynikow innych meczy. Moe ktos nagrywa albo skroty chce obejrzec.
0
Ojojo nerwwa sie wkradala. Lyon niby nic nie tworzy ale serce drzy.
0
Juz odpuscmy Valdesowi. Nie mial szans i tyle.
Powinien wpuscic bojana za Messiego. 1 da odpoczac drugi niech sie ogrywa.
0
8 vs 3 w polu karnym i strzelil z glowki. barca nie istnieje w grze w powietrz. Warzne ze nadrabiamy na ziemi :P
0
No to po meczu 3 :0 nawet barca nie pusci.
0
ten ustream od nismo super dzial w 3 sekundy sie zaladowal a wczesniej na justinie cielo mi ze szok.
0
2:0 jak ktos nie zaczail.
0
Bedzie Hatrick na bank
0
Henryk sam na sam otwiera wynik.
0
A ja sie zapytam inaczej. mam transmisje na justinie a moze ktos jakis link do sopcasta ma?
0
Jeszcze zaden nie dzial. Wlanczaja na 5 min przed meczem wiec cierpliwosci na ebramkch macie 5 linkow ktorys pojdzie na 100% a jak nie zapraszamy prze tv na MU vs Inter.
O wlasnie
justin.tv/osebastiao
ruszyl. Ale po francusku i slaba jakosc.
0
Modlcie sie zeby nasi nie faulowali w obrebie 40 metrow.
Bo Juninho + VV = mocne nerwy.
0
TEz uwazam ze powinni go wypozyczyc ale w lidze hiszpanskiej zeby sie ogrywal i lapal klimat ligi.
Ale w takim wypadku jest nam potrzebny dobry zmiennik w napadzie ktory da w sezonie 6-8 bramek w lidze i powalczy w pucharze krola bo tam bojanowi grajacemu z hlebem strasznie nie idzie.
0
Wlasni z "Chleba" powinni robic w pierwszej kolejnosci miejsce na przyszlosezonowe transfery. Ci co mysla inaczej to sie bardzo myla. Juz raz wygralismy podwojna korone, potem przyszedl prawie nikt i co bylo z nas w przyszlym sezonie? Wielkie NIC.
Sorry gregory ale Hleb sie nie sprawdzil. Sam pewnie chce grac wiecej wiec powinien sam dazyc do zmiany barw. A jak chce go Bayern? Dla niego super bo to klub na jego potencjale a dla nas tez super bo Hleb moze byc pomocny w transakcji z Riberim.
0
No. real 1:1.A aguero nie trafil nawet sam na sam w 94 minucie. Niewzne ze byl spalony.
0
Guyardiola zle robi. Ma problem z forma zmiennikow. I wlasnie w takm meczu powinien wpuscic w ok 70 min Bojana, Keite albo kogo ta chce (gudymoglby ale nie wiem czy jest na lawce).
Zeby powalczyli i sie ogrywai a nie wchodzili przy 4:0.
0
Brama mazenie...była by. Ale sie zlozyl.
0
Slicznie. 2:0 messi powinien zawsze karne walic.
0
Generalnie widzisz problem jest taki. Ze strasznie muli czat + mecz a jak ktos jeszcze dorzuca + mecz realu to jest slide show.
0
Real gra wyrownany meczy. Raczej malo sie dzieje. Rozny dla Athletico tera.
Pewnie jak zwykle sie skonczy, niezly mecz Ath a real wcisnie 1 albo 2 jak ath 1 i po meczu.
0
Eh wygrywaja. Ale obrona sie nastawiala nie faulowac na karnego a tu dupa.
0
Szacun dla nas za ten mecz bo Athletico jest lepsze a i tak nie wygra.
0
Niech ich pojedzie i 10:0 co nas to obchodzi.
0
Gudy moj ulubieniec i chyba najbardziej niedoceniany gracz Barcy. On nigdy sie nie sepi zawsze poda jak jest lepsza szansa.
0
Wiara wiara wiara
0
Nie placzcie "kibice".
Athletico to nie kelnerzy. Graja u siebie i walcza. Nie da sie ich zdominowac.
WIARA, WIARA, WIARA.
0
Prawda jest taka ze Barca gra niezle tyle ze w przeciwienstwie do nie dawna traci sporo bramek.
0
Niech to kuzwa wezmie.
Oby tylko skrecil. Bo przy takim klinczu mogl wiezadla zerwac.