0

Piszcie co sie dziej bo link padl.

0

Kurna no bylo 4:0 a ja teraz drze o wynik konowy.

Normalnie jakas paranoja. Ale to tylko tak Barca potrafi (aka Athletico)

0

Nie dawajcie wynikow innych meczy. Moe ktos nagrywa albo skroty chce obejrzec.

0

Ojojo nerwwa sie wkradala. Lyon niby nic nie tworzy ale serce drzy.

0

Juz odpuscmy Valdesowi. Nie mial szans i tyle.

Powinien wpuscic bojana za Messiego. 1 da odpoczac drugi niech sie ogrywa.

0

8 vs 3 w polu karnym i strzelil z glowki. barca nie istnieje w grze w powietrz. Warzne ze nadrabiamy na ziemi :P

0

No to po meczu 3 :0 nawet barca nie pusci.

0

ten ustream od nismo super dzial w 3 sekundy sie zaladowal a wczesniej na justinie cielo mi ze szok.

0

2:0 jak ktos nie zaczail.

0

Bedzie Hatrick na bank

0

Henryk sam na sam otwiera wynik.

0

A ja sie zapytam inaczej. mam transmisje na justinie a moze ktos jakis link do sopcasta ma?

0

Jeszcze zaden nie dzial. Wlanczaja na 5 min przed meczem wiec cierpliwosci na ebramkch macie 5 linkow ktorys pojdzie na 100% a jak nie zapraszamy prze tv na MU vs Inter.

O wlasnie

justin.tv/osebastiao

ruszyl. Ale po francusku i slaba jakosc.

0

Modlcie sie zeby nasi nie faulowali w obrebie 40 metrow.

Bo Juninho + VV = mocne nerwy.

0

TEz uwazam ze powinni go wypozyczyc ale w lidze hiszpanskiej zeby sie ogrywal i lapal klimat ligi.

Ale w takim wypadku jest nam potrzebny dobry zmiennik w napadzie ktory da w sezonie 6-8 bramek w lidze i powalczy w pucharze krola bo tam bojanowi grajacemu z hlebem strasznie nie idzie.

0

Wlasni z "Chleba" powinni robic w pierwszej kolejnosci miejsce na przyszlosezonowe transfery. Ci co mysla inaczej to sie bardzo myla. Juz raz wygralismy podwojna korone, potem przyszedl prawie nikt i co bylo z nas w przyszlym sezonie? Wielkie NIC.

Sorry gregory ale Hleb sie nie sprawdzil. Sam pewnie chce grac wiecej wiec powinien sam dazyc do zmiany barw. A jak chce go Bayern? Dla niego super bo to klub na jego potencjale a dla nas tez super bo Hleb moze byc pomocny w transakcji z Riberim.

0

No. real 1:1.A aguero nie trafil nawet sam na sam w 94 minucie. Niewzne ze byl spalony.

0

Guyardiola zle robi. Ma problem z forma zmiennikow. I wlasnie w takm meczu powinien wpuscic w ok 70 min Bojana, Keite albo kogo ta chce (gudymoglby ale nie wiem czy jest na lawce).

Zeby powalczyli i sie ogrywai a nie wchodzili przy 4:0.

0

Brama mazenie...była by. Ale sie zlozyl.

0

Slicznie. 2:0 messi powinien zawsze karne walic.

0

Generalnie widzisz problem jest taki. Ze strasznie muli czat + mecz a jak ktos jeszcze dorzuca + mecz realu to jest slide show.

0

Real gra wyrownany meczy. Raczej malo sie dzieje. Rozny dla Athletico tera.

Pewnie jak zwykle sie skonczy, niezly mecz Ath a real wcisnie 1 albo 2 jak ath 1 i po meczu.

0

Eh wygrywaja. Ale obrona sie nastawiala nie faulowac na karnego a tu dupa.

0

Szacun dla nas za ten mecz bo Athletico jest lepsze a i tak nie wygra.

0

Niech ich pojedzie i 10:0 co nas to obchodzi.

0

Gudy moj ulubieniec i chyba najbardziej niedoceniany gracz Barcy. On nigdy sie nie sepi zawsze poda jak jest lepsza szansa.

0

Wiara wiara wiara

0

Nie placzcie "kibice".

Athletico to nie kelnerzy. Graja u siebie i walcza. Nie da sie ich zdominowac.

WIARA, WIARA, WIARA.

0

Prawda jest taka ze Barca gra niezle tyle ze w przeciwienstwie do nie dawna traci sporo bramek.

0

Niech to kuzwa wezmie.

Oby tylko skrecil. Bo przy takim klinczu mogl wiezadla zerwac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?