0

Chyba po nodze :(

0

Piekna bramka Henryka. Teraz bedzie latwiej. athletico bedzie musilo si otworzyc.

Ostanimi czasy prolemem barcy bylo to ze tracila bramke i musiala gonic.

0

A w meczy Vllareal w 1 minucie 1:1

0

No to juz twoj problem. Nikt nie da ci na tyle dobrego zeby nie bylo ryzyka.

na 512 ogladalem na SOpie kanaly chinskie guandong i shanghai dlugo sie doczytuje.

0

Eh a Real 1:0.

0

wejdzie se na strone:

justin.tv

i tam znajdziedzie sporo linkow do transmisji.

Dzisiaj widac C+ ma jakis problem o CCtv w 5 sekund dobuforowalo.

0

Ja to juz nie wiem jak to jest. Mialem zawirusowany komp. Nc sie nie dawalo juz robic. Ale mecze barcy wskakiwaly plynnie. A wszczegolnosci C+.

A fo formacie moge zrobic wszytko z kompem ale nie moze mi dobuforowac na SOpie tego C+.

Toz to czlowieka krew

zalewa.

0

Prawda jest taka. NA dzisiejsza chwile nie mamy rezerwowego ktory wchodzac zaladowal by brame albo dwie.

i Tak kogos trzeba kupic.

Heb i Gudy peewnie odejda.

A nam potrzebny napastnik.

Dlatego Bojana wypozyczyc i kupic kogos doswiadczonego ala Cruz. Zeby byl tym czym larsson dla barcy. Natomiast Bojan niech sie ogrywa.

0

Ta. Ale dojda tez premie dla pilkarzy za zwyciestwa w rozgrywkach roznych. I to nie male.

0

stifler111

To ze C+ transmituje to swietna wiadomosci. Bo nawet nie majac go w telewizorni mozna ogladac go przez internet. I jest to zdecydowanie najlepsza jakosciowo transmisja (bez porownania z justinem) + polski komentarz (ktory jednak dla mnie czesto ssie).

Ponadto biorac pod uwage ze malo zagranicznych oglada transmisje w jezyku polskim, to zadko przycina i nawet na 512kilo powinno ci smigac.

0

Jak zrobil. Przyjal w bok miajac 3 i po rykoszecie (dltego pisze ze fart) bo ricardo pewnie inaczej by obronil.

0

WOWOWOW ETOOOOOOooo 2:2 Ale fart.

0

Te łachudry z C+ co komentuja mnie dzisiaj miazdza. jakie smenty wala to szok.

0

betis teraz nie istnieje. Ale widac brak strzalu z 16-20 metrow. Bo wtedy musili by wyjsc a nie murowac.

0

NO oby sie sprawdzilo ze jak stzreimy to wygramy.

0

Gdzie iniesta kupuje klej do butow? na C= dali taki najazd kamery ze az nie realnie to wygladalo jak pile prowadzil.

0

Najwazniejsze strzelic kontaktowa w 1 polowie. A damy rade.

Hleb nie istnieje Keita dopiero sie budzi. Walczy tylko Iniesta i Abidal.

0

Szacun dla betisu za to ze Barca nie moze narzucic swojego stylu gry.

Nie wiem czy zauwazyliscie w tej akcji jak Abidal dostal pile. Biegnie po lewej i nagle stop. Popatrzyl a gdzie jest Henry? Kurde nie ma. To biegne dalej.

0

a piierwsza bramka po wrzucie z roznego i glowce. Gracz nie kryty. Podobne jak teraz. BO Alves musial pomagac w srodku.

0

2:0

0

Etoo nie ma wsparcia w przodzie.

Nikt nie mimuje jego pozycji gdy ten zejdzie do skrzydla. Wogle jakies takie pustki z przodu.

0

Channel - 11028

na sopie najlepsza jakosc i komantarz z Canal+ po polsku

0

Na boisku czasem robi sie dziwne rzeczy.

0

By Mod: BAN

0

Moze wlasnie o to chodzilo van Gaalowi??

Moze nie tolerancyjny był i mowi nie bezie u mnie gral potomek Bernabeu.

0

A pomyslales ze ten gudy teraz cofna sie i gra raczej juz zeby tyly zabespieczac?

0

Oj kropelka miedzy posladki plynie.

Ale widac ze walcza na calego.

0

Koszmary wracaja?

Troche Pinto dl tyka ale mysle ze mu rece przelamalo.

0

Po9nioslo chlopaka. I bogu w okno przywali. Ale po ambicji tarzanowi pojechali.

0

Troche ta Barca kuleje w tym ustawieniu. Bo jak Gudy rozgrywa na swojej polowie to z kim ten biedny Bojan tam ma grac? Z cieniem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?