Yolinar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba po nodze :(
0
Piekna bramka Henryka. Teraz bedzie latwiej. athletico bedzie musilo si otworzyc.
Ostanimi czasy prolemem barcy bylo to ze tracila bramke i musiala gonic.
0
A w meczy Vllareal w 1 minucie 1:1
0
No to juz twoj problem. Nikt nie da ci na tyle dobrego zeby nie bylo ryzyka.
na 512 ogladalem na SOpie kanaly chinskie guandong i shanghai dlugo sie doczytuje.
0
Eh a Real 1:0.
0
wejdzie se na strone:
justin.tv
i tam znajdziedzie sporo linkow do transmisji.
Dzisiaj widac C+ ma jakis problem o CCtv w 5 sekund dobuforowalo.
0
Ja to juz nie wiem jak to jest. Mialem zawirusowany komp. Nc sie nie dawalo juz robic. Ale mecze barcy wskakiwaly plynnie. A wszczegolnosci C+.
A fo formacie moge zrobic wszytko z kompem ale nie moze mi dobuforowac na SOpie tego C+.
Toz to czlowieka krew
zalewa.
0
Prawda jest taka. NA dzisiejsza chwile nie mamy rezerwowego ktory wchodzac zaladowal by brame albo dwie.
i Tak kogos trzeba kupic.
Heb i Gudy peewnie odejda.
A nam potrzebny napastnik.
Dlatego Bojana wypozyczyc i kupic kogos doswiadczonego ala Cruz. Zeby byl tym czym larsson dla barcy. Natomiast Bojan niech sie ogrywa.
0
Ta. Ale dojda tez premie dla pilkarzy za zwyciestwa w rozgrywkach roznych. I to nie male.
0
stifler111
To ze C+ transmituje to swietna wiadomosci. Bo nawet nie majac go w telewizorni mozna ogladac go przez internet. I jest to zdecydowanie najlepsza jakosciowo transmisja (bez porownania z justinem) + polski komentarz (ktory jednak dla mnie czesto ssie).
Ponadto biorac pod uwage ze malo zagranicznych oglada transmisje w jezyku polskim, to zadko przycina i nawet na 512kilo powinno ci smigac.
0
Jak zrobil. Przyjal w bok miajac 3 i po rykoszecie (dltego pisze ze fart) bo ricardo pewnie inaczej by obronil.
0
WOWOWOW ETOOOOOOooo 2:2 Ale fart.
0
Te łachudry z C+ co komentuja mnie dzisiaj miazdza. jakie smenty wala to szok.
0
betis teraz nie istnieje. Ale widac brak strzalu z 16-20 metrow. Bo wtedy musili by wyjsc a nie murowac.
0
NO oby sie sprawdzilo ze jak stzreimy to wygramy.
0
Gdzie iniesta kupuje klej do butow? na C= dali taki najazd kamery ze az nie realnie to wygladalo jak pile prowadzil.
0
Najwazniejsze strzelic kontaktowa w 1 polowie. A damy rade.
Hleb nie istnieje Keita dopiero sie budzi. Walczy tylko Iniesta i Abidal.
0
Szacun dla betisu za to ze Barca nie moze narzucic swojego stylu gry.
Nie wiem czy zauwazyliscie w tej akcji jak Abidal dostal pile. Biegnie po lewej i nagle stop. Popatrzyl a gdzie jest Henry? Kurde nie ma. To biegne dalej.
0
a piierwsza bramka po wrzucie z roznego i glowce. Gracz nie kryty. Podobne jak teraz. BO Alves musial pomagac w srodku.
0
2:0
0
Etoo nie ma wsparcia w przodzie.
Nikt nie mimuje jego pozycji gdy ten zejdzie do skrzydla. Wogle jakies takie pustki z przodu.
0
Channel - 11028
na sopie najlepsza jakosc i komantarz z Canal+ po polsku
0
Na boisku czasem robi sie dziwne rzeczy.
0
By Mod: BAN
0
Moze wlasnie o to chodzilo van Gaalowi??
Moze nie tolerancyjny był i mowi nie bezie u mnie gral potomek Bernabeu.
0
A pomyslales ze ten gudy teraz cofna sie i gra raczej juz zeby tyly zabespieczac?
0
Oj kropelka miedzy posladki plynie.
Ale widac ze walcza na calego.
0
Koszmary wracaja?
Troche Pinto dl tyka ale mysle ze mu rece przelamalo.
0
Po9nioslo chlopaka. I bogu w okno przywali. Ale po ambicji tarzanowi pojechali.
0
Troche ta Barca kuleje w tym ustawieniu. Bo jak Gudy rozgrywa na swojej polowie to z kim ten biedny Bojan tam ma grac? Z cieniem?