0

krakers27

Nie przesadzasz troche z slabą ligą francuska?

Jak Ronaldo strzelil pare bramek w Holenderskiej tez nie bylo jasne czy pokaze cos w Hiszpanskiej.

Ale to co pokaz zamknelo ustaw wielu. Do dzis nikt nawet nie zbliza sie do jego rekordu. No prawie C.R sie udalo ale jeszcze musi troche pocwiczyc.

Benzema jest mlody, glodny sukcesu, i jest tam gdzie powininien, ma swietny dribling strzal lewa-prawa.

Jednak na chwile obecna pomimo ze estem jego super zwolennikiem jego przyjscie nie mialo by sensu.

Jest E2 i w niego nalezy inwestowac. Odejdzie? TO zapraaszam Benzeme.

Siedzenie na lawce i walka o miejsce z E2, Gudym, Henkiem, Bojanem nie wiele by dala a wrecz cofnela go w rozwoju.

Zobaczcie jak sie rozwijal Bojan. Pep mu troche utrudnia to, ale za to wkoncu Gudy cos gra. Nawet jak strzela malo wazne bramki (chodz i wazne) to jednak strzela ale supepr gra dla zespolu.

0

Barcelona gra beznadziejnie, ale w koncu potrafi zrobic i ma to czego brakowalo jej od 3-4 lat. Zalatwic sprawe w koncowce. Przechylic szale na swoja kozysc jak nie idzie. Czyli to dzieki czemu real zostal mistrzm 2 sezony temu aka mecze espanyolem i mallorca

0

Zle przeciucie.

0

Espaniol sam sobie bardziej zagraza, bo barca staje w polu karnym i koniec nie ma gdzie sie ruszyc.

0

Dobra ostania szansa i koniec tej farsy.

0

kuzwa real wygrywa bo gra prostacka gre, szybkie pilki wybieg. A tu klepe i zamek na polu karnym Espaniolu se urzadzaja. lekka przesada. panowie o 1-2 klepy za duzo.

0

To sie szczeniak posepil

0

Pomijajac fakt, ze tej bramki nie strzelil zambrotta to sie zgodze, ze ta bramka byla pewnie zyciowym golem gracza.

0

A sie zdziwicie jak na Cn bedzie 4:1 dla Barcy a na wyjezdzie 4:1 dla Wisly.

0

21. Hleb

No to grubo. Oby magia numeru przeniosła sie na gracza i reprezentował sie tak samo swietnie, jak wielki pilkarz Barcy ktory grał z tym numerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?