0

Za szybko Gudy wyszedl przed linie obroncow prz wolnym.

0

Uczciwie. Byl spalony.

0

mily93

To chyba byl slaby klub. Poza tym jesli byles bramkarzem to juz rozumiesz czemu ci tylko pol roku dali pograc.

0

mily93

Czy ty kiedy kolwiek kopales pilke poza trzepakiem na podworku?

Zastanwowiles sie ze on trenuja kto ma stawac w murze i jak ten mur ma dzialac??? skakac-bnie skakac-za pilka -czy w gore.

Pomysl czlowieku. Bramkarz wybiera ta opcje. I on wie jak zalsonic bramke zeby to obronic. Mur ma prowokowac zeby strzela wlasnie w te strone gdzie bramakrz zostawia dlugi wolny rog.

I to sprawa bramkarza jest doleciec do lecacej nad murem pilki.

A jak tego nie pojmujesz to malo wiesz. Latwiej ci tego nie wytlumacze.

Jak ci bramkarz zostawi 1 metr w okienku to gdzie bedziesz strzelal tam gdzie masz 1 metr czy gdzie masz 6 metrow wolnych. I kazdy bramkarz to wie gdzie mniej wiecej poleci pilka.

0

Valdes motorycznie i ruchowo jest bardzo mocny. Po ziemi bierze prawie wszytko. Ale skocznie i dasierznie cieniutki szczegolnie na swoja lewa strone. wiekszosc bramek puscil od pasa w gore na lewa strone.

0

Tak sie sklada, ze to jest wna Valdesa bo za mur odpowiada on.

A ze ustawil 6 tak a nie inaczej to jego winna. Zadko mu przypisuje wine ale tu zawinil.

0

Artur Borubar by tro wyciagnal.

0

Zal mi Numancii. Druga kolejka z zedu mecze zycia i drugi raz w plecy.

0

Zgnial katalonski Policjant na sluzbie zabity zwalonym drzewem.

0

Wezcie pod uwage tesz aspek psyhologiczny. Moze Guardiola go prowokuje zeby E2 budzil w sobie zlosci i chcial udowodnic mu ze sie myli.

ZLE ROBIE?? ZLE ROBIE? TO MASZ HAT-Tricka i sie zamknij.

0

Eh. E2 troche poswinsku sie zachowal. Widac Henryk chcial hattricka walnac.

0

Co Tarzan na dzika poszedl to szok.

0

filton

tnie ci zapewne o pozno dolaczyles. Mi w 12 minucie meczu dolaczylo w ciagu 30 sekund i ani jednej zacinki a statnio na sopcascie mialem problemy a justin swietnie dzialal. dzisiaj justin pada.

Generalnie proponuje wlaczyc na 15 minut w przerwie to powinno dobuforowac i dzilac poprawnie.

Meczyk swietny w wykonaniu Barcy. Wszscy na 7-8 graja a alves na 10.

0

Alves jakis Berserk czy co??? Wymiata wsztkich swoich i przeciwnikow :)

0

Moim zdaniem E2 nie miał szans z takiego kata wsadzic bo nadbiegal obronca. Ale co sie odwlecze to nie uciecze.

W sumie tak se mysle ze Alves to transfer roku 2k8. Nawet za 70 mln bylby wart.

0

Jezu wejdz se na Soccer-Live tam masz linki do transmisji rozno-jezycznych.

0

100?? Chyba 10000. Ale tak Barca gra glowa (poza Kaita i Henrykiem)

0

Na sopcascie na kanale 11028 leci ten C+

0

Henryk ja za czasow Arsenalu z glowk. Jak profesor. Jak spokojnie. Strzal miezony.

Wkoncu relacja z polskim komentarzem.

0

justin.tv/campeontv

0

Z takiej odleglosci jednak alves moglby na sile walnac.

0

Pytanko. ma ktos link z angielskim komentarzem na justina bo hiszpanskie mnie draznia a arabskie (ktore uwielbiam za te ich SZUP SUP SZUP) slabo dzisiaj dzialaja.

0

I kto plakal cieniasy????

Juz narzekaliscie a tu pikne 3:2

0

daj ktos dzialajcego justina z angileskim komentarzem

0

BARTEK91

Wygladalo to tak. Ze gudy i ktos tam przy strzale byli na pasywnym spalonym bo nie absorbowali bramkarza. pika odbila sie od obroncy wiec nie ma mowy tu o spalonym a przy podaniu gudy-iniesta bylo jak mowisz. Podawal mu w przod gdy ten byl za pilka a spalonego linia pilki wyznaczala.

0

Widac ze Henry ma duzo ochoty do gry. Ciaga po skrzydle, rozgrywa. Czekamy az druga czarna perła podrazniona jego bramkami obudzi sie z letargu.

0

Widac presje. Xavi boi sie zakiwac w srodku boiska.

Ogolnie nerwowka.

0

Szok...Alves to obronca?? Bo ustawia sie jak skrzydlowy napastnik.

0

NO jest relacja po polsku na sopie. Ale mi wgrywa 35% i dalej nie idzie.

Zostaje Hispzanski, chociaz nie chce mi sie wiezyc ze na justinie nie ma angielskich.

0

No narazie Real nie istnieje poza swoim polem karnym.

Ale barca zaczyna starc sie wejsc w bramke. Najlepiej zeby szybko strzelli wtedy gra sie otworzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?