Yolinar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za szybko Gudy wyszedl przed linie obroncow prz wolnym.
0
Uczciwie. Byl spalony.
0
mily93
To chyba byl slaby klub. Poza tym jesli byles bramkarzem to juz rozumiesz czemu ci tylko pol roku dali pograc.
0
mily93
Czy ty kiedy kolwiek kopales pilke poza trzepakiem na podworku?
Zastanwowiles sie ze on trenuja kto ma stawac w murze i jak ten mur ma dzialac??? skakac-bnie skakac-za pilka -czy w gore.
Pomysl czlowieku. Bramkarz wybiera ta opcje. I on wie jak zalsonic bramke zeby to obronic. Mur ma prowokowac zeby strzela wlasnie w te strone gdzie bramakrz zostawia dlugi wolny rog.
I to sprawa bramkarza jest doleciec do lecacej nad murem pilki.
A jak tego nie pojmujesz to malo wiesz. Latwiej ci tego nie wytlumacze.
Jak ci bramkarz zostawi 1 metr w okienku to gdzie bedziesz strzelal tam gdzie masz 1 metr czy gdzie masz 6 metrow wolnych. I kazdy bramkarz to wie gdzie mniej wiecej poleci pilka.
0
Valdes motorycznie i ruchowo jest bardzo mocny. Po ziemi bierze prawie wszytko. Ale skocznie i dasierznie cieniutki szczegolnie na swoja lewa strone. wiekszosc bramek puscil od pasa w gore na lewa strone.
0
Tak sie sklada, ze to jest wna Valdesa bo za mur odpowiada on.
A ze ustawil 6 tak a nie inaczej to jego winna. Zadko mu przypisuje wine ale tu zawinil.
0
Artur Borubar by tro wyciagnal.
0
Zal mi Numancii. Druga kolejka z zedu mecze zycia i drugi raz w plecy.
0
Zgnial katalonski Policjant na sluzbie zabity zwalonym drzewem.
0
Wezcie pod uwage tesz aspek psyhologiczny. Moze Guardiola go prowokuje zeby E2 budzil w sobie zlosci i chcial udowodnic mu ze sie myli.
ZLE ROBIE?? ZLE ROBIE? TO MASZ HAT-Tricka i sie zamknij.
0
Eh. E2 troche poswinsku sie zachowal. Widac Henryk chcial hattricka walnac.
0
Co Tarzan na dzika poszedl to szok.
0
filton
tnie ci zapewne o pozno dolaczyles. Mi w 12 minucie meczu dolaczylo w ciagu 30 sekund i ani jednej zacinki a statnio na sopcascie mialem problemy a justin swietnie dzialal. dzisiaj justin pada.
Generalnie proponuje wlaczyc na 15 minut w przerwie to powinno dobuforowac i dzilac poprawnie.
Meczyk swietny w wykonaniu Barcy. Wszscy na 7-8 graja a alves na 10.
0
Alves jakis Berserk czy co??? Wymiata wsztkich swoich i przeciwnikow :)
0
Moim zdaniem E2 nie miał szans z takiego kata wsadzic bo nadbiegal obronca. Ale co sie odwlecze to nie uciecze.
W sumie tak se mysle ze Alves to transfer roku 2k8. Nawet za 70 mln bylby wart.
0
Jezu wejdz se na Soccer-Live tam masz linki do transmisji rozno-jezycznych.
0
100?? Chyba 10000. Ale tak Barca gra glowa (poza Kaita i Henrykiem)
0
Na sopcascie na kanale 11028 leci ten C+
0
Henryk ja za czasow Arsenalu z glowk. Jak profesor. Jak spokojnie. Strzal miezony.
Wkoncu relacja z polskim komentarzem.
0
justin.tv/campeontv
0
Z takiej odleglosci jednak alves moglby na sile walnac.
0
Pytanko. ma ktos link z angielskim komentarzem na justina bo hiszpanskie mnie draznia a arabskie (ktore uwielbiam za te ich SZUP SUP SZUP) slabo dzisiaj dzialaja.
0
I kto plakal cieniasy????
Juz narzekaliscie a tu pikne 3:2
0
daj ktos dzialajcego justina z angileskim komentarzem
0
BARTEK91
Wygladalo to tak. Ze gudy i ktos tam przy strzale byli na pasywnym spalonym bo nie absorbowali bramkarza. pika odbila sie od obroncy wiec nie ma mowy tu o spalonym a przy podaniu gudy-iniesta bylo jak mowisz. Podawal mu w przod gdy ten byl za pilka a spalonego linia pilki wyznaczala.
0
Widac ze Henry ma duzo ochoty do gry. Ciaga po skrzydle, rozgrywa. Czekamy az druga czarna perła podrazniona jego bramkami obudzi sie z letargu.
0
Widac presje. Xavi boi sie zakiwac w srodku boiska.
Ogolnie nerwowka.
0
Szok...Alves to obronca?? Bo ustawia sie jak skrzydlowy napastnik.
0
NO jest relacja po polsku na sopie. Ale mi wgrywa 35% i dalej nie idzie.
Zostaje Hispzanski, chociaz nie chce mi sie wiezyc ze na justinie nie ma angielskich.
0
No narazie Real nie istnieje poza swoim polem karnym.
Ale barca zaczyna starc sie wejsc w bramke. Najlepiej zeby szybko strzelli wtedy gra sie otworzy.