0

Do skladu w rozumieniu meczowej 18. (bo narazie zarowno on jak i jeffren ktory rowniez moglby wzmocnic od czasu do czasu 18 FCB, sa zaslabi ale na CdR i Puchar Kataloni + Liga Mistrzow [Grupowa]dali by rade).

Zreszta z Jeffrenem to jest tak ze on pewnie zrobil by kariere w takim Depor czy w Atletico z przed 2-3 sezonow ale w Barcie jego pozycja za mocno obsadzona jest.

Co do Mascherano to troszke chybiony pomysl. Jest Yaya, Busquet, Kaita moze tam grac i w ostatecznosci tez Xavi kiedy Iniesta wezmie ciezar rozegrania. Wiec kupowanie drogiego pilkarza w perspektywie PNA czyli defacto 2 miechow (chociaz Kaita pewnie szybicej wroci) jest glupota.

No i na dal czekamy na realizacje priorytetow jakimi miala byc lewa strona. A na lewiej klania sie Silva. Szum medialny wokol niego ucichl. Wiec albo juz jest dogadany z kims albo bedzie realizowany przez kluby po zakupach gwiazdeczek. A w Barcie powinni sie zdecydowac albo na maxa w Riberego uderzyc albo brac Silve puki Ribery nie pojdzie gdzies i wszyscy kase beda na niego szykowac.

0

1) 40mln + Martin + wypozyczenie k9 za Ville to za duzo. Zgoda.

2)Sadzanie k9 i ogrywanie go w PK to smiech. taka role pelnil Bojan. I z super gracza zrobil sie z nego gracz ktory niewiele wnosil w lidze kiedy wchodzil (fakt ze Guardiola malo mu dawal grac). Ponadto takich graczy jak K9 powinno sie sprawdzac. A noz bedzie drugi Romario. A z proponowana taktyka to zostanie z niego Saviola albo Riqelme.

Mi osobiscie wydaje sie ze Barcelona podejmie temat Silvy a Ville sobie odpusci. Jakos tak ma przeczucie ze podejma ryzyko grania na srodku K9 albo Bojanem w ostatecznosci Henrym ktory niestety juz nie jest typowym egzekutorem (jakim jest Etoo) i dlatego powinien grac na skrzydle dla druzyny.

Najwazniejsze ze wzmacniaja blok defensywny. Wraca Henriqe i powinni zdecydowanie kupic Felipe. Do skladu na stale powinien wejsc Pedro. Co pkryje starty po Marinie, Gudjonsenie, Hlebie.

0

Najlepszy komentarz jai slyszalem do tej bramki to z telewizji arabskiej caly czas sie drze "Hatara hatra alla alla, Iniesta Hatara el barca hatra...."super oprawe robi ale ci tutaj tez niezli sa.

0

No ja tez uwazam ze Valdesowi nie powinni dawac takich pieniedzy jak oczekuje. Problem w tym ze Barca nigdy nie miala super bramkarzy (no moze 1-2 razy) wielkie nazwiska i kupieni swietni bramkarze u nas dawali plamy. A ten VV sobie radzi - czasami kiepsko czasami wysmienicie. Wiec tak naprawde to sa mieszane uczucia co do tego czy powinien zostac czy nie.

W mojej oini jednak na takim kontrakcie jak on chce to wolal bym juz wystawic Jorqeire

0

Bedzie podobnie tyle ze na odwrot.

0

Jesli odszedl by e2 to jak najbardziej za.

Ale mysle ze Atletico nie pusci go. Wkoncu oni tez walcza w LM. A Atle to nie kelnerzy potrafia kasa zatrzymac gwiazdy.

0

Prawda jest taka ze MU wcale nie ustepuje nam sila ofensywna. Ponadto w rozgrywaniu swoich akcji sa znacznie dynamiczniejsi (co nie znaczy skuteczniejsi) ale mecz im nie wyszedl totanie i zostali zdominowani.

W tamtym sezonie zespoly graly ewidentnie porownywanie z tym ze Barca nie potrafila strzelic bramki, a menczester pomimo nie wykorzystanego karnego zrobil to czym krzywdza nas Anglicy....strzalem z daleka. Z ilu wtedy Schols strzelil 30-37 metrow?

0

Oby, oby. Ten rokord to jak 4 korona w tym sezonie.

0

Bedzie.

Bo on ma podpisane umowy na transmisje Barca.tv Chealsea.tv czyli telewizje klubowe ktore pokazuja mecze z parodniowym opoznieniem.

0

Krotko:

Dynamo ???? Polfinal Uefa w tym sezonie. Do poki w LM zawsze mocna ekipa.

Metalrug.

A jakie byly okolicznosci meczy Barca-Szahtar? Ze Barca miala pewny awans? LM mistrzow to pieniadze. Za zwyciestwa placa za porazke nie.

A moze sedzia nas oszukal? No Chelsea tez oszukal i co?. Bylo minelo to my gramy w finale.

A moze bylo cos innego czego nie wiem, wiec moze mi powiesz????

Bo ja wiem ze Brca przegrala i tyle. Z Wisla tez przegrala. I tyle. Wynik idzie w swiat.

A co do ligi mistrzow. To najlepszym zespolem byl i zostanie (ola boga mysalem ze nigdy tego nie powiem) Real Madryt. Bo to ten zespol wygral najwiecej prawdziwych lig mistrzow. Czyli rozgrywek gdzie grali sami mistrzowie.

A niestety Barcie zdarzalo sie przegrac w finale np. ze Stiaua Bukareszt itp.

0

I jeszcze jedno. Ostania dygresja.

27 maja Barcelona wygra lige MISTRZOW i zostanie okrzyknieta najlepsza druzyyna Europy bedac eeeeeeeeee... :) jak by to powiedziec 3 zespolem ligi Hiszpanskiej.

A ponoc prawdziwy Mistrz jest tylko jeden. Ale chyba nie w pilce noznej.

Mysle ze to nazwe LM na Lige Europejska powinni zmienic a nie Uefa.

I na tym koncze spor ze scena VeB

0

To wlasnie wy przeliczaci wszytko na pieniadze.

Bo jakie ligi maja najlepszy przelicznik? Najbogatsze.

Anglia nawet na Euro sie nie zalapala ale jej liga jest najsilniejsza.

Wogle ukaramy kamerun, angolie itp ze leza w afryce maja slaby klimat i biedna federacje i dlatego wlosi francuzi itp nie chca z nimi grac dlatego sa nizej w rankingu a w imprezach rangi mistrzowskiej juz tak kolorowo nie jest. Czarni ambicja nadrabiaja.

PATRZCIE NA TVP jak kozaki ze slabym przelicznikiem jada Niemcow.

Aha niezapominajmy ze ci Ukrance pokonali Barce na Camp Nou.

Jaso21 :)

Puchar Uefa zostal zlikwidowany. To jest ostani sezon jego istnienia. Bo byl nieoplacalny.

Euro tez powiekszyli. Ot co by Anglikom nieprzydazyla sie kolejna wpadka i zeby jeszcze co bogatsze (lepsze) federacje poawansowaly. Bo odczuwalne bylo w tej Szjwacari i Austri brak funcikow od kibicow z Wysp.

0

Sir Barti

Ty ale bramek przeciwko wymienionym przez ciebie zespolom nie strzela BArca, Real, MU tylko Salzburg, Austria, Rapid.

Przemysl temat.

Wiem ile jest kolejek w austryjackiej.

Tylko tam sie gra 4 rundy z uwagi na mniejsza ilosc zespolow. Czyli cos co by sie przydalo polskiej lidze.

0

Jason21

I dotarles do sedna komercjalizacji.

Cwiercfinal Barca Wisla nie byl by taki spektakularny dla swiata jak Barca Bayern czy Liverpool.

Ale dla 20 mln Polakow pewnie by byl.

Mowisz ze Zloty But, ZLota PIlka nie nakrece koszulek? To jakis zart?

To czemu kazdy fan (i massa dzieciakow) biegala w koszulkach Ronaldo (za czasow Barcelony). Moze dlatego ze wygral zlotego buta strzelajac 34 bramy w 37 spotkaniach i 47 w 49 we wszytkich rozgrywkach. Czy dlatego ze gra w Barcelonie i mial fajne zeby??

Nagroda podnosi prestiz a w dzisiejszych czasach nakreca koniunkture. Kiedys Barcy nie ogladales w telewizji. Bramki Barcy widziales od czsu do czasu. Dzisiaj masz internet. Ladniejsza bramke ze stadionow w Polsce mozna obejrzec na calym swiecie. Nagroda jak zloty but wiaze sie z masa wywiadow. Foto sesja. Jakies spotkanie z fanami, gadzety. To samo sie nakreca przez sie.

Mlo widzisz reklam pozniej XXX zdobywca zlotego buta???

Te nagrody potwierdzaja ze byl najlepszy.

Tylko teraz najlepszy nie jest najlepszy. Bo wyraz NAJSKUTECZNIEJSZY nie oznacza troszke mniej skuteczny, ani majacy wiecej 100% sytuacji.

Oznacza najbardziej bramkostrzelnego. I on jest najskuteczniejszym strzelcem.

Przeciwko statysykom nie jestem wrecz sie nimi pasjonuje. Bo super dowiedziec sie ze Barca gra w finale dzieki jednemu strzalowi w swiatlo bramki.

0

I zeby bylo dobitniej. Proponuje popatrzec jak przebiegala do tej pory historia ZLOTEGO BUTA:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty_But

i teraz powiedzicie takiemu:

1990/91 Darko Pancev (Crvena Zvezda Belgrad) - 34 gole (ostatniemu zdobywcy oficjalnego ZB bez podzialu na wspolczyniki)

ze jest frajerem bo w sezonie 90/91 gral w Crvena Zvezda Belgrad ktora ot zdobyla odpowiednik dzisiejszej LM.

Ot tacy frajerzy zloili tylko cala Europe. Ale jego 34 gole to amatorka bo dzisiaj to wiesniak mial by 34 pkt i bylby 24 pkt za takim ETOO.

KAZDY MA PRAWO DO WLASNEGO ZDANIA. ALE WASZE ZDANIE NIE SMIESZY.

Jak najbardziej zycze Janco ZLotego Buta. Bo to najlepszy napastnik ligowy tego sezonu (a napastnika rozlicza sie za bramki).

0

W klasyfikacji zlotego buta licza sie tylko najwyzsze ligi poszczegolnych panstw. Wiec nie ma mowy o regionalizacji. I wasz argument odpada.

Ale widze ze wedlug wielu z was Złotego Buta dostaje najlepszy strzelec Europy, ktorego okresla wlasciwie co????

Strzele 29 bramek w hiszpanskiej w 38 meczach to jestem lepszym snajperem niz koles co strzelil 39 w innej.

Nie no fantastycznie.

POMINE JUZ FAKT ZE TEN JANCO STRZELIL 39 z 85 BRAMEK SWOJEGO ZESPOLU CO STANOWI 45,8% ZESPOLU. A ETOO TYLKO 27,8 WIEC TROSZKE BLADO TO WYPADA.

Bykunn

ty nie umniesz zobaczyc ze te odniesienia do LM (dynamo-Barca) i pilki rerezentacyjnej (Anglia - Polska) ma na celu pokazac bzdurnosc systemu???????

Jesli nie to sprobuje jasniej. Mialo to na celu pokazanie ze jak jakis Ukrainiec strzeli 10 bramek w LM albo Polak w MS to zostanie najlepszym strzelcem chociaz by i Angol/Hiszpan/Włoch strzelili 9. I nikt sie nie pyta gdzie grasz. Natomiast w klasyfikacji zlotego buta najlepszym strzelcem zostaje kto? Z przydzialu napastnik z lig z przelicznikiem 2.00?

Z tymi niemcami mnie masz. Rzeczywiscie myslalem ze tylko francja/wloch/hiszpania/anglia maja x2. Co tez tworzy smieszny paradoks bo gdzie jest pilka niemiecka/francuska w stosunku do pozostalych trzech. Pomijajac ze w puchar (nie odnoszacych sie do ZLOTEGO BUTA) zespoly z tych krajow sa notorycznie łojone przez blok wschodni Ukraina/Rosja czasem Polska i jakie ma odniesienie przelicznik ligowy do wynikow eurpojeskich z ostanich lat?

Jason21

jeszcze nikogo nie obrazilem na tym forum, ale dla mnie jestes skonczonym idiota. Twoj najwiekszy argument w rozmowie to porownanie E2 z przywolanym przeze mnie Brozkiem. Matko Boska rece opadaja. Jesli jestes na tyle ograniczony i nie zauwazyles ze Brozek to pierwszy lepszy napastnik jakiego wskazalem ( bo jak bym ci napisal Piotr Suchowski to bys nawet nie wiedzial czy ten pilkarz w Polsce gra - chyba ze bys go poszukal w google) to o czym my tu mamy rozmawiac?

Poza tym twoje argumenty:

Eto gra w Hiszpani a Brozek w Polsce no to powinnismy faworyzowac Eto ( bo jestes kibicem Barcy? no ja tez od 19 lat i co? Barca zawsze musi miec najlepszych napadziorow?) sa jak najbardziej smieszne (dla mnie przynajmniej).. Bo gra z najlepszymi? Kazdy gra tam gdzie wystarcza jego skill. I zeby taki przelicznik jak jest teraz mial racje buty ktos musial by udowodnic ze taki Etoo idac do ligi polskiej jest w stanie wygrac Zlotego buta. No bo przeciez ma? NIe? Przeciez grajac w jakiejs tam Arce/Lechi jakim kolwiek innym klubie z jakiejkolwiek ligi z innym przelicznikiem niz Hiszpanska taki Etoo to wogle powinnien strzelac jak juz wczesniej mowilem po 100. ALe kazdy wie ze to nie mozliwe. Ale przelicznik nadal ma sens. Bo super napastnik w slabej lidze to juz nie super napastnik. Jak by taki Etoo zagral w Rosji to juz by nie byl Czarna Perla. Tylko byl jakims cieniasem bo przeciez u Ruskich gra.

I dla ciebie z WIKIPEDII bo nie chce mi sie Poloni-ki albo innego slownika szukac.

Komercjalizacja

"2. Pojęcie to odnosić się może jednak również do innych dziedzin ludzkiej aktywności. Np. komercjalizacja sztuki, gdzie jej dzieła stają się przedmiotem handlu, a sam proces twórczy PODPORZĄDKOWANY JEST OSIĄGNIĘCIU ZYSKU, co wymaga dostosowania się do potrzeb odbiorcy (który staje się klientem), często kosztem artystycznej niezależności i jakości. Z tego powodu komercjalizacja postrzegana bywa jako zjawisko negatywne.."

I teraz gamoniu przeczytaj jeszcze raz co napisalem (chociaz nie czyta sie tego latwo) i odpowiedz sobie na pytanie.

Jaki jest przejaw komercjalizacji w Pilce Noznej.

od tak bez rozstrzasania:

-ustawianie losowania LM,Pucharow, MS,Europy wedlug rankingow i w koszyki tak, zeby potentaci mieli latwiej i zeby zysk byl wiekszy(bo co to by bylo jak by Barca legla w grupie. Sensacja ale jaka strata z plywow za transmiscje itp.)

- tworzenie sztucznych rankingow opartych na smiesznych zasadach. Juz nie pamietam jaki to byl ranking ale jakie bylo oburzenie jak zespoly z ligi Argentynskiej byly wyzej niz Barca i Chelsea.

I tu masz takze ZLotego Buta. nagrode prestizowa ale jak by to bylo jak by wygral ja jakis Kozak z ligi Ukrainskiej, Lach z Polskiej, czy Madziarz w Wegierskiej albo taki Janco o ktorym do tej pory nikt poza austria chyba nie slyszal.

No bo przeciez jak na gali pokazac jakiegos wiesniaka. jak wyjdzie taki Ronaldo czy Messi to biznes bedzie sie krecil. Koszulki pojda. Firmy na reklamie zarobia. KRECI SIE KASA.

KROTKO MOWIAC KOMERCJALIZACJA Z NASTAWIENIEM NA MAKSYMALIZACJE ZYSKOW.

wiec idz do bibloteki i kup troche bardziej uaktualnione slowniki.

A idac dalej i abstrachujac od samych rozgrywek ligowych. Moze w Lidze Mistrzow wrpowadzmy odwrotny przelicznik. Bo wkoncu taka Barca czy MU sa najlepsze, graja w najlepszych ligach swita, wiec latwiej im sie strzela, a co dpiero mowic jakims Cypryjczykom czy Rumunom. Wiec jesli taki Janco strzeli barcelonie to mu liczmy do krola strzelcow w LM x2. Wkoncu wiesniak trzelil potentatom.

0

musilm i Marco87:

Wy kiedys gralescie w pilke?

Liga to Liga. Nie ma ze Bialoruska, Polska, Hiszpanska czy Wloska.

Gol to Gol. Zdobywasz wiecej goli wygrasz wiecej meczy. Wygrywasz wnajwiecej punktow zobywasz mistrzostwo. Dla Wisly, Legi mistrzostwo Polski znaczy tyyle samo co dla Realu, Barcy mistrzostwo Hiszpanii.

I smieszne jest porownywanie lig.

Wy pewnie myslicie ze skoro taki E2 w Barcie gra zajebiscie to pewnie lige polska sam by zownowal i strzelil 100 bramek. Smieszni jestescie.

Marco87 - a ty bys komu dal zlotego buta jesli zlotego buta zdobywa gracz ktory strzeli najwiecej bramek (od niedawna liczonycyh w jakims smiesznym przeliczniku)???. Pewnie Etoo nawet jak Forlan strzeli wiecej ale wkoncu Etoo strzelal wazniejsze bramki no nie??? A barca mistrzem. To moze dla mistrza damy przelicznik bramek 2,5pkt?

I w odpowiedzi na twoje pytnie tak, tego chce aby zlotego buta (czyli tytul najskuteczniejszego strzelca europy) zdobywal koles ktory strzelil najwiecej bramek. Niech i to bedzie w San Marino.

Kiedys nikt nie patrzyl ze Kezman gral w PSv strzelil najwiecej wygrywal. Larsson w Celticu tez.

Szewa jak walil bramy grajac w Dynamo przeciwko Barcie tez dawal swojemu zespolowi punkty. Ale przeciez jego bramki slabiej sie liczyc powinny bo on gral w Dynamie a gral z wielka Barca.

Smiech.

W niemczech Grafite i Dzeko wala dla Wolfsburga razem 51 bramek. Ale przeciez ich bramki sa mniej wazne dla Wolfsburga (prawodpodobnie) zdobywajacego mistrzostwo niz te co wala Etoo Messi, Henry dla Barcy.Prawda????

W jakim wy swiecie zyjecie.

Prawda jest taka ze komercializacja pilki spowodowala takie a nie inne zachowanie.

Bo tylko debil moze ustawic w taki sposob przelicznik.

Powiedzcie mi ile bramek musial by strzelic Brozek, Lewandowski, Chinyama zeby przegonic Etoo. Nie mowie juz ze graja w mniejszej ilosci spotkan w lidze niz taki Etoo czyli (nie teoretycznie lecz) praktycznie maja trudniej strzelic tyle samo bramek co on przy zalozeniu ze wszyscy agraja w wszytkich meczach swoich druzyn. tak wiec to jest absurd.

Powiedzmy ze taki Dzeko pojdzie do Chelsea i strzeli znowy te 25 bramek jak dla Wolsburga. No ale okazuje sie ze te w Chelsea sa ......no nawet nie wiem jak to okreslic. Wartosciowsze???????????? Smiech.

A co do komercializacji Pilki Noznej. To nawet Platini to zobaczyl i stad wprowadza zmiany w LM.

Kiedys taka Polska grala w Grupie z Argentyna, Wlochami, Haiti(???) i to byla grupa smierci.

Kiedys Polska grala w silnych grupach i wychodzil jedne zespol a jakies Brazylie musialy sie zegnac w fazie grupowej z MS i nikt nie plakal moze poza Brazylijczykami.

A teraz najlepiej ustawmy tak grupy zeby najmocniejsi mieli latwiej wyjsc.

Ot taka Francja (mistrz swiata) nie poradzila sobie z Senegalem o ktorym Jerzy Engel mowil ze to zespol ktory mu sie po nocach sni w grupie jak go jedziemy. Wiec moze cos jest nie tak. Moze ta Francja ma za trudno...moze powinnismy przelicznik bramek wprowadzic. Senegal za bramke 0,5 Francja 2. Bo przeciez paradoksalnie kazdy Senegalczyk wtedy gral w lidze fracuskiej krtorej przelicznik bramek powinien byc x100 wzgledem Senegalskiej.

No i nie zapomnijscie na podworku powiedziec ze jak chlopaki sa kibicami xxx (tu jaki kolwiek zespol polski) to ich bramki licza sie o polowe mniej niz te strzelane przez was kibicow Barcy.

0

Ustawienie to jakies 60-70%, bo nawet maly jak dobrze przyblokuje to uniemozliwi strzal wysokiemu.

Jednak 60-70% to nie wszystko. Takiego Ibrhimowicza ciezko przepchnac. Swietnie grajacyh glowa Angoli ciezko przepchnac.

Warunki fizyczne tez maja swoja wartosc. Jednak taki Alves duzo z Ibra w gorze by nie powalczyl jesli ten dostawal by dobre pilki.

Przykre natomiast jest to ze w Barcelonie praktcznie nie ma dobrych dosrodkowana na glowe. A jesli juz sa to nie ma kto konczyc. Od tam czasem Puyolowi lub Piqe cos wejdzie.

Od Chelsea nam pokazala kiedy Droghba/Anelka wygrywali wszystkie gorne pojedynki do 30 metra przed nasza bramke zgrywajac pilke w tyl (czyli grali tak jak jest ustawiony Angielski football kiedy gra z kontry albo gra na lepszego zawodnika).

0

Dla mnie smiechem jest ten wspolczynnik i twierdzenie ze niby w silniejszych ligach trudniej sie zdobywa bramki. Ponadto w slabszych lgach graja gracze na poziomie tej ligi wiec wszytko sie wyruwnuje. Bo chyba nikt nie oczekuje ze Etoo pojdzie do Salzburg + nawet jesli by przyszedl to ze strzelil by 40++ bramek.

Bramki wszedzie zdobywa sie tak samo.

I maja taka sama wartosc.

Na dodatek w Lidze Austryjackiej gra sie mniej meczy podobniej jak Polskiej. I teraz smiech koles z 39 bramami jest gorszy (wedlug wyliczen w skutecznosci)od kolesia co strzelil 29 a na dodatek gral w mniejszej ilosci meczow niz ten z 29 bramkami.

Pomijajac juz fakt ze Hiszpanska to jedna z lig gdzie pada najwiecej bramek. Wiec wedlug mnie bramki sie ltwo zdobywa bo zespoly sa bardziej otwarte na atak. I wypadalo by jesli juz kogos faworyzowac to ligi defensywne gdzie naprawde trudno cos ustrzelic.

TO jest poprostu kpina z pilki noznej.

Niedlugo dojdzie do stanu ze:

Polska : Anglia 3:1 (o ile to realne). Ale wygrywa Anglia bo wsplczynnik bramek dla zespolow z 4 kosztyka wynosi 0.33 wiec ostatecz wynik to Polska: Anglia 0.99 : 1.

0

W slupek trafil :P

ale szczerze mysle ze niechcial strzelic bo karnego nie bylo.

0

Zobaczymy. lepszej juz nie bedzie mial :)

0

Komentujcie, komentujcie...

0

Tam sie nie ekscytujcie bo MU moze nam pokazac miejsce w szeregu.

I lepiej juz martwmy sie przyszlym sezonem zeby nie popelnic bledow przeszlosci. A Guardiola narzie triunfuje ale juz powoli okazuje Ryjkomanie (z tymi swoimi zmianami w koncwce sezonu).

0

Cudnie stadion wyglada. Ale jak mestalla tak wyglada to Nou Camp musi miazdzyc.

0

Jaki jest sens tej zmiany ona nic nie wnosi.

Problem w tym ze tu nie trzeba bylo nic zmieniac ale z Chelsea tak.

0

No czuby. Biegaja jak by przegrywali z 1:0 a nie wygrywali 4:1

0

TA on jest trenerem kazdy to wie. Ale lige juz wygral.. Puchar juz wygral. A LM przed nam podobnie jak przyszly sezon.

A dla mondralow. Zauwazcie ze w Barcie wlasnie na koniec sezonu nawarstwily sie kontuzje. Bo poprostu juz organizmy zaczynaja nie wytrzymywac.

0

No gra dobrze na tyle ze nawet gracze bracy pomijaja go przy rozgrywaniu.

Plcze sie pod nogami.

Gra slao (w ofensywie) a w defensywie robi co do niego nalezy.

0

Rejkardowi tez szlo puki stosowal rotacje i zmienial. Zawsze cos tam zklecili. A pep powtarza bledu poprzednika.

Nam na Mu potrzeba 15 graczy a nie 11

0

No to powiem jestem w szoku. Patrze i patrze kto ten wysoki bialy w barcie. mysle Busqueta wpuscil? A on gra od poczatku???

Szok. Kolo nie istnieje wogle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?