0

http://www.justin.tv/studiosi_tv10

dziala. Zaen z spow mi nie rusza pomimo ze na CHelsea Arsenal wszytko dzialalo.

0

A gdzie ten pseudo napastnik Benzema co sie tak o GD wypowiadal. Pompa z frajera.

0

Najgorsze: Zacma Pepa Guardioli przy zmianach. Tak jak pisalem podczas meczu. Bojan od wejscia mial pilke przy nodze.....zdaj sie 1 raz. Co ta zmana wogle wniosla. Czy guardiola nie wie jaki sezon go czeka? Powinien dbac o Pedro bo chlopak mu nakreca zespol. Zdecydowanie najlepszy gracz Barcy ostatnimi czasy. Ale trzeba go tez przyoszczedzic i miec kogos wartosciowego w przodzie. Aka Bojan z poczatku sezonu. A na chwile obecna jest tak, ze wejscia zawodnikow sa bezbarwne. Wystarczy popatrzec na pomeczowe oceny tu na fcbarca.com Chyba jeszcze zaden wchodzacy zawodnik nie zostal oceniony (bo albo gral za krotko) albo gral tak jak by go nie bylo. Gdzie te zmiany z poczatku tamtego sezonu? (bo na koniec bylo juz jak wtym aka mecz z Chelsea). Pamietacie jakie spustoszenie robil wchodzacy Sylvinio? Pamietacie co robil Larsson jak gral u nas? Dlaczego Bojan mogl byc 3(?) sezony temu jedna z najasniejszych postaci slabo grajacej Barc. A pozniej juz nie istnial? Bo nie daja mu szansy i tyle. On udowodnil ze protrafi zagrac w trudnych meczach i wziasc ciezar gry na szpicy. Ale musi pograc 60-70-90 minut a nie ogony gdzie musi wchodzc w rytm grajacej druzyny z lawki. No i nalezy zwrocic uwage na to ze Barca nie gra juz mponujacych koncowek wyraznie oszczedzajac sily na ciezki sezon.

Ale to Guardiola powinien ogarnac. A koles rekami i nogmi sie trzyma tego ze jak Messi gra to musi grac chodz by przewracal sie o wlasne nogi (aka Dretwy z RM). Szybciej zdejmuje super grajacego Ibre (tak jestem jego przeciwnikem w Barcie ale nie moge powiedziec ze gra slabo) niz kaleczacego Messiego. A moze messi potrzebuje zimngo przysznicu. Bo bedize jak R10 obrazal sie ze go zdejmuja.

0

Jasne ze tak. W 9 min to srodkowy napastnik doktknie 2-3 razy pilke i moze strzeli gola. Ale chlopakowi ogrania trzeba. Wejsscia w rytm meczowy. Czeu po niezlych wystepach w Pk Pep nie dal mu szansy na spicyy zagrac i jakies kosmosy z Messin w srodku wymyslal.

0

Co do pytan czy Bojan cos pokaze. Prawdopodobnie jak zwykle po wejsciu nawet pilki nie dotknie w te 9 min.

0

Moze dobry mecz BArcy. Ale nasz trener to chyba w CH gra. Zmiana w 81. On nic nie wnos swoimi zmianami. Po co wogle je robi? Dal by ogrywac sie tym kotrym tego brak. Wpuscil by Johantana.

0

Z ta reka to wogle smiech. jak Furtok strzelal to mowili ze nie wazne. Wazne ze sedzie na za gwizdal. Irlandczycy jak by tak strzelili to samo y powiedzieli. Sedzia kazal grac i tyle. mial sie klocic ze dotknal i nie owinni bramki uznac? Bez jaj.

Zeby bylo jasne. Bylem za Irlanda jak cholera

0

JA rozumiem ze majac Ibre w przodzie gramy gora. Ale jego dzisiaj nie ma. panowie w tamtym seezonie strzeliliscie chyba 4 goe glowa. Dajcie spokoj. Po ziemi, klepka i mlyn w polu karnym.

0

Pep ogarnij sie clzowieku. Na lawce masz zawodnikow. Zrob cos. Zareagoj nie spij bo mecz przesypiasz.

0

Jakies zmiany? Kiedy on chce cos zmienic?

0

djbananucis

To ze bylo pusto nie stanowi o kryzysie. Ja kibicuje barcelonie od 1990 roku a na stronie jestem moze z 2-3 lata. Poprostu o niej nie wiedzialem bo nie interesuje sie forami i sitami fanowymi. Co nie znaczy ze Barcelonie nie kibicowalem.

A z kryzysem nie chodz o to ze nie ma 5:0. Tu chodzi o to ze BArca nie tworzy juz sytuacji w tamtym sezonie sam E2 miewal wiecej sytuacji w meczu niz Barca z tego sezonu w ostanich 3 meczach.

CO wskazuje ze Barca obecnie gra bardziej skutecznie niz wtamtym sezonie chociaz strzela mniej bramek. Ale wlasnie pojawienie sie braku skutecznosci prowadzi do kryzysu.

I zeby bylo jasne. barca w tamtym sezonie nie wygrala all dlatego ze wygrywala 5:0. Wygrala wszystko bo potrafila zagrac mecze jak z Chelsea. Bo przegrywajac 2:1 wygrywala 3:2. Dlateg byla wielka. Nie wiem czy dzisiejsza BArce na to stac.

Zwroc tez uwage ze z 3 ktora w tamtym sezonie ciagnela cala Barce Messi-Henry-Etoo nikt nie gra na wysokim poziomie. Ok Messi strzelil 7 bramek. Ale jak bys mial jego sytuacje tez bys strzelil.

0

UFFF

0

Kryzys jest. Ale powoduje go sam Guardiola.

Ma srodkowego napastnika ktorego nie wykorzystuje. bojanowi dobrze szlo na poczatku sezonu kiedy duo gral.A teraz nie gra i nic nie wnosci jak wchodzi. Nie ma Ibry to powinnien grac Bojan, nawet jak nie blysnie to sie ogra na pozniejszy czas. A nie Messi na srodku gzie mu nie idzie.

Znajac Guardiole znowu wpusci Henrego w 85++ min i zdziwienie ze nic nie wniosl. Rozumiem ze Henry zmeczony ale dajmy spokoj. W tamtym sezonie gral prawie non stop wiec i w tym by dal.

Klecenie jakegos dziwnego ataku powoduje wlasnie slaba gre.

No i Messiego nie usprawiedliwia nic ze ze srodka pola karnego w sam na sam trafia w bramkarza.

0

Barca tego nie odpusci. Podobnie jak nie odpuszaczal MU. Wlasnie w takich turniejach buduje sie marke na innych kontynentach. Wygranie tego Pucharu ma raczej cel marketingowy.

0

Kupia suareza i bedzie gites.

0

A Guardiola pokazuje ze sie gubi na lawce w waznych meczach, podobnie jak w meczu z Chelsea. Zadnych zmian. Zadnego pomyslunku. Wpusci Bojana w 84 minucie i Henrego w 87 i zrobcie bajke.

0

Chociaz jestem jego przeciwnikiem to musze powiedziec ze Ibra gra niesamowicie dzisiaj. Kazda pilka kierowana do niego jest opanowanya i cos z nia robi. Podaje kiwa strzela. Nie ma jednak wsparcia kolegow.

Jak narazie Ibra Man of The Match

0

W mojej opini najlepszy gracz Barcy. Mial tego pecha, ze nie mial oparcia w pozostalych graczach poza Luisem Enrie i Figo no i przez sczas w Kluivercie. Sam ciagnal swego czasu Barce. Nie nawidze Van Gaala za to ze sie go pozbyl.

3 Bramki z Valencia w tym ostatnia z przewrotki z 17 metrow i rzuty wolne bite najlepiej na swiecie to wizytówka tego pana.

Jesli Barcelona miala boga to nazywal sie Rivaldo.

0

A wedlug mnie to Sergio b. nie istnial w tym spotkaniu. Przy wyniju 0:0 mozna podzswiac rzuty kamery gdzie w srodkku pola brakuje zawodnika bo Xavi staje na pozycji DefPomocnika a Sergio ni stad ni zowad stoi za ilina obrony. Wogle nie mogl sie odnalesc chlopak. Pozniej jak wyik pekl wiadomym bylo ze gra sie otworzy i juz spokojnie mogl grac na swojej pozycji.

Jak dla mnie ten zawodnik w tyum sezonie to taki zagubiony goryl we mgle.

0

Lol ale zaluje ze wczesniej nie wlaczyl mi sie ten ruski kanal. Ale jedzie komentator.

-POszedl Busquest cziorrt twoja mac.

-yaya ture i cos o dwoch szklankach mleka po slupku.

0

Juz bym Pinto wpuscil niz Sergio B.

0

A teraz czuje sie jak na meczu Polski gdy 3 tysiace polskiej huzarii przekrzykuje 70 tys ANglikow.

0

Lol ale Ruski komentator zwyzywal Messiego za probe wymuszenia na nabitej rece.

0

DawidekFCB

tu raczej chodzi o znlezienie odpowiedniego kanalu dla twojego lacza. to ze ktos oglada na sopie ten ruski nic nie znaczy. mi sie nie wlacza a Public sporty i inne chinskie w 10 sec pelna para ida. Ustream dziala ale laguje a justin wogle a kieds dzialal. Niektorym poprostu nie pisane obejrzec.

0

Gramy tak jak nam Valencia pozwala. Strasznie zagescili srodek. I wlasnie brak srodkowego napastnika i mozliwosc wypuszczenia w uliczke na wybieg powoduje ze pchamy sie na mur.

0

Strasznie waskie boisko. problemy w roziagnieciu gry. No i calkowity brak napastnika na srodku to nasze bolaczki. Ale nie jest zle.

0

Mata-Silva to nasza swietlana przyszlosc.

0

Nie zapomnijmy ze sprowadznie E2 to jednen z najlepszych transferow Barcy tej dekady. A co najwazniejsze to wcale nie planowany na taka skale. Bo nie przychodzil on tu gwiazdorzyc tylko grac.

Kiedys tak kupowalismy Luisa Nazario Da Lime z PSV.

A co do wypowiedzi tego pana. To ma on calkowta racje. Mimo wszystko Laporta obiecal Becksa i go nie sciagnal. Nie zapominajmy ze byl to czas galaktycznego RM i wszyscy wzorowali sie na Perezie ktory cos obiecywal a pozniej to robil. A Laporcie sie nie udalo. Co naszczescie wyszlo dla nas suma sumarun znacznie lepiej.

Bo t jest tak ja z polityka. Jak rzadowi nie idzie to all wytykaja mu obietnice wyborcze. A jak idzie to wszyscy siedza cicho.

Szkoda ze LAporta nie moze trzeciej kadencji bembnic.

I pytanko. Bedzie mogl brac udzial (nie w tych) w nastepnych wyborach? Jak Perez byc ponownie wybrany?

0

Sevilla moze i gra niezle ale nie udzwignie ciezaru sezonu. Moze wygrac z Barca Realem Valencia ale wtopi ze slabszymi.

Mu w Anglii byl mistrzem pomimo ze mial najgorszy bilans bezposrednich spotkan z zespolami top4. Ale z pozostalymi stracil tylko 2pkt. I to dalo mu mistrza.

Sevilli nie stac na chwile obecna na taki poziom.

0

Ta MU remisuje u siebie 2:2 i tam nikt nie placze.

Dajcie spokoj nie da sie wszystkiego rac na najwyzszych obrotach.

W tamtym sezonie jak BArca gralo dno jak miala mistrza w kieszeni to nikt nie plakal.

Najwazniejsze 2pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?