Yolinar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytaliscie komunkat na publicsporcie?
Nie podawac linku do nich. Modom proponuje ban za to odrazu dawac.
Mamy mecz w super jakosci i polskim komentarzem i lepiej tego nie stracic.
0
Bedzie ciezko. Latwiej zlekcewarzyc taki Racing Santander niz Barcelone. A nam zawsze ciezko gralo sie z Sevilla. I zazwyczaj nam jakies bramy ladowali. Ale wierzyc trzeba.
2:1 i po dogrywce 3:1 dla nas. Oby tak bylo.
W tym sezonie (jak dla mnie) najwazniejesze zdobyc wszystko na swoim podworku.
0
Tez bylem za SIlva. Ale ten pilkarz jest zbyt kontuzjogenny. W takim wieku i takimi umiejetnosciami technicznymi napewno super nabytek. Ale przy stylu Barcy (sciagal by pewnie nie wiele mniej wejsc w nogi niz Messi) i natezeniu meczowym naszego zespolu (malo to chlopaki nie graja) ten chlopak bedzie kaleka (jak mu kulasy polamia albo kolana siada) a powtorki z Milito chyba by se nikt nie rzyczyl za kase ktora trzeba wydac.
0
A ja sie zgodze ze Pedro. Waleczny skuteczny pociagnal druzyne w obu meczach w ciezkich chwilach.
0
Barca gra to co w tamtym sezonie. Jednak nie potrafi zagrac spokojnie bo brak jej tej pewnosci z poprzedniego sezonu, ze bramki padna. jak Ibra sie cofnie do rozegrania to nie ma kto go zastapic i stad problemy.
0
Na PolGol Max jest po polsku. Nawet niezle komentuja. Ale jakosc slaba.
0
0:1 No i zaczelo sie. Bedzie dobry mecz.
0
JA pwiem tak. Oby, Oby, Oby. Podobnym zawodnikiem byl przychodzacy z holenderkiego PSV Luis Nazario da Lima zwany Ronaldo. A ile bramek dla nas zaladowal chyba kazdy wie.
0
Dodano: 2009-12-12 20:43:25, autor: zlatan81
ma ktos sopcast c+ bo dopiero wrocilem z imprezy ?
Jesli to ma byc prowokacja to marna.
1) ze wystarczy w dol strone przewinac.
2) ze podanie linka do PublicSprt powinno byc karane banem
0
sebas
Tyle ze mi przez 1,5 roku TVu dziala jak miod w uszach a od 2 miesiecy nie moge wlaczyc nic i nic nie pomaga. Sop nigdy nie nie zawiodl. Jakosciowo super (i daje rade pograc jeszcze w trakcie). I komentar polski. Tylko przez dekli nie mozna. Najlepiej wogle nie dawac linkow do sopa. Kto nie umnie wejsc na soccer-live, rojche czy inne tp. nie powinien wogle barcy ogladac.
0
Dajcie teraz Justina albo inny z polskim komentem.
0
Dekle piszcie ze PublicSport-1 a nie c+ bo juz 3 ostrzezenie fcbarca.com dostala na sopie.
0
Plota ze nie ma co. Zadko hiszpanskie kluby siegaja na wyspy po angolii. I zadko wychodzi im to na dobre.
0
Nie oszukujmy sie. Zeby Bojan dszedl w tym okienku transferowym to Barca musiala by sprowadzic srodkowego napastnika. Ewidentnie widac ze brak nam zastepstwa dla Ibrahimovicia. Kiedy on nie gra to gra na sordku totalnie kuleje.
Wiec ja widze to tak.np. Suarez i wtedy Bojan do Kanonierow moze odejsc nawt na transferze definitywnym. Bo nie oszukujmy sie. Chlopak byl gwazda Barcy na kazdym poziomie rozgrywek, z wyjatkiem seniorskiej. Ale nie z wlasnej winy. Raczej z winy trenerow ktorzy nie dawali mu za duzych szans na gre. Mimo wszytko ciezko walczyc mu bylo z takim E2 ktory ladowal po ok 30 bramek na sezon. Ciezko mu rywalizowac z takim Ibra ktory kosztowal krocie i ktory sie jednak zwraca. Bojan pokazywal ze potrafi grac. Ze potrafi strzelac. A mimo to marnuje sie u nas bo daja mu grac ogony co uniemozliwia mu gre na wysokim poziomie. BO prawda jest taka ze ocenic go mozna bylo dopiero po 4-5 meczach w pierwszym skladzie. Kiedy psychika przystosuje sie do rytmiki meczowe i presji wyniku.
Dlatego mysle ze to najlepsza chwila na wykozystanie tego zawodnika na sprowadzenie np Cesa albo opchniecie go za dobra kase. Bo zobaczycie. Jak go nie sprzedadza to skonczy jak drugi DOS SANTOS.
0
A ja bym go wzial do Barcy. Na PK i Kataloni jak ta lala. Niech tam sie ogra. Brak nam wartosciowego zmiennika dla Ibry. A nusz bedzie drugim Romario.
0
nie oszukujmy sie. Puyol men of the mecz. Drugi to VV. Ibra wniosl ozywienie i strzelil bramke ale rewelki nie zagral Kazdy napastnik powinien strzelic z tej sytuacji. patrzcie obiektywnie.
0
dajk ktos linka do kanalu Public sporta na jusinie bo sop nie rusza
0
I po 10 na boisku :P
0
Matko boska messi na pusta nie trafia?
0
Mialem piekna relacje. Chociaz przez 5 minut nagle koles zaczal przestawiac kanaly i zmienil francuski c+ na jakis hiszpanski sky. I tnie. Co za skur..syn. jak tak mozna.
0
Jak bym byl kibiciem Realu to bym klal jak szewc pytajac sie kto gra w 10
0
Urwa ta noge Puyolowi. Bnkowo to jego ostanie GD. Szacun dla kolesia.
0
Teraz Abidal sie o wlasne nogi przewraca. Tragicznie zaczyna to wygladac. + jest ze w przodzie wiecej miejsca wiec moze Messi cos pobiega
0
Za celowe zagrane reka dostal. A real juz se rozpedza.
20min w oslabieniu ciezko bedzie. Dzieki Bgu przy 1:0. Barca czasem potrafi grac w 10 aka 3:3 na Nou Camp. Ale az mi sie plakac chce jak mozna byc takim deklem i za takie glupstwo zejsc.
0
Co za debil tak robi. W takim meczu. Bravo Sergio
0
Zacielo sie nawet powtorki nie widzialem tylko glos :PPP no poprostu super
0
Brawo pierwszy raz pokazuje ze jest trenerem. Zmiana w 50mmin tak powinno byc.
0
Tak golym okem widac ze lepiej gra Real. Wypelnia zadania taktyczne i gra z kontry tak jak sie nastawil od poczatku. A barca narazie wali glowa w mur chociaz ma przewage. Nic z tego jednak nie wychodzi.
Ewidentni brak srodkowego napastnika sciagajacego na siebie obronce.
0
RM stawia trudne warunki i mial lepsze sytuacje niz my w tym 100%. To mi sie odoba bo bedzie ciezki mecz walki a nie spacerek. Tylko mam obiekcje czy damy rade bez srodkowego napastnika.
Oby dzisiaj guardiola zmienial (jesli bedzie potrzeba) w odpowiednim momecie czyt. ok 60 min
0
Ale VV zelatyne upokorzyl w sam na sam