0

Puyol pieknie. Zrobil to co trzeba bylo zrobic w tym momecie.

0

piotrus

Jak nie dizala ci justin/sop/iraq to zostaje ci program danish delight na Tvuplayerze. Linka wez z meczyki pl.

Jak to ci nie pojdzie to masz problemna laczu i tyle.

0

betrayed

Maja prawo do calej hiszpanskiej.

0

Barca gra statycznie. Tylko Pedro podkreca tempo cly czasa nie jak inni sporadycznie. Musimy przyspieszyc klepke.

0

PO jakis 5 min sop ruszyl pelna para na 79%

0

Ludzie nie ekscytujcie sie tak Ibra. Narazie to on pokazuje ze pasuje do Barcy.Ale nic wielkiego nie pokazal. W ostanim meczu zagra juz niezle. Teraz po wejsciu tez sie pokazuje z niezlej strony. Ale jednak to jeszcze troszke musi udowodnic ze bedzie z niego gwiaza. Przypomnijcie sobie Larssona. On wcale wielu bramek nie strzelal. On poprostu strzelal wazne bramki a w przy malo waznych bral udzial.

Dlatego nie ma co Ibra sie ekscytowac. Jak BArca trzela 3-4-5 bramek to jasne ze napadzior cos strzeli bo to jego zadanie za ktore mu placa. Poczekajmy na trudne mecze (aka ten coo trwa) jak nie bedzie szlo. jak trzeba bedzie wziasc ciezar na siebie. kiwnac 1-2 obroncow i strzelic. Wtedy zobaczymy czy Ibra sie nadaje. Narazie sze skutecznosci sie nadaje.

0

Przyznam sie. Bylem malkontentem i przeciwnikiem ibry w Barcie. I nadal jestem :P bo strzela strasznie prostackie bramki. Ale co tam jan Furtok reka strzelal. Liczy sie koncowy wynik.

0

Minimalny prezent od sediego ale co tam.

1:0 od Ibry.

0

A C+ dzisaj nie transmituje?

0

NA tvu transmisja symulatyczna z meczem Hamburger-bayern 1:0 w 81 min.

0

Nie oszukujmy se. Potrzebny nam napastnik jak nic. I to taki ktory bedzie potrafil wniesccos. W tym sezonie niezle zaczal Bojan ale kontuzja i zostalismy bez napastnika z prawdziwego zdarzenia. Ibra teraz tez nie zagra i rodzi sie problem. A po sezonie istnieje duza szansa ze beda zegnac Henrego.

Chcialbym aby przyszedl. W moim odczuci idealnie nadaja sie do Barcy. jak nie Villa to tylko on.

0

Ale brama Alvesa...

0

Na Canal+ mowia ze Pique ma kontuzje bedzie wchodzil Puyol.

0

Jak strzeli Etoo to dumnie wypnie klate i pokaze ze byl najlepszy (a byl).

Powolany sklad to wszytko co Barca ma w tym sezonie + Bojan.

0

Co wy wogle gadacie. Maldni mogl grac w milanie jak mial 40 lat i byc ilarem defensywy to i Puyol moze spokojnie do 35 pograc.

0

Ciezko z relacjami.

Zobaczcie na rm.pl artykul o tym co dzieje sie z prawami transmisyjnymi w LLL.

Dlatego tak malo stacji transmituje.

0

DObrze dziala ten rumunski na sopie.

Na moim 1mb daje radr bez ciencia + sciagac z 50kilo.

Tak wiec polecam.

Channel - 30931

0

Boze jak mozna ten nr dac takiej osobie.

Sam Luis Enriqe w nim gral. Powinnien go dostac jakis powazny zawodnik.

0

Brakuje nam srodkowego napastnika o warunkach Etoo.

Bojan za maly i slaby fizycznie. Ibra za duzy na styl gry barcy i za wolny. Poza tym jak widac nie wytrzymuje 90min. I niechodzi tu o opieke medyczna Inter/Barca tylko o styl gry. Tylko Barca narzuca kazdemu rywalowi jakosc gry i non stop przy pilce. Wiec trzeba ruchu, ruchu, ruchu. A przy wzroscie 190++ (ja tez mam wiecej moge cos powiedziec) wiec ciezko caly czas zasowac.

Optymalny typ napastnika dla Barcy to 180-187 wzrostu wyrzylowany.

0

Głupota. Nie potrzebnie sprowadzany gracz aby pozniej na wyporzyczenie do ligi niemieckiej poszedl. Teraz znowu n wypozycznie do hiszpanskiej. W niemczech gral super. Ale to calkowicie inna liga. Teraz bezie musial sie przezwyczajac do hiszpanskiej.

Nalezalo odrazu wypozyczyc w lidze hiszpanskiej albo sprzedawac. Raczej nie ma szans powalczyc o miejsce.

0

Ne tyle sie nie zaaklmatyzowal co warunkami fizycznymi zupelnie nie pasuje do stylu gry Barcy. Szybka gra ziemia na non stop podanie nie jest stylem jakim graja gracze 190++ cm. Ratuje go tylko swietna technika. Oj bedziemy cierpiec na brak skutecznego srodkowego napastnika. Ale to moje zdanie.

0

Szachtarowi o to wlasnie chodzi. Dla nich to zawodnik nie na sprzedaz. Ale jak sie znajdzie frajer za 30mln to sie kupi 6 nieznanych graczy i jeszcze z 18mln zostanie.

Tak robil Lyon(chociaz obecnie zmienia strategie po przegraniu po wielu latach Mistrza) tak robilo PSV i wiekszosc Holenderskich klubow.

0

30 mln chca nie bo Perez popsul rynek tylko Szachtar nie potrzebuje kasy. I jak ma sprzedac to niech przeplacaja ale Essien do Chealse.

0

Smieliscie watpic????????

0

Przeplacili i to zdecydowanie. Lepiej bylo Ville brac za 50mln i sprzedawac Etoo nawet za 20.

0

A mi sie wydaje ze z duzej chmury maly deszcz bedzie.

Ibra zlapal kontuzje. Poza tym rzeczywisci jakies to nieproporcionalne dac tyle kasy + super napadziora za innego super napadziora, ktory jednak nie jest sprawdzony w tej lidze. I ktory warunkami fizycznyi jest diametralnie rozny od wizji zespolu.Pamietacie Henrego? Niby super gwiazda i gracz a zupelnie nie odnalazl sie w pierwszym sezonie w Barcie a jak Ibra sie nie odnajdzie to kto bedzie bramki strzelal?

Zreszta jak pisza ini lepiej bylo dac te 80 Valenci. I miec mlodszego, sprawdzonego i warunkami pasujacego do Barcy napadziora.

Zreszta (ale to moje prywatne zdanie) nigdy nie bylem zwolennikiem Ibry i wolal bym zeby sprzedali Etoo a o sile ataku stanowili Bojan I K9 niz wydawac grube miliony na Zlatana.

0

Jak by nie przeliczajac warttosc Ibry wychodzi 70mln++. CO jest kategoryczna bzdura bo nie jest tyle wart.

Ktos tu wycenial ile jest wart Etoo. Szybciej E2 bylby wart 50mln. Tylko na jego aktualna cene wplywa czynnik konczacego sie kontraktu (bo za rok wezma go armo wiec poco dawac 50mln jak ma probem z przedluzeniem kontraktu) i indywidualny charatkter. On z Barca wygral wszytko i szuka nowych wrazen. Ale propozycje jakie tu padaja 40+e2 to smiech na sali. Inter z Ibra nic nie ugral poza wlasnym podworkiem. Inter musi zmienic klimat zespolu. Zwodnika szukajacego wyzwan. Moze byc to E2, wiec mysle ze jak kwota bedzie 20mln +e2 to jeszcze jeszcze. Aczkolwiek wole oddac E2 za darmo za rok i ygrac wszytko niz grac Ibrahimoviczem niepasujacym do wizji zespolu.

Ktos pisal ze swietnie gra glowa. No Henry tez gral swietnie glowa. I ile okazji na glowki mial. barca poprostu nie gra gorna pilka.

0

O czym wy mowicie.

Napastnik o wzroscie 190+cm co prawda ze spoko technika to nie jest to czego potrzba Barcelonie.

Poza tym kwoty jakie sa tu podawane wydaja sie smieszne. 40mln +E2 + Hleb? To moze Messiego tez damy bo sie niem interesowali.

Nie wierze w ten transfer. I kto to wogle jest Ibrahimovic? Co on osiagnal wygral 2-3 razy lige wloska? Z taka paka jak mial to i ja bym wygral (w glebochich rezerwach podjacych reczniki ale zawsze).

Co on prezentuje w LM (nic!!!) i kto uwierzy ze wezma z doplata gracza nie sprawdzonego w LaLiga za gracza zz czolowki strzelcow 4 z 5 ostaich sezonow.

0

I zobaczycie ze sie skonczy na Forlanie. beda krecili krecili i krecili z Villa az sie wkurza i wezma za36mln Forlana.

0

Jako kibic Barcy powiem tak.

Jasne ze Perez mogl kupic taniej. Tylko trzeba zwrocic uwage na pewna rzecz. Nie ma druzyny to nie bedziesz jej tworzyl na dzien przed rozpoczeciem ligi tylko przed przygotowaniem do sezonu. Zgranie, zgranie, zgranie. Dopaowanie akich gwiazd do siebie bedzie kosztowalo wiele wysilku i pracy aby tworzyly one kolektyw i te pare milionow wiecej sa tego napewno warte.

Poza tym aspek wplywow. Taki Ronaldo nakrecil sporo kasy samym przyjsciem niech poszaleje jeszcze troche na turne (na co napewno mu pozwola : Tirki, kiwki, kosmiczne zagrania) to jeszcze te zyski podwoi. Ja sie nie ludze te transfery sie nie zwroca jak marza i oszukuja sie kibice realu ale real musi byc dla nich wielki zeby swoje imprium finansowo-sportowe odbudowac.

Z drugiej strony. Mnie zaczyna martwic sama Barca. Mysle ze juz czas na kupienie kogos. A wszegolnosci te spektakularne transfery. Taki Villa to tez nie robot i jakos na psyche mu sie rzuca ze nie moze swojej sytuacji gdzie zagra (a gdzie chcial by grac).

Dlatego pora na Barce finalizowac te transfery przed turne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?