No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^
No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^
Komentarze
0
Kiepsko wyglada ta jedenastka na tego rywala szczegolnie
0
jak slaba rezerwe jak nawet w tym spotkaniu nie wystapila ona praktycznie, Vidal i Vermalen na obrone
0
No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^
0
visca el dzieci juz chca sprzedawac go, zadnego pozytku z wiekszosci tych kibicow nie ma tylko streamy przez nie sie wieszaja ;p
1
idiotyzmy w fife zaczely sie juz dawno, np ramos ma okolo 90 pkt haha
1
idiotyzmy w fife zaczely sie juz dawno, np ramos ma okolo 90 pkt haha
0
szybko bez komplikacji, podejdzmy powaznie ale z drugiej strony mamy prawo oczekiwac ze las palmas to tylko dawca pkt bedzie dla nas ;p
0
No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^
0
jak w kazdym meczu swierzosc jest wazna y
0
jak slaba rezerwe jak nawet w tym spotkaniu nie wystapila ona praktycznie, Vidal i Vermalen na obrone