O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3789
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 1

Komentarze

0

Kiepsko wyglada ta jedenastka na tego rywala szczegolnie

0

jak slaba rezerwe jak nawet w tym spotkaniu nie wystapila ona praktycznie, Vidal i Vermalen na obrone

0

No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^

0

visca el dzieci juz chca sprzedawac go, zadnego pozytku z wiekszosci tych kibicow nie ma tylko streamy przez nie sie wieszaja ;p

1

idiotyzmy w fife zaczely sie juz dawno, np ramos ma okolo 90 pkt haha

Zobacz wszystkie

1

idiotyzmy w fife zaczely sie juz dawno, np ramos ma okolo 90 pkt haha

0

szybko bez komplikacji, podejdzmy powaznie ale z drugiej strony mamy prawo oczekiwac ze las palmas to tylko dawca pkt bedzie dla nas ;p

0

No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^

0

jak w kazdym meczu swierzosc jest wazna y

0

jak slaba rezerwe jak nawet w tym spotkaniu nie wystapila ona praktycznie, Vidal i Vermalen na obrone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?