YouLose
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiepsko wyglada ta jedenastka na tego rywala szczegolnie
0
jak slaba rezerwe jak nawet w tym spotkaniu nie wystapila ona praktycznie, Vidal i Vermalen na obrone
0
No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^
0
visca el dzieci juz chca sprzedawac go, zadnego pozytku z wiekszosci tych kibicow nie ma tylko streamy przez nie sie wieszaja ;p
1
idiotyzmy w fife zaczely sie juz dawno, np ramos ma okolo 90 pkt haha
0
wara od turana, przerywal grozne akcje a dawanie mu duzej ilosci min to tylko na plus bedzie
0
szybko bez komplikacji, podejdzmy powaznie ale z drugiej strony mamy prawo oczekiwac ze las palmas to tylko dawca pkt bedzie dla nas ;p
0
jak w kazdym meczu swierzosc jest wazna y
0
nie traktujmy tej celty jak druga Barce, trafilo im sie dwa razy bo byli podnieceni ze graja z wielka Barca a chormony nie raz swiruja, juz nie bedzie szczescia moim zdaniem
0
Już ci udzieliłem odpowiedzi ze jesteś głupi wiec nie widzisz
0
Głupim to trzeba być jak ty gdy sie nie rozumie ironii.
Pozdrawiam
0
Będzie pięknie jak zagramy mecz na SB i wygramy pokaźnym wynikiem, jestem za transparentem ze wygraliśmy puchar ich króla ;p