YoungTalents
Dołączył/a: styczeń 2020
Święte Miasto
4 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawelfcb2010 Aha. Dzieki ;)
0
Sa tu jacys fani serialu RANCZO??? Czy wie ktos czy film RANCZO-ZEMSTA WIEDZM, ktory mial wyjsc, jest nagrany?
1
@EsTut Swietna komedia ;)
0
Hejt na Petita jak kiedys na Rivaldo na tej stronie xd
1
@itmustbejoke It musn't be joke. Dokladnie tak samo uwazam.
2
@Triv44 Tak wiem, ale sie dopiero co dowiedzialem xd
0
Skoki odwołali :(
5
To może i ja wrzucę jakieś fajne zdjęcie:)
Tutaj mamy ukazaną epicką bitwę łodzi podwodnych;)
https://www.google.com/search?q=morze&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=imvn&sxsrf=ACYBGNRTpbnkHFy7O7uf0ex2zezeMBDf5g:1581183579814&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjfuuXsv8LnAhVmlosKHaULBQMQ_AUoAXoECAwQAQ&biw=360&bih=598#imgrc=McY665hNQQ7TbM
0
@koksik2700 Teraz ferie, potem wakacje i 2 miesiace siedzenia na tylku, a i jeszcze moze strajk sie zrobi, a tylko wincyj i wincyj hajsu. Jeszcze jak ci co zasluzyli, co na prawde ucza, a nie ci co im sie nie chce, a jak chcesz cos zrozumiec to prosze bardzo platne korki u niego na chacie, a najwiecej o podwyzki krzycza
0
@damian777 Tak, racja. Fati nie jest Messim ( bardziej zblizony do Neymara), ale ze znowu lata swietlne ich dziela? Bez przesady. Warto tez zwrocic uwage ze teraz sa o klase lepsi obroncy w La Liga niz kiedys, ale nic Leo nie ujmuje, bo to geniusz i teraz nadal jest najlepszym pilkarzem na swiecie
0
@Chwytliwy Fajna opcja, ale obawiam sie ze za 150 mln ojro to go nie oddadza. Mlody, perspektywiczny i juz genialny
0
@laliga40 A co z "MES QUE UN CLUB"? Zaden zawodnik ponad klubem, nawet taki geniusz
0
@koziar Oczywiscie statystyki sa tylko statystykami i nic wiecej. Messi jest najlepszym pilkarzem na swiecie(moim zdaniem moze nawet w historii), i od poczatku widac bylo ze ma ogromny talent. Jego niesamowity drybling napedzal wiele akcji to prawda. Nie zgodze sie jednak ze Fati nie potrafi napedzac akcji, ma dobra szybkosc, drybling i potrafi to wykorzystac, co juz pokazywal. Natomiast wracajac jeszcze do Leo to juz tak tych akcji nie napedza, a nawet je momentami zwalnia i za pozno decyduje sie na podanie przez co zawodnicy wybiegajacy na wolne pole sa juz na spalonym
2
@damian777 Ojj... Leo w pierwszym sezonie dla seniorskiej druzyny Barcelony, to byl sezon 2004/2005(tez byl okolo wieku Ansu) statystyki? 7 meczy, 1 gol i 0 asyst
1
@Kengo ok boomer xdd
0
No i Neymar juz nie przyjdzie. Znowu w czyjyms cieniu, tym razem Fatiego xd
0
@Michal_2003 W ataku znacznie lepiej niz w poprzednich meczach, w koncu zamiast ciaglego klepania, przyspieszenie gry, co zaskakuje rywala. Natomiast w obronie nieco lepiej, ale kilka strzalow moglo sie zle skonczyc
3
Czy na prawde ktos jeszcze uwaza, ze Valverde powinien byc nadal trenerem Barcy (chociaz do konca sezonu)??? Widac ze Setien wyciaga wnioski. Zmiana formacji z trojka stoperow i powrot do 4 3 3, zmiana pozycji z przodu Fati wrocil na lewe skrzydlo, a Griezmann wymienia sie z Leo pozycjami raz PS a raz N i wyglada to calkiem niezle
0
@domin682 No to juz nwm. Pewnie nie chodzi ci o Daniego Olmo, ktory przeszedl do Lipska? Moze rzeczywiscie o Yana Couto, ktory przyjdzie do Barcelony w czerwcu jak skonczy 18 lat, ale to PO
0
@domin682 Matheus Fernandes chyba (21 lat, brazylijczyk, SP, Palmeiras), mieli go kupic i od razu wypozyczyc do Celty, ale odrzucono oferte, jak sie nie myle 12 mln euro
0
@VenoM Ale Couto (ten Brazol na PO) juz wiadomo ze przyjdzie do Barcelony, ale dopiero w czerwcu, jak skonczy 18 lat
0
@domin682 Chodzi o Yana Couto?
2
@Tales_Omletu Pasowalby idealnie, ale nasz zarzad uznal ze lepiej go oddac do Schalke juz tak od razu, ze nawet Quiqe nie mogl sam uznac czy by mu sie nie przydal
1
W Betisie ustawienie z trojka obroncow moze dzialalo , ale to nie jest formacja dla Barcy. Po za tym jednym, pamietnym meczem z P$G 6:1, gdzie wtedy Lucho sprobowal tego ustawienia z trojka z tylu i to wypalilo, ale pozniej gdy tego znowu probowalismy juz to nie wychodzilo. Mozna tu chociazby przypomniec rewanzowy mecz z Realem w superpucharze w pierwszym sezonie EV gdy juz wtedy nie udalo sie odrobic strat i przegralismy
0
@vegeta10 Dokladnie tak, gra zbyt zachowawczo i boi sie podjac ryzyko, a przeciez drybling oraz depniecie to on ma. Collado rowniez w mlodziezowce czy rezerwach nie bal sie prob dryblingu, a dzisiaj decydowal sie tylko na jak najszybsze podanie do najblizszego
6
Problem w tym ze nie ma przyspieszenia w naszej grze, dobrze ze mamy spore posiadanie pilki, ale takim wolnym rozegraniem nie da sie nikogo zaskoczyc (nawet druzyn z trzeciej ligi)
0
Posiadanie pilki jest wazne, bo to oznacza ze druzyna miala mecz pod swoja kontrola, tak bylo i jest nadal, chociaz niektorzy twierdza ze to nie jest juz w ogole wazne i liczy sie tylko skutecznosc. No to oczywiscie prawda ze samo klepanie dla klepania niewiele jest warte, trzeba wiedziec kiedy w odpowiednim momencie przyspieszyc aby zaskoczyc rywala, niestety my tego nie wiemy i tu jest problem
0
Szkoda troche. chlopak staral sie, walczyl i mial na prawde dobra skutecznosc. Ale przynajmniej nie potraktowano go jak Alenie, ktory notabene powinien zostac i dastawac wiele wiecej szans
2
@kielon93 Suarez 4 miesiace pauzowac bedzie
0
@HypeR Tak wiem. Dlatego napisalem ze szkoda ze nie zagra bo ciekawie byloby zobaczyc jego wspolprace z Arthurem i Frenkiem w srodku pola