- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 661 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 661 Culés
0
https://www.instagram.com/p/B8MBFAxpFVk/?igshid=uaqrsl8h950p
Swoją drogą kolega @LuisSalvano sam rano pisał o tym, iz zaczyna mu sie wolne i bedzie lezal brzuchem do gory. Takze różnie to bywa. :d
1
@koksik2700 daj spokój,on teraz wycenia Neymara.
3
@koksik2700 mój Tato uczy wfu. wspaniała praca
0
@Avada Kedavra dyplomowany wuefista to jest najlepszy zawód na świecie
0
@Avada Kedavra ja nikogo tu nie obrazam. Tylko taki mem mi sie nawinal. :)
0
@koksik2700 Teraz ferie, potem wakacje i 2 miesiace siedzenia na tylku, a i jeszcze moze strajk sie zrobi, a tylko wincyj i wincyj hajsu. Jeszcze jak ci co zasluzyli, co na prawde ucza, a nie ci co im sie nie chce, a jak chcesz cos zrozumiec to prosze bardzo platne korki u niego na chacie, a najwiecej o podwyzki krzycza
0
@YoungTalents akurat wakacje dla nauczycieli go nie są dwa miesiące tylko chyba dokładnie 6tyg no ale jak tak długo
@koksik2700 no wiadomo, nie uznałem tego za żaden atak, gdybym wiedział ze ich zarobki tak pójdą w górę to sam został bym nauczycielem wfu. pierwsze lata nie sa łatwe a pozniej to juz tylko czyta przyjemność 20h i kilka tys na koncie co miesiąc
0
@YoungTalents Grunt to umieć się ustawić :)
0
@Skaramuczi A ty nadal próbujesz być zabawny z tą wyceną, mimo, że sama Barca potwierdziła, iż w tym roku wejdzie ta opcja w życie :)
0
@Avada Kedavra Ja akurat wf-ista nie jestem, ale zgadzam się z tym, że praca wf-isty to praca marzeń, nawet jeśli ktoś chce być ambitnym nauczycielem i angażować się w lekcje.