15

gdzie 2 Polaków tam 3 opinie

0

Na lata to mamy głownie Pique i jemu szukamy partnera.

0

I to jest zawodnik potrzebny tej drużynie. Gość mając nawet 29 lat pogra jeszcze ze 4 sezony na wysokim poziomie an tej pozycji. I do tego ktoś młody (prawdopodobnie będzie to Marqiunhos) i skład jest kompletny z 4 stoperami nie straszna nam walka na wszystkich frontach

1

25 mln to juz śmiech, mam nadzieje, ze to tlyko kaczka dziennikarska. No bo bez jaj 25 mln za goscia, ktory jest 4 strzelcem, a gral malo. Od 30 mln bym zaczynał rozmowy, a smialo z 40 czy 45 mozna z aniego wziac jesli a takiego Luiza P$G dało 60 mln

0

Gwarantuje wam, ze Rafinha jeśli bedzie podstawowym zaowdniekim to pociagnie ten zespół i bedzie dyrygował lepiej niz Cesc

0

Tak lamentujecie, a uświadomcie sobie, ze z wypozyczenia wraca Rafinha, ktory jest ofensywnym pomocnikiem/prawym skrzydlowym i Delfoleu i gdzieś musi być miejsce dla nich bo kadra to tylko 25 miejsc. Rafa zjada Cesca na śniadanie w tym sezonie, a poki mozna na nim zarobic to trzeba to robic bo zawiodł i to bardzo

0

i narób znowu długów

0

a przepraszam odpowiedz miała być do herbblaugrana ;)

0

Może i Zubi to partacz, ale dać 50 mln za dobrego defensywnego pomocnika i sredniego stopera? No na Boga tu nie masz szjekow co sie podcierają studolarówkami tylko jest ograniczony budżet

7

To czy potzrebujemy 9 czy nie zdecyduje Enrique a nie ten partacz zubi

2

Mam wrażenie, ze powstał mały błąd wynikający z tłumaczenia an polski, labo po prostu walnęło sie dziennikarzowi jakiemuś. Owszem może być wymiana, ale z dopłatą Juve bo nie okłamujmy się, ze Alexis jest piłkarzem ze 2 jak nie 3 półki wyżej niż LLiorente

2

Messi jest graczem i to on decyduje, a nie jego ojciec. Może i to był pomysł starego Messiego, ale on to przyklepał

1

Moim zdaniem najważniejsza jest dla Messiego kasa, a nie drużyna.
Gość zarabiał tyle, ze i tak mógłbym w WC używać pieniędzy, a podwyżke sobie wywalczył. Część mojej sympatii od niego po tej akcji drastycznie zmalała

0

No muszę przyznać, ze również sie tego boje bo nieudolności przy sprzedawaniu zarząd pokazał już parę razy.
Alexisa za mniej niż 35 mln bym nie puścił, Mascherano za mniej niż 15, Songa tez z 15

0

Pedro i tak nie sprzedadzą bo to wychowanek, a ktoś musi odejść z ataku, żeby zrobić miejsce dla młodych i dla klasycznej 9. Jak dla mnie 35 mln na stół i niech idzie bo i tak nie ma pożytku z gracza, który szuka Messiego w każdej akcji nawet sam na sam z pusta bramka. Inną opcją jest włączenie go do transakcji za któregoś gracza Juventusu bo oni sie uparli na niego i można na tym zrobić dobry biznes.

0

Luis zbuduje tego pikarza i Montoye też, To będą filary nowego zespołu

1

płakałem to ja przez tego nieudacznika. Płakać za takim partaczem? Nie możliwe

3

To właśnie najbardziej mi sie podoba w przyjściu Enrique. Na pewno będzie stawiał na młodych - ambitnych. To bedzie olbrzymia szansa dla Rafinhi, Montoyi, Bartry, ale i wielu innych mlodych. Już nie moge się doczekac oficjalengo potwierdzenia zatrudnienia tej żywej legendy Barcelony.

0

Poważnie mówicie? Bo ja musze sie przyznać oglądałem tylko finał i tam bym ewidentnie najsłabszym zawodnikiem drużyny

11

1) to sie chyba mówi "zastrzegłbym" kolego czy ja o czymś nie wiem.
2) Jeśli uważasz sie za kibica tego klubu to ogarnij przepisy ligowe, a znajdziesz tam taki magiczny zapis mówiący o tym, ze drużyny mogą mieć numery od 1 do 25. A więc zwężamy sobie kadrę żeby zastrzec numer?

1

Tak się nakręcacie z tym dogadzaniem Messiemu, a przeczytajcie, ze to Marca pisze i się zastanówcie

0

Przyjdzie Enrique to i Bartra będzie grał ;)

0

W Barcelonie na pewno to szybko nie nastąpi. Najprędzej pewnie z tydzień po zakończeniu sezonu ze względu na szacunek do Martino

0

To chyba czegoś nie wiesz przyjacielu

0

No podobno jeden z najlepszych trenerów młodzieży w Barcelonie

0

W ciemno wierze Enrique, niech on podejmie decyzje kogo chce spzredac a kogo miec w kadrze na nastepny sezon

1

Ja myślę, ze on miał na myśli chłopaków z drużyny rezerw

7

Toście mnie rozwlaili zartem.
Przeciez Xavi juz od dawna mowi, ze kariere konczy w Katalonii, a nie znajdzie sie chyba trener, ktory go sprzeda

0

Ja bym go widzial w tym klubie, ale jedno tu nie apsuje i pwoduje to, ze artykul jest wyssany z palca. Barca zawsze kupuje graczy przed wielkimi imprezami. Co wcale niez naczy, ze nie moze dojsc do tej druzyny

0

Moim zdaniem smiało mógłby walczyć z Montoya o pierwszy skłąd na pozycji prawego obrońcy. Do tego ta jego wszedobylność, zaskakujace uderzenia z dystansu. Jedyny minus to kontuzje, ale jak dla mnie za taka cene nikgogo porownywalnego nie znajdziemy na rynku.
Adriano to część nowego projektu, więc niech Włosi marzą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?