ZEUS1899
Dołączył/a: październik 2010
LOS ANGELES
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No przeczucie to troche malo. Liczylem na jakies fakty
0
a co Ci w nim odpowiada?
0
No z zakupami a Athletikiem tak jest, labo wykladasz odstepne, labo nie ma o czym gadac
0
Za tak cene nic tylko brac i pocałować Atletico w rączkę
0
Jak tak chcę alexisa to trzeba im go dac, ale w pakiecie za kogoś
0
Zawsze będę miał do CIebie wielki szacun, bo dalem tej Barcelonie cos czego kiedys potrzebowała. Ale Dani sie skoncyzl i nie oklamujmy sie czas na mlodych walecznych.
Powodzenia Alves w innym klubie
1
Prawda jest taka, ze i tak odejdzie ten niby trener to sobie może chłopak popyszczyc
0
To, ze to będzie Inerique jest tajemnicą poliszynela
1
Wszystko zależy od nowego trenera
0
to jak sprzedaje to bierzemy :D
0
To pol chealsy kupimy?
Luis, Courtouis. Hazard?
Chyba by Moi zawału dostał
0
Ale faktm jest, ze MU od dawna poszukuje playmakera i nie peirwszy raz mowi sie o Cescu w tym kontekscie. Cos musi byc na rzeczy. A sa oni tak zdesperowani, ze mozna by ich wydoić ładnie
0
Kur...
Z Czekiem mam dylemat, pierwsza część sezonu wręcz perfekcyjna, ale teraz piach, piach, piach. 55 milionów to sumka niebagatelna i dająca spore możliwości na rynku transferowym, bo w zamian można by kupić Vidala i coś by pewnie zostało jeszcze bo juve chce 50 za niego. Przebudowa jest potrzebna i to wie każdy i kasa sie przyda. Tylko czy jego oddanie nie będzie głupotą? Przy trenerze z prawdziwego zdarzenia Cesc będzie znowu perełką jak w Arsenalu. Z drugiej strony moim zdaniem Cesc to typ zawodnika, który gra dobrze tylko kiedy czuje presje. W arsenalu byl jedynym playmakerem i każdy liczył na niego i dawał wiele. Przy tej drużynie, gdzie jest Xavi i Iniesta i przy ustawieniu 4-3-3 nigdy nie będzie jedynym rozgrywającym i nigdy wszystko nie będzie zależeć od niego.
0
Co do obrazka to mysle, ze Mueler nie pasuje ani troche do Barcelony. On nie potrafi grac z klepki, wiec ciemno to widze.
Vidal owszem, ale w miejsce Fabregasa i Busi na swojej naturlanej pozycji. A na orawym owbec tego moze Messi i na sarodku jakas klasyczna (, choc to pewnie malo realne, wiec niech marzenia zawładną i niech tam bedzie Kun Aguero :D
2
Jak to co?
Mając 2 najlepszych bramkarzy młodego pokolenia Barca bedzie pewna, ze kazdy bedzie z siebie dawal 200%. W czasie sezoonu wyjdzie kto jest lepszy i ten ozstanie GK na lata, a drugi albo odejdize labo pogodzi sie z ławką
0
Ale to ma byc joker. Nie gracz perwszego ksładu. Myslisz, ze taki Lewy czy inny rasowy napadzior zgodzi sie siedziec i gldac Messiego z lawy?
0
Kiedyś gdzieś o tym czytałem, ze zawodnik postawił to jako warunek podpisania kontaktu
5
JEZU, zeby tylko nie rpzyslzo i m do głowy Eusebio sadzać na ławce trenerskiej pierwszego zespołu
2
Na jakiej podstawie?
0
Bayern dał za Martineza 40 + vat
2
Dongou ma problem
3
W rozliczeniu za Mangale :D
0
Dość z kupowanie mlodych i pozniej zostajemy z niczym. Tej druzynie potzreba mocnych, glosnych nazwisk, zawodnikow o uznanej renomie i marce.
2
Na szczęście to Marca, a oni dobrze życzyć nie mogą przeciecz Barcelonie. Kibice chyba by wywieźli na taczkach zarząd z tym całym martino jeśli by został na ławce
1
Bo?
Enrique pokazał klasę w rezerwach, gdzie praktycznie jego drużyna powinna awansować gdyby nie przepisy. Gość na pewno będzie korzytsał z młodzieży, która ma masakrycznie wiecej ambicji niz niektórzy zawodnicy. Do tego zna klub od podszewki, bym kiedyś znakomitym zaowdnikiem i ja nie weidzę żadnych pzreciwkszań, na pewno warto dać mu szanse. Mało to pokazuje klase w Celcie i bedzie miał co najważniejsze pomysl na Rafinhę, ktory bedzie prowadził drużynę do zwycięstw. W Romie mu ise udało, ale to tylko pokazuje, jak bardzo leży mu hiszpański futbol i myśle, ze jesli zbuduje taki monolit jak w rezerwachto mozmey ise cieszyc z powrotu Barcelony na szczyt.
Ja od dawa marze o Lucho. A gadanie, ze go znają i nie ebda szanowac to psojzcie an pryzkłąd Gaurdioli, tez znał sie z niektorymi zaowndikami z czasow jak grał jeszcze i co robił? Cuda na patyku.
Czekamy na Ciebie Enrique ;)
0
Kurcze, moze i zawodnik fajny, zapedami ofensywmi, ale nam potzreba Abidala prawej, kogoś kto bedize wysoki, islny i w powietrzu da troche pewnosci tej niskiej druzynie i nie ebdzie hasał bez opamietania, bo od tego teraz mamy Albe. Moim zdaniem Ivanovic byłby idealny, ale to watpliwe, wc moze lepeij juz skupic sie na Danilo (184cm) niz na tym ziomeczku bo ma tylko 176cm
0
No w sumie to sie okazę w następnym sezonie, bo pierwszym ,a byc Xavi, pozniej Iniesta, pozniej Messi i kto 4 to sie okaze.
Mysle, ze kiedys ta czworka powinna dowodzic szatnia Blaugrany: Messi, Pique, Fabregas, Busquets
0
Ja nie potrafię zrozumieć czemu odpuścili Lewego, jeden z najlepszych napastników świata za darmo i nawet nie probowali sie z nim kontaktować.
Wobez przejścia Lewego do Bayernu można powalczyć Mandzukicza bo podobno kreci nosem na przyjście Robercika. Ciekawie wygląda również Romelulu Lukaku, ale tu trzeba by sie użerać ze smerfami. W ostaecznosci na akeigo jokera mozna by sie postarac o dobiegjacego juz do konca Drogbe bo na pewno bylby tani, a swoja jakosć wniósł
12
Ostatni akapit mnie bardzo uspokoił
0
Ja myślę, że to nie zarząd powinien planowac nastęny seozn tylko nowy trener, bo skonczy sie znowu na takiej marionetce jak Martino