Wielu biznesmenów ma tytuły doktora i wyższe. W Polsce chociażby ś.p. Kulczyk. I chcesz im zabierać kasę za to, że doszli do czegoś własną inteligencją i pomysłem?
Pieprzenie biedaka. Ludzie uczą się gdy inni chlają się i ćpają. Zdobywają doktoraty i habilitacje, później zapieprzają ciężko przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat, ale c*uj, trzeba im zabrać, bo biedota tak pisze.
Podatki niemal na całym świecie to złodziejstwo. ZŁODZIEJSTWO. Gdyby były na rozsądnym poziomie to nikt by nie kombinował. Ale rządzący muszą najpierw napchać swoje brzuchy oraz brzuchy matek, dzieci, braci, kochanek, psa, wielbłąda, jakieś kilkadziesiąt procent przepier...ić przez nieudolność i dopiero na koniec rzucić jakieś ochłapy na opiekę zdrowotną, edukację, sądownictwo. Stąd te absurdalnie wysokie stawki. Tylko anarchokapitalizm!
Ten artykuł nie ma sensu, gdyż autor żąda od pana Pereza obiektywności, a sam nie potrafi jej zachować.
Ponadto, co to robi w aktualnościach? Przecież to było w zeszłym roku.
A co do tej nagrody to nie od dziś wiadomo, że to jest ściema i polityka. Złotej piłki nie dostaje najlepszy piłkarz świata, tak jak Oscarów nie dostają najlepsze filmy, a jedynie te, które mają "plecy" i są medialne.
Komentarze
0
Od teraz jesteście fcpudel.com
0
"zapiepsza", "siena prawde". I właśnie dlatego głąbie jesteś biedakiem i wyciągasz łapy po cudze.
0
Wielu biznesmenów ma tytuły doktora i wyższe. W Polsce chociażby ś.p. Kulczyk. I chcesz im zabierać kasę za to, że doszli do czegoś własną inteligencją i pomysłem?
1
Pieprzenie biedaka. Ludzie uczą się gdy inni chlają się i ćpają. Zdobywają doktoraty i habilitacje, później zapieprzają ciężko przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat, ale c*uj, trzeba im zabrać, bo biedota tak pisze.
0
Podatki niemal na całym świecie to złodziejstwo. ZŁODZIEJSTWO. Gdyby były na rozsądnym poziomie to nikt by nie kombinował. Ale rządzący muszą najpierw napchać swoje brzuchy oraz brzuchy matek, dzieci, braci, kochanek, psa, wielbłąda, jakieś kilkadziesiąt procent przepier...ić przez nieudolność i dopiero na koniec rzucić jakieś ochłapy na opiekę zdrowotną, edukację, sądownictwo. Stąd te absurdalnie wysokie stawki. Tylko anarchokapitalizm!
16
Zobaczyłem tytuł i sądziłem, że to błyskawiczna reakcja klubu na wieść o wynikach wyborów w Polsce.
12
Ten artykuł nie ma sensu, gdyż autor żąda od pana Pereza obiektywności, a sam nie potrafi jej zachować.
Ponadto, co to robi w aktualnościach? Przecież to było w zeszłym roku.
A co do tej nagrody to nie od dziś wiadomo, że to jest ściema i polityka. Złotej piłki nie dostaje najlepszy piłkarz świata, tak jak Oscarów nie dostają najlepsze filmy, a jedynie te, które mają "plecy" i są medialne.
4
3
Operacja: Onanizacja.
3
Katalonia graniczy także z Andorą, więc może w tę stronę?