Zakrza
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od teraz jesteście fcpudel.com
0
"zapiepsza", "siena prawde". I właśnie dlatego głąbie jesteś biedakiem i wyciągasz łapy po cudze.
0
Wielu biznesmenów ma tytuły doktora i wyższe. W Polsce chociażby ś.p. Kulczyk. I chcesz im zabierać kasę za to, że doszli do czegoś własną inteligencją i pomysłem?
1
Pieprzenie biedaka. Ludzie uczą się gdy inni chlają się i ćpają. Zdobywają doktoraty i habilitacje, później zapieprzają ciężko przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat, ale c*uj, trzeba im zabrać, bo biedota tak pisze.
0
Podatki niemal na całym świecie to złodziejstwo. ZŁODZIEJSTWO. Gdyby były na rozsądnym poziomie to nikt by nie kombinował. Ale rządzący muszą najpierw napchać swoje brzuchy oraz brzuchy matek, dzieci, braci, kochanek, psa, wielbłąda, jakieś kilkadziesiąt procent przepier...ić przez nieudolność i dopiero na koniec rzucić jakieś ochłapy na opiekę zdrowotną, edukację, sądownictwo. Stąd te absurdalnie wysokie stawki. Tylko anarchokapitalizm!
1
Z Polańskim to zupełnie inna historia. Nie wiem po co go tu przywołałeś? Dla atencji czy gównoburzy?
0
E tam, myślałem, ze wyjechał do Portugalii czy z czym tam jeszcze Hiszpania sąsiaduje, a tu taka bzdurka.
2
Ja sobie nie wyobrażam skracać takie wyrazy jak: "czemu" czy "sobie", a mimo to wielu idiotów taki robi...
0
"Ale wiesz, że cię szanuję?"
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.
0
"Pomimo tego, że gra dla reprezentacji Francji, Samuel Umtiti nie pochodzi z Europy."
Szok i niedowierzanie. Przecież tam sami rodowici Francuzi.
To tak samo jakby napisać: "Pomimo, że gra dla Niemiec nie pochodzi z Europy". Albo: "Pomimo, że gra dla Szwajcarii jest Albańczykiem"...
0
Niestety w cywilizowanym kraju nigdy nie będzie wolności słowa (Wiem, paradoks. Albo paranoja). Czasami marzę, żeby wyjechać do Etiopii czy gdzie tam mają prawdziwą wolność słowa i pisać o tym, że kocham Hitlera, Stalina i Mariusza Trynkiewicza.
Tak naprawdę nie kocham ani Hitlera, ani Stalina, ani Mariusza Trynkiewicza. Ale chciałbym móc tak pisać bez narażania się na wjazd ABW, CBŚ, USB i innych. A teraz to nawet neo-naziści popierający PiS biją.
0
Oby zaprosili Ibrę, bo się chłopak zapłacze...
0
No ja rozumiem. Czyli, że stary już jestem, co zresztą potwierdziłem pisząc, że kiedyś większość piłkarzy była starsza ode mnie. A teraz to rówieśnicy albo młodsi. Nigdy nie sądziłem, że kiedyś będę stary.
0
Ja też mam prawie 30. A jeszcze niedawno większość piłkarzy była starsza ode mnie...
0
Pamiętam jak jego stary bronił. Jak ten czas leci...
0
Ależ ja nie podważam wielkości Messiego.
Po prostu te 1000 goli wydaje się mocno naciągane.
0
Messi tłucze te bramki, ale do 1000 wciąż mu daleko. Jakim cudem Romario czy Pele strzelili te 1000 to nie rozumiem.
0
Szok, niedowierzanie, konsternacja!
Najbardziej zaskakująca trójka w historii.
0
Takie to Mistrzostwa Świata jak ze mnie papież...
16
Zobaczyłem tytuł i sądziłem, że to błyskawiczna reakcja klubu na wieść o wynikach wyborów w Polsce.
0
Nie no super. Odwołał się, czyli czuje się niewinny, ale jednocześnie już kombinuje jakby wiedział, że odwołanie będzie nieskuteczne. Hipokryzja.
2
Komentarz usunięty
2
6 w fazie grupowej, 2 w 1/8, 2 w ćwierćfinale, 2 w półfinale. Skąd wziąłeś te 15?
1
@Neymarzet, słusznie prawisz. Do mnie np. nie można mieć zaufania i z pewnością bym to wykorzystał. Głównie do fapania.
1
E, myślałem, że będą cycki.
0
To dawaj fotę, a ocenimy.
1
A co? Może powinni im za to jakąś premię dać? Zwykły śmiertelnik też jak nie spłaca długów to dostaje karne odsetki. Wg. Twojej logiki ktoś taki powinien powiedzieć: "na pewno ułatwi mi to wyjście z długów :P".
0
A już tak straszyliście. Ach to dziennikarstwo w Polsce.
0
Piszcie obiektywnie i rzeczowo, a nie jak polskie media, wg. których Polska prowadzi wyniszczającą wojnę z Rosją.
Macie krótką pamięć? Przecież parę lat temu też był strajk i też mecze się nie odbywały. I co? Odbyły się w późniejszym terminie!