Zakrza
Dołączył/a: maj 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To wszystko prawda. Nie od dzisiaj wiadomo, że wszystko powiązane jest z Ronaldo. Nawet kolory Barcelony.
0
Obie formy są poprawne panie kolego. Co więcej, "rękami" występuje pięciokrotnie częściej w tekstach.
1
Myślisz, że tylko od gazpromu dostają łapówki?
0
Można gdzieś oglądać legalnie w necie? Jak mam oglądać c*ujową jakość, zacinanie się i chiński komentarz to chętnie zapłacę, żeby oglądać jak cywilizowany człowiek.
0
Skisłem xD xD xD
0
Bardzo dobrze, że to liczą. Technologia poszła do przodu i można prościej poszukać czy też przesyłać źródła, a także wyeliminować ludzki błąd.
Dlaczego zajęli się tym dopiero teraz? To oczywiste, że skoro jeden zawodnik ma pobić rekord to trzeba ustalić ile on dokładnie wynosi. Nie oszukiwałbym się tutaj wielkich złośliwości czy podtekstów.
Dla mnie sprawa jest prosta, wg źródła X klasyfikacja wygląda tak, wg Y inaczej, a wg Z jeszcze inaczej i tyle. Dla mnie najważniejsze jest to co podaje Związek Hiszpański, a reszta nich liczy po swojemu.
1
*jestę
PS: Komentarz powinien zawierać od 15 do 2000 znaków.
2
Mniej więcej. Taka zbitka słów - organizacja Onany...
3
Operacja: Onanizacja.
0
A kim Ty jesteś, żeby decydować czyje opinie są bzdurą? Dobrze nie potrafisz się posługiwać językiem polskim i klawiaturą, a starasz się wywyższać.
0
Pisz jaśniej to Cię zrozumiem. A post MESSIah16 to typowe trollowanie i szukanie zaczepki.
0
A gdzie ja cokolwiek pisałem o Messim?
Zasady są takie, że jak jesteś medialny to walczysz o nagrodę. Messi i Ronaldo mogliby trupem paść w tym roku, a i tak w przyszłym byliby nominowani.
0
Ty sobie jaja robisz czy co? Twierdzisz, że Ronaldo powinien zdobyć Złotą Piłkę jednocześnie pisząc, że medialność nie ma nic do rzeczy.
Najważniejszą imprezą tego roku był MISTRZOSTWA ŚWIATA i przyznanie Złotej Piłki komukolwiek z Portugalii będzie decyzją absolutnie nieobiektywną.
12
Ten artykuł nie ma sensu, gdyż autor żąda od pana Pereza obiektywności, a sam nie potrafi jej zachować.
Ponadto, co to robi w aktualnościach? Przecież to było w zeszłym roku.
A co do tej nagrody to nie od dziś wiadomo, że to jest ściema i polityka. Złotej piłki nie dostaje najlepszy piłkarz świata, tak jak Oscarów nie dostają najlepsze filmy, a jedynie te, które mają "plecy" i są medialne.
0
Nie wiem czy za zapisanie głupot jest ban. Pewnie zależy gdzie je zapiszesz.
0
A ja z przyszłości. Jest rok 2065. Były gracz, a później trener, syn legendarnego Leo Messiego, Thiago jest prezydentem klubu. Barcelona jest bliska bankructwa i zajmuje obecnie ostatnie, 12te miejsce w lidze katalońskiej. Przybyłem, żeby Was o tym powiadomić i do tego nie dopuścić. PRZEKAŻCIE DALEJ!!!
0
Matka wie, że ćpiesz?
0
Wiadomo, że taki kapitan rodzi się jeden na kilka... (set? tysięcy? milionów?). Ale spokojnie, życie nie znosi pustki i za jakiś czas (oby prędzej niż później) znów będziemy mówić o wielkim kapitanie Barcy.
0
1. Dupa Koseckiego.
2. Ivica Vrdoljak
3. Bartosz Bereszyński
0
To, że w Bayernie gra Polak nie znaczy, że tera będą dostawać walkowery jak pewien polski klub...
0
Zakaz trenowania to jakaś ogromna przesada. Rozumiem, że Suarez jest trzepnięty i nie pierwszy raz kogoś ugryzł, ale takie ugryzienie raczej nie jest zbyt groźne. Ludzie włażą wyprostowanymi girami, czy napieprzają łokciami, co grozi złamaniami, czy urazami mózgu i dostają tylko krótsze zawieszenia i możliwość trenowania.
0
Widać, że z onetu.
0
"tą" jest również dopuszczalne. Co prawda raczej w tekście mówionym i potocznie, ale jednak jest.
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=2227
0
Nie. Skończyłem z tobą trollu.
0
Wiele teorii spiskowych po czasie okazywało się prawdą. Logiczne jest, że każdy działa w swoim interesie i wywiera różne wpływy. A niby dlaczego Japończyk był sędzią meczu otwarcia? Bo Sony!
0
To za cholerę nie jest szkarłatny
0
Taaaa, 50 razy jeszcze mi napiszcie to samo. JA WIDZĘ, że to zdjęcie jest KIEPSKIE. Jak nie mogą znaleźć lepszego to chyba lepiej, żeby wcale nie wrzucali. Równie dobrze mogliby wrzucić zdjęcie piłkarza, na której nie widać jego głowy. Wtedy też byście ich bronili i pisali: "lol, no chyba widzisz, że na tym zdjęciu jest obcięta głowa!".
0
Jasne, macie rację. Nie jest winą redaktorów jakie zdjęcie wrzucają...
0
Na poprzednim zdjęciu były pomarańczowe. Tu są różowe. A w tekście mowa o szkarłatnych. Ogarnijcie się panowie redaktorzy.
0
Cristiano jest "alter-ego" Messiego? Przecież to inna osoba. Bardziej by tu pasowało coś w stylu "nemesis".