moim zdaniem Barca powinna młodych talentów szukać w Argentynie, młody Correa (18 lat) z San Lorenzo niesamowity talent, w tak młodym wieku bierze ciężar gry na siebie, drugi to Paredes z Boca Juniors, grywa z ławki ale niesamowita technika i szybkość, coś jak Tello tyle, że bardziej z głową gra, nie robi bezmyślnych rajdów jak Cristian
czegoś tu nie rozumiem. dzisiaj są dwa finały o wejscie do Liga Adelante. Czyli do tej ligi wejdą dwie drużyny. Ale w tym roku z Liga Adelante spadły nie dwie a cztery drużyny..pomniejszają lige czy co?
Komentarze
0
jak ktoś ma dzień do dup.. jest wkurzony to polecacie włączyć ten mecz czy jeszcze bardziej mi siądzie?
0
moim zdaniem Barca powinna młodych talentów szukać w Argentynie, młody Correa (18 lat) z San Lorenzo niesamowity talent, w tak młodym wieku bierze ciężar gry na siebie, drugi to Paredes z Boca Juniors, grywa z ławki ale niesamowita technika i szybkość, coś jak Tello tyle, że bardziej z głową gra, nie robi bezmyślnych rajdów jak Cristian
0
oczywiscie ze beda w Fifie 2011:). mogliby zrobic funkcje ze graja Barceloną można pobierać piłkarzy z Barcy B(nawet w trakcie sezonu)
0
to co zrobila przed chwila drużyny Alcorcon to sie w głowie nie miesci. przegrywali 2-0. nadrobili na 2-2 i przed chwila w 86min nie trafili karnego..
0
czegoś tu nie rozumiem. dzisiaj są dwa finały o wejscie do Liga Adelante. Czyli do tej ligi wejdą dwie drużyny. Ale w tym roku z Liga Adelante spadły nie dwie a cztery drużyny..pomniejszają lige czy co?
0
jak sie fajnie sklada oboje finalisci LM przegrywaja 1-0 ;p. Pamietajcie ze Bilbao ma o co grac o UEFA
0
tam reki nie bylooo
0
co on zrobil...
0
Honduras tez sie zastawiał i bronił a Chile jakos dało radę
0
Tevez wolny i jakos bardziej by pasowal