0

jak ktoś ma dzień do dup.. jest wkurzony to polecacie włączyć ten mecz czy jeszcze bardziej mi siądzie?

0

moim zdaniem Barca powinna młodych talentów szukać w Argentynie, młody Correa (18 lat) z San Lorenzo niesamowity talent, w tak młodym wieku bierze ciężar gry na siebie, drugi to Paredes z Boca Juniors, grywa z ławki ale niesamowita technika i szybkość, coś jak Tello tyle, że bardziej z głową gra, nie robi bezmyślnych rajdów jak Cristian

0

oczywiscie ze beda w Fifie 2011:). mogliby zrobic funkcje ze graja Barceloną można pobierać piłkarzy z Barcy B(nawet w trakcie sezonu)

0

to co zrobila przed chwila drużyny Alcorcon to sie w głowie nie miesci. przegrywali 2-0. nadrobili na 2-2 i przed chwila w 86min nie trafili karnego..

0

czegoś tu nie rozumiem. dzisiaj są dwa finały o wejscie do Liga Adelante. Czyli do tej ligi wejdą dwie drużyny. Ale w tym roku z Liga Adelante spadły nie dwie a cztery drużyny..pomniejszają lige czy co?

0

Honduras tez sie zastawiał i bronił a Chile jakos dało radę

0

Teraz Hiszpania musi wygrac z Hondurasem i z Chile(z tymi bedzie cholernie ciezko). Najgorszym zawodnikiem z Hiszpani byl chyba Navas....tragednia nic a nic nie umial sobie poradzic...dosrodkowania tragiczne....drybling tragiczny... Torres, którego niektorzy widza w Barcelonie tez gral klape.. caly czas piłka mu odskakiwała.

0

marcin1899 ja wiem przecież;) o widzę słusznie wspomnieliście o nowej fifie i możliwości(o ile awansuja) grania kariery Barcą B(ahh Dwie Drużyny w jednej klasie rozgrywek:D)

0

nie Segunda a Liga Adelante:) bedzie ciezko w rewanzu ale damy rade! w poprzednim meczu padł tam wynik 3-2:) teraz mogloby byc tak samo:P

0

kolejne zwycięstwo:) oby tak do końca. tak z innej beczki. obserwuje gracza brazylijskiej drużyny Santos, Neymara, chłopak ma 18 lat w tym roku. dzisiaj strzelił 5 bramek, średnio na mecz ma 2 bramki. Na miejscu działaczy zainteresowałbym się tym graczem. Baaarca!!:) PZDR

0

Zawodnik Barcelony(Keirrison) trafił właśnie Interowi brame

0

szczescie barcy. stary wyjadacz Raul z 3m nad ramka

0

Marcelo zolta

0

rozny real. strzal ramosa obok

0

Abidadl strzał poł metra od słupka

0

raul za arbeloe

0

http://mixlivetv.com/articles/b7857755.html

relacja z justina ale nie wywala:D

0

tam reki nie bylooo

0

IBRAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wejscie smoka!!!!!!!!!!!

http://tviplive.blogspot.com/2009/11/tvip-channel-1-home-page-if-viewer.html piekna jakosc. spoznia sie jedyne 10s

0

freju dimisjon do szkoły nauczyć się ortografii

0

ja jestem spokojny. niech realowi zaczna sie trudniejsze mecze to punkty potraca. My juz mamy trudne wyjazdy za sa a real przed soba* Getafe,Osasuna,Valencia, no i u siebie z atletico madryt, ktore niedlugo sie obudzi i zacznie wygrywac

0

Henry gola trafil:)

0

farciarze... karny ich uratowal. Nigdy nie umieli grac z La Corunią

0

Troszeczke zbocze z tematu. wiecie moze kiedy jest losowanie Ligi Europejskiej?

0

Henry na wesoło ;)

0

villa25 chcesz zaczac od porazki? (Numancia 1-0)

0

Nie jest wart takiej kasy. Juz lepiej kupic niejakiego Khune (Bramkarz) grający w RPA. Kto oglądał Puchar Konfederacji ten wie na co stac tego bramkarza. Ma 22 lata

0

Tevez wolny i jakos bardziej by pasowal

0

co on zrobil...

0

jak sie fajnie sklada oboje finalisci LM przegrywaja 1-0 ;p. Pamietajcie ze Bilbao ma o co grac o UEFA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?