Zany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
OSW
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak ktoś ma dzień do dup.. jest wkurzony to polecacie włączyć ten mecz czy jeszcze bardziej mi siądzie?
0
moim zdaniem Barca powinna młodych talentów szukać w Argentynie, młody Correa (18 lat) z San Lorenzo niesamowity talent, w tak młodym wieku bierze ciężar gry na siebie, drugi to Paredes z Boca Juniors, grywa z ławki ale niesamowita technika i szybkość, coś jak Tello tyle, że bardziej z głową gra, nie robi bezmyślnych rajdów jak Cristian
0
oczywiscie ze beda w Fifie 2011:). mogliby zrobic funkcje ze graja Barceloną można pobierać piłkarzy z Barcy B(nawet w trakcie sezonu)
0
to co zrobila przed chwila drużyny Alcorcon to sie w głowie nie miesci. przegrywali 2-0. nadrobili na 2-2 i przed chwila w 86min nie trafili karnego..
0
czegoś tu nie rozumiem. dzisiaj są dwa finały o wejscie do Liga Adelante. Czyli do tej ligi wejdą dwie drużyny. Ale w tym roku z Liga Adelante spadły nie dwie a cztery drużyny..pomniejszają lige czy co?
0
Honduras tez sie zastawiał i bronił a Chile jakos dało radę
0
Teraz Hiszpania musi wygrac z Hondurasem i z Chile(z tymi bedzie cholernie ciezko). Najgorszym zawodnikiem z Hiszpani byl chyba Navas....tragednia nic a nic nie umial sobie poradzic...dosrodkowania tragiczne....drybling tragiczny... Torres, którego niektorzy widza w Barcelonie tez gral klape.. caly czas piłka mu odskakiwała.
0
marcin1899 ja wiem przecież;) o widzę słusznie wspomnieliście o nowej fifie i możliwości(o ile awansuja) grania kariery Barcą B(ahh Dwie Drużyny w jednej klasie rozgrywek:D)
0
nie Segunda a Liga Adelante:) bedzie ciezko w rewanzu ale damy rade! w poprzednim meczu padł tam wynik 3-2:) teraz mogloby byc tak samo:P
0
kolejne zwycięstwo:) oby tak do końca. tak z innej beczki. obserwuje gracza brazylijskiej drużyny Santos, Neymara, chłopak ma 18 lat w tym roku. dzisiaj strzelił 5 bramek, średnio na mecz ma 2 bramki. Na miejscu działaczy zainteresowałbym się tym graczem. Baaarca!!:) PZDR
0
Zawodnik Barcelony(Keirrison) trafił właśnie Interowi brame
0
szczescie barcy. stary wyjadacz Raul z 3m nad ramka
0
Marcelo zolta
0
rozny real. strzal ramosa obok
0
Abidadl strzał poł metra od słupka
0
raul za arbeloe
0
http://mixlivetv.com/articles/b7857755.html
relacja z justina ale nie wywala:D
0
tam reki nie bylooo
0
IBRAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wejscie smoka!!!!!!!!!!!
http://tviplive.blogspot.com/2009/11/tvip-channel-1-home-page-if-viewer.html piekna jakosc. spoznia sie jedyne 10s
0
freju dimisjon do szkoły nauczyć się ortografii
0
ja jestem spokojny. niech realowi zaczna sie trudniejsze mecze to punkty potraca. My juz mamy trudne wyjazdy za sa a real przed soba* Getafe,Osasuna,Valencia, no i u siebie z atletico madryt, ktore niedlugo sie obudzi i zacznie wygrywac
0
Henry gola trafil:)
0
farciarze... karny ich uratowal. Nigdy nie umieli grac z La Corunią
0
Troszeczke zbocze z tematu. wiecie moze kiedy jest losowanie Ligi Europejskiej?
0
Henry na wesoło ;)
0
villa25 chcesz zaczac od porazki? (Numancia 1-0)
0
Nie jest wart takiej kasy. Juz lepiej kupic niejakiego Khune (Bramkarz) grający w RPA. Kto oglądał Puchar Konfederacji ten wie na co stac tego bramkarza. Ma 22 lata
0
Tevez wolny i jakos bardziej by pasowal
0
co on zrobil...
0
jak sie fajnie sklada oboje finalisci LM przegrywaja 1-0 ;p. Pamietajcie ze Bilbao ma o co grac o UEFA