ZawodnikBklasy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2017
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jakoś wydaje mi się, że częściej stosuje się to w formie "4-4-2" niz "1-4-4-2" :)
13
Jak dla mnie Umtiti zawodnikiem meczu :)
1
4-4-3? Cillessen do ataku? XD
0
A tam Wojtek nie marudź :*
0
Komentarz usunięty
0
Ponieważ okres wypowiedzenia musi trwać pełny miesiąc :)
0
Czemu coś w twoim życiu się kończy, skoro program "będzie emitowany"?
0
Co?
2
Klatus tym artykułem "ukuł" sam siebie xD
To jest parodia a nie strona na poziomie...
4
Problem jest taki, że nie ma wielu piłkarzy o takim profilu, który jest nam potrzebny, więc nie mamy w czym wybierać. Coutinho to najlepsza możliwa opcja. Mnie też przeraża ta cena no ale cuż, zepsuty rynek.
2
To jeszcze ktoś kto pije tylko kraftowe piwo i jakiś weganin i chyba komplet
1
No to co, sylwester z dwójką? xD
18
Mam nadzieję, że Socjopata postawił na Real
5
Ter Stegen>Navas
Roberto>Carvajal
Pique>Ramos
Vermaelen>Varane
Alba>Marcelo
Busquets>Casemiro
Rakitic>Modrić
Paulinho>Kroos
Iniesta>Isco
Messi>Ronaldo
Suarez>Benzema
0
No tak jest w teorii, w praktyce jak widać bywa różnie ;D
1
Nie wolno negocjować z zawodnikiem, jeśli tego zobowiązuje kontrakt z klubem (chyba, że jego klub wyrazi na to zgodę). Negocjacje bez zgody klubu można podjąć najwcześniej pół roku przed wygaśnięciem obowiązującego kontraktu.
0
Jak dla mnie Wirtualna Rzeczywistość to spoko rzecz ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
To Messi w końcu 77 czy 112? ;)
0
Oczywiście, że powinien być gol. Ale nie ma co obwiniać sędziego, że nie zauważył tego. To wina braku odpowiedniej technologii.
0
Przecież to były centymetry... nie przesadzaj.
23
To nagroda dla najbardziej medialnego zawodnika drużyny, która wygrała Ligę Mistrzów ;)
2
Dosięgałeś z fotelika do pedałów? ;D
0
Podobno Gameiro daje radę ;)
0
Chyba wiosna ;D
0
Suarez po prostu na swojej naturalnej pozycji, a nie na skrzydle - proste.
0
"Messi sam meczu nie wygra" - powiedz to Argentyńczykom ;)
3
A gdzie przecinek przed "że"? ;)
1
Zmieniali bramkarza, więc dlatego tyle doliczone (choć jak dla mnie trochę za dużo).