0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jakoś wydaje mi się, że częściej stosuje się to w formie "4-4-2" niz "1-4-4-2" :)

13

Jak dla mnie Umtiti zawodnikiem meczu :)

1

4-4-3? Cillessen do ataku? XD

0

A tam Wojtek nie marudź :*

0

Komentarz usunięty

0

Ponieważ okres wypowiedzenia musi trwać pełny miesiąc :)

0

Czemu coś w twoim życiu się kończy, skoro program "będzie emitowany"?

0

Co?

2

Klatus tym artykułem "ukuł" sam siebie xD
To jest parodia a nie strona na poziomie...

4

Problem jest taki, że nie ma wielu piłkarzy o takim profilu, który jest nam potrzebny, więc nie mamy w czym wybierać. Coutinho to najlepsza możliwa opcja. Mnie też przeraża ta cena no ale cuż, zepsuty rynek.

2

To jeszcze ktoś kto pije tylko kraftowe piwo i jakiś weganin i chyba komplet

1

No to co, sylwester z dwójką? xD

18

Mam nadzieję, że Socjopata postawił na Real

5

Ter Stegen>Navas
Roberto>Carvajal
Pique>Ramos
Vermaelen>Varane
Alba>Marcelo
Busquets>Casemiro
Rakitic>Modrić
Paulinho>Kroos
Iniesta>Isco
Messi>Ronaldo
Suarez>Benzema

0

No tak jest w teorii, w praktyce jak widać bywa różnie ;D

1

Nie wolno negocjować z zawodnikiem, jeśli tego zobowiązuje kontrakt z klubem (chyba, że jego klub wyrazi na to zgodę). Negocjacje bez zgody klubu można podjąć najwcześniej pół roku przed wygaśnięciem obowiązującego kontraktu.

0

Jak dla mnie Wirtualna Rzeczywistość to spoko rzecz ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

To Messi w końcu 77 czy 112? ;)

0

Oczywiście, że powinien być gol. Ale nie ma co obwiniać sędziego, że nie zauważył tego. To wina braku odpowiedniej technologii.

0

Przecież to były centymetry... nie przesadzaj.

23

To nagroda dla najbardziej medialnego zawodnika drużyny, która wygrała Ligę Mistrzów ;)

2

Dosięgałeś z fotelika do pedałów? ;D

0

Podobno Gameiro daje radę ;)

0

Chyba wiosna ;D

0

Suarez po prostu na swojej naturalnej pozycji, a nie na skrzydle - proste.

0

"Messi sam meczu nie wygra" - powiedz to Argentyńczykom ;)

3

A gdzie przecinek przed "że"? ;)

1

Zmieniali bramkarza, więc dlatego tyle doliczone (choć jak dla mnie trochę za dużo).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?